Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

127 cm (50") televízory BRAVIA®

Nechajte sa úplne strhnúť našimi najlepšími 127 cm (50") televízormi. Majú všetko, čo potrebujete pre jedinečný zážitok zo sledovania - od krištáľovo čistej kvality obrazu až po jednoduché možnosti pripojenia.

Ponorte sa do detailov

Naše 127 cm (50") televízory zobrazia detailne každý obraz. Zobrazenie vo vysokom rozlíšení Full HD je ostré, čisté a jedinečné, či pozeráte výpravné sci-fi vo formáte Blu-ray alebo video zo smartfónu. Pozrite si obľúbené fotografie na veľkej obrazovke - v jasných a sýtych farbách a s ostrými líniami budú vyzerať úplne inak.

Detailný sýty obraz na najlepších 127 cm (50") televízoroch od spoločnosti Sony

Zabodujte s futbalovým režimom

Futbaloví fanúšikovia jasajú: naše 127 cm (50") televízory Smart TV s režimom živého vysielania futbalu vás prenesú priamo na ihrisko. Automatické nastavenie zvuku vytvorí atmosféru štadióna priamo v obývačke a praktické rozhranie prenáša novinky a najlepšie momenty zápasu zo zdrojov na webe.

Jedinečné funkcie 127 cm (50") televízora Smart TV od spoločnosti Sony
Pár sledujúci 127 (50") televízor s technológiou ClearAudio od spoločnosti Sony

Zvuk, ktorý inšpiruje

Zvýšte hlasitosť a nechajte sa uniesť jedinečnou kvalitou zvuku na našich najlepších 127 cm (50") televízoroch. Technológia ClearAudio+ dolaďuje zvuk, zvyšuje čistotu a odstup a funkcia Voice Zoom zdokonaľuje dialógy. Technológia S-Force Front Surround vytvára výkonný zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť.

Diaľkové ovládanie pre 127 cm (50") televízory Smart TV od spoločnosti Sony

Len jediný pohyb

S diaľkovým ovládaním One-Flick Entertainment dodávaným s 127 cm (50") televízormi Smart TV máte všetko pod kontrolou - svet filmov, hudby a programov aj obsah na webe. Intuitívne rozhranie televízorov BRAVIA® zjednodušuje ovládanie a vďaka funkcii rýchleho spustenia uvidíte všetko už za pár sekúnd.