Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

127 cm (50") televízory BRAVIA®

Nechajte sa úplne strhnúť našimi najlepšími 127 cm (50") televízormi. Majú všetko, čo potrebujete pre jedinečný zážitok zo sledovania - od krištáľovo čistej kvality obrazu až po jednoduché možnosti pripojenia.

Ponorte sa do detailov

Naše 127 cm (50") televízory zobrazia detailne každý obraz. Zobrazenie vo vysokom rozlíšení Full HD je ostré, čisté a jedinečné, či pozeráte výpravné sci-fi vo formáte Blu-ray alebo video zo smartfónu. Pozrite si obľúbené fotografie na veľkej obrazovke - v jasných a sýtych farbách a s ostrými líniami budú vyzerať úplne inak.

Detailný sýty obraz na najlepších 127 cm (50") televízoroch od spoločnosti Sony
Akčný film na 127 cm (50") televízoroch LED od spoločnosti Sony

Otvorte dvere do sveta zábavy

Zmeňte obývačku na zábavné centrum vďaka 127 cm (50") televízorom LED s celým radom funkcií od zobrazenia vo vysokom rozlíšení Full HD po režim živého vysielania futbalu. Vďaka jednoduchému diaľkovému ovládaniu s technológiou One-Flick môžete bez problémov prechádzať z prezerania fotografií na sledovanie filmov.

Zabodujte s futbalovým režimom

Futbaloví fanúšikovia jasajú: naše 127 cm (50") televízory Smart TV s režimom živého vysielania futbalu vás prenesú priamo na ihrisko. Automatické nastavenie zvuku vytvorí atmosféru štadióna priamo v obývačke a praktické rozhranie prenáša novinky a najlepšie momenty zápasu zo zdrojov na webe.

Jedinečné funkcie 127 cm (50") televízora Smart TV od spoločnosti Sony
Pár sledujúci 127 (50") televízor s technológiou ClearAudio od spoločnosti Sony

Zvuk, ktorý inšpiruje

Zvýšte hlasitosť a nechajte sa uniesť jedinečnou kvalitou zvuku na našich najlepších 127 cm (50") televízoroch. Technológia ClearAudio+ dolaďuje zvuk, zvyšuje čistotu a odstup a funkcia Voice Zoom zdokonaľuje dialógy. Technológia S-Force Front Surround vytvára výkonný zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť.

Ostrejší, čistejší obraz

Zlá kvalita obrazu je minulosťou vďaka technológii X-Reality PRO™. Tenký procesor v našich 127 cm (50") televízoroch dolaďuje obraz a potláča šum, takže všetko je ostré a čisté. Dokáže spracovať rôzne médiá a okrem televíznych relácií a diskov Blu-ray Disc™ zdokonalí aj obraz prenášaného videa a obsahu v smartfóne.

127 cm (50") televízor LED od spoločnosti Sony s ostrým obrazom
Diaľkové ovládanie pre 127 cm (50") televízory Smart TV od spoločnosti Sony

Len jediný pohyb

S diaľkovým ovládaním One-Flick Entertainment dodávaným s 127 cm (50") televízormi Smart TV máte všetko pod kontrolou - svet filmov, hudby a programov aj obsah na webe. Intuitívne rozhranie televízorov BRAVIA® zjednodušuje ovládanie a vďaka funkcii rýchleho spustenia uvidíte všetko už za pár sekúnd.