Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

107 až 117 cm (42" až 46") televízory

Vstúpte do sveta úžasných funkcií s našimi 107 cm (42") televízormi. Vyššia kvalita obrazu a zvuku prinesie to najlepšie zo všetkého, čo sledujete, počujete a zdieľate. 

Všetko, čo len chcete

Hľadáte moderné funkcie televízorov s veľkou obrazovkou v kompaktnom prevedení? Už ste našli. Naše 107 cm (42") televízory majú množstvo funkcií, ktoré zaručia kvalitu sledovania. Majú všetko, čo len chcete, od obrazu vo vysokom rozlíšení až po priestorový zvuk a funkciu prenosu videa.

Jedinečné funkcie 107 cm (42") televízora Smart TV od spoločnosti Sony
Obraz vo vysokom rozlíšení Full HD na 107 cm (42") televízore LED od spoločnosti Sony

Objavte dokonalosť na malej obrazovke

Prineste vzrušujúcu zábavu aj do detskej izby, na internát alebo do bytu vďaka našim 107 cm (42") televízorom. Ponúkajú obraz vo vysokom rozlíšení, výkonný zvuk a prenos videa, a to všetko s prijateľnými rozmermi.

Nech je svetlo

Vystúpte z tieňa s našimi 107 cm (42") televízormi LED. Biele svetelné diódy za obrazovkou zvyšujú kontrast a rozjasňujú celú jej plochu. Filmy, programy a fotografie môžete sledovať v živej, realistickej kvalite obrazu s novou dimenziou detailov.

107 cm (42") televízory Smart TV s čistým obrazom od spoločnosti Sony
Film vo formáte 3D na 107 cm (42") televízore od spoločnosti Sony

Inteligentný spôsob sledovania

Nasaďte si 3D okuliare a sledujte, ako obraz vystupuje z obrazovky našich 107 cm (42") televízorov Smart TV. Úžasné detaily vytvárajú tú správnu atmosféru a prirodzenú hĺbku obrazu. Sledujte zápas a vychutnajte si novinky a najlepšie momenty v režime živého vysielania futbalu alebo zdieľajte fotografie s priateľmi a rodinou.

Lepší obraz, viac možností

Či už sledujete filmy z diskov Blu-ray Disc™ alebo prenášate video, obraz na našich 107 cm (42") televízoroch Smart TV zdokonaľuje technológia X-Reality PRO™, ktorá redukuje šum a dolaďuje kvalitu. Ovládanie alebo vyhľadávanie médií je jednoduché vďaka diaľkovému ovládaniu One-Flick Entertainment. 

Jedinečná grafika videohier na 107 cm (42") televízore LED
Dvojica očarená zvukom 107 cm (42") televízora Smart TV LED

Sila zvuku

Vychutnajte si výkon pokročilých zvukových technológií v 107 cm (42") televízoroch LED. Funkcia ClearAudio+ vylepšuje všetko od duniacich explózií až po gitarové sóla s lepším odstupom a čistotou. Funkcia Voice Zoom zvýrazňuje dialógy a funkcia S-Force Front Surround vytvára realistický priestorový zvuk.