Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

102 cm (40") televízory BRAVIA®

Nepodceňujte naše 102 cm (40") televízory. Majú praktické rozmery, tú najlepšiu kvalitu obrazu, realistický zvuk a mnoho ďalších funkcií, ktoré poskytujú jedinečný zážitok zo sledovania.

Malá obrazovka, veľké vzrušenie

Naše najlepšie 102 cm (40") televízory ponúkanú zážitok vysokej kvality. Obrazovka LED je ostrá a jasná, zvuk je plynulý a hlboký a vďaka tenkému dizajnu televízor zapadne kdekoľvek. Synchronizácia so smartfónom zjednodušuje prenos obsahu.

Ostrý obraz na najlepších 102 cm (40") televízoroch od spoločnosti Sony
102 cm (40") televízory Smart TV od spoločnosti Sony

Všetko, čo očakávate od televízora

Či ste si začali budovať domáce centrum zábavy alebo potrebujete len odľahčiť malý priestor, naše 102 cm (40") televízory Smart TV sú presne to, čo potrebujete. Vychutnáte si živú kvalitu obrazu, jednoduché možnosti pripojenia a nadčasový dizajn, ktorý dokonale zapadne.

Zábava s podsvietením

Na našich 102 cm (40") televízoroch je všetko svetlé, jasné a krásne. Biele svetelné diódy za obrazovkou osvetľujú každý pixel a vytvárajú detailný obraz s intenzívnym kontrastom pre lepší zážitok zo sledovania. Aj najrýchlejšie akčné sekvencie sú plynulé vďaka technológii Motionflow XR™.

102 cm (40") televízory LED s čistým obrazom od spoločnosti Sony
Prenos obsahu zo smartfónu na najlepšie 102 cm (40") televízory od spoločnosti Sony

Pripojte, zdieľajte a zrkadlite

S našimi 102 cm (40") televízormi Smart TV je spojenie s rodinou, priateľmi a celým svetom naozaj jednoduché. Zdieľajte obsah smartfónu alebo fotografie pomocou služby na zdieľanie fotografií a objavte nové detaily na veľkej obrazovke. Pri zrkadlení pomocou kábla môžete počas zdieľania videa aj nabíjať telefón.

Jasné ako deň

Pozrite si všetky detaily na našich 102 cm (40") televízoroch s technológiou Clear Resolution Enhancer. Redukcia šumu znižuje rozmazanie a vytvára čistý obraz s lepším vnímaním hĺbky. Detaily a štruktúry sú jemnejšie a obraz až neuveriteľne realistický.

Realistický obraz na 102 cm (40") televízoroch Smart TV od spoločnosti Sony
Pár sledujúci 102 cm (40") televízor Smart TV s technológiou ClearAudio od spoločnosti Sony

Zvuk ožíva

Zvuk ožíva v našich 102 cm (40") televízoroch. Basreflexný reproduktor vytvára sýte hlboké aj vysoké tóny optimálne vyvážené vďaka technológii ClearPhase. Digitálny zosilňovač S-Master obnovuje autentickosť zvuku, takže všetko znie ako v originálnej kvalite.