SYSTÉMY TYPU VŠETKO V JEDNOM

Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

BDV-N9200W / N9200WL
Obrázok – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

whiteblack

Od

MOC

1 020,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Nová definícia zvuku domácej zábavy

5.1-kanálový systém domáceho kina so zvukom vo vysokom rozlíšení

Preneste výkon kina priamo do svojej obývačky vďaka systému BDV-N9200W. Vychutnajte si všetky obľúbené filmy s realistickými detailmi vďaka zvýšeniu rozlíšenia a prenosu signálu 4K. Všetko, od explózií až po šepkanie, ožíva vďaka 5.1-kanálovému priestorovému zvuku a reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid, zatiaľ čo zvuk vo vysokom rozlíšení približuje hudbu kvalite originálnych nahrávok.

Celkový efektívny výkon 1 200 W
Výkonný priestorový zvuk

Hlbokotónový reproduktor a 5 reproduktorov s celkovým efektívnym výkonom 1 200 W vytvárajú živý, vyvážený zvuk, ktorý zvýrazní každý detail.

Zvýšenie rozlíšenia na 4K a prehrávač diskov Blu-ray Disc™
Detailná kvalita obrazu

Vychutnajte si všetko, čo sledujete, v realistických detailoch vďaka zvýšeniu rozlíšenia na 4K a prehrávaniu diskov 3D Blu-ray Disc™.

Možnosť bezdrôtového pripojenia
Bezdrôtový prenos

Bezdrôtový prenos filmov a hudby s technológiami NFC, Miracast™, Bluetooth® a Wi-Fi® je skutočne jednoduchý.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení
Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Počúvajte zvuk ako v nahrávacom štúdiu

Formát zvuku vo vysokom rozlíšení konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej rýchlosti a presnejšie ako CD. Vzorkovacia frekvencia môže byť vyššia ako 24 bitov/96 kHz, vďaka čomu zachytí viac detailov a vytvorí maximálne realistickú hudbu.

Hudobná zbierka vyššej kvality

Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC a WMA) na úroveň diskov CD. Obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a reprodukuje súbory v kvalite blízkej originálu.

Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)
Digitálny zosilňovač S-Master HX
Vychutnajte si každý tón

Klasické zosilňovače vyžadujú viacero konverzií. S-Master HX je 100 % digitálny. Procesor DSP analyzuje súbor a zosilňovač S-Master HX konvertuje signál na kvalitu blízku zvuku vo vysokom rozlíšení a odosiela ho cez dolnopriepustný filter (LPF).

ClearAudio+
Počúvajte hlasno a čisto

Funkcia ClearAudio+ automaticky upravuje nastavenie zvuku televízora tak, aby vytvorila strhujúci zážitok. Vychutnajte si hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo sledujete, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Neujde vám žiadny tón

Vychutnajte si realistický zvuk vo filmoch vďaka 5 reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid a 1 hlbokotónovému reproduktoru. Výškové reproduktory WD Super pracujú s mimoriadne vysokými frekvenciami a vytvárajú čisté vysoké a sýte nízke tóny. Zvuk vo vysokom rozlíšení vyťaží z hudby to najlepšie.

Kužeľ spevnený sľudou
Kužeľ zo skleného vlákna spevneného sľudou

Sklené vlákno je ideálnym materiálom pre kužele reproduktorov, pretože poskytuje širší frekvenčný rozsah, rýchlejšiu odozvu a vyššiu čistotu zvuku.

Reproduktory WD pre veľmi vysoké frekvencie
Reproduktory WD pre veľmi vysoké frekvencie

Dva reproduktory so širokým rozptýlením (WD) pre veľmi vysoké frekvencie vytvárajú rozľahlý priestor na počúvanie a súčasne reprodukujú tóny s vysokou frekvenciou s čistotou a detailmi zvuku vo vysokom rozlíšení.

Reproduktory Magnetic Fluid
Reproduktory Magnetic Fluid

Reproduktory s technológiou Magnetic Fluid ponúkajú dokonalejší, krištáľovo čistý zvuk vďaka nahradeniu tlmičov kvapalinovým zavesením, ktoré zároveň znižuje spotrebu energie.

Výkonný hlbokotónový reproduktor
Výkonný hlbokotónový reproduktor

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou rovnomerne distribuuje tlak zvuku z hlbokotónového reproduktora a vytvára širší rozsah frekvencií.

Štvornásobok detailov vysokého rozlíšenia Full HD

Realistická čistota so zvýšením rozlíšenia na formát 4K

Vstúpte do novej éry domáceho kina. Formát 4K s rozlíšením štyrikrát vyšším ako pri vysokom rozlíšení Full HD ponúka osem miliónov pixelov a vytvára tak neuveriteľne realistický obraz, akoby ste pozerali na skutočný svet.

Bezproblémový prenos obsahu

Zdieľajte filmy a hudbu prostredníctvom NFC, Miracast, Bluetooth® a Wi-Fi®.

Zrkadlite obrazovku smartfónu na televízore a zdieľajte filmy, videá a fotografie. Na okamžité nadviazanie bezdrôtového pripojenia prostredníctvom technológie Miracast sa stačí dotknúť zariadením s technológiou NFC systému BDV-N9200W. Prenášajte hudbu bezdrôtovo pomocou technológií Wi-Fi®, Bluetooth® a počúvania jedným dotykom NFC.

Zvuk vás prenesie do reality

Preneste si domov zvukový zážitok z legendárnych koncertných sál.

Zažite pocit, akoby ste stáli v prednom rade londýnskej arény O2 alebo povzbudzovali obľúbený tím na tribúne. Priestorový zvuk dokonale dotvára obraz.

Futbalový režim
Futbalový režim

Preneste si atmosféru štadióna domov. Stlačením tlačidla zvýrazníte jasanie davu alebo potlačíte hlas komentátora, takže si môžete vychutnať zápas podľa svojich predstáv.

Režim Digital Music Arena
Režim Digital Music Arena

Vychutnajte si jedinečnú akustiku londýnskej arény O2 priamo u seba doma vďaka funkcií Digital Music Arena.

Vytvorte atmosféru

Reproduktor osvetlený svetelnými diódami dokonale dotvára scénu

Vychutnajte si domácu zábavu vo farbe so štýlovým bielym dizajnom a 48 zabudovanými svetelnými diódami. Môžete si vybrať automatickú synchronizáciu svetla s hudbou a videom alebo 4 predvolené vzory, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru.

To najlepšie z webu priamo na televízore

Sledujte, čo je online. Objavte sieť Sony Entertainment Network a vychutnajte si okamžitý prístup k najnovším filmom, skladbám, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi kanálmi a počúvajte svoju obľúbenú hudbu.

Filmy vyzerajú lepšie než kedykoľvek predtým.

Zvýšenie rozlíšenia Full HD 3D a 3D

Pripojte prehrávač 3D Blu-ray™ cez port HDMI k televízoru HDTV s podporou 3D a sledujte filmy v kvalite Full HD. Tento prehrávač prehráva aj disky DVD a konvertuje 2D filmy na simulovaný formát 3D s väčšou hĺbkou a detailnosťou obrazu.

Formát 3D a zvýšenie rozlíšenia na formát 3D

Špecifikácie a funkcie

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Vychutnajte si atmosféru štadióna v režime Football

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

Systém reproduktorov
3-pásmový
Pásmo (FM/AM)
FM
Predvoľby staníc (FM/AM)
20 (FM)
Výstupný výkon
1200 W
Formát prevedenia
5,1
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup: Konektor PIN (1), Klávesnica USB, Optický zvukový vstup (1), Pripojenie k sieti Ethernet (1), Vstup/výstup HDMI® (2/1), Vstup na automatickú kalibráciu pomocou mikrofónu (1), Vstup USB (1)
Disk Blu-ray Disc™
ÁNO
Blu-ray 3D™
ÁNO
DVD
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Návod na používanie, Bezdrôtový zosilňovač, Anténa FM (káblová/typ T), Batérie, Záručný list, Sprievodca rýchlou inštaláciou, Mikrofón na automatickú kalibráciu

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí