SYSTÉMY TYPU VŠETKO V JEDNOM

Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

BDV-N7200W
Obrázok – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

MOC

760,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
BDV-N7200W
Systém domáceho kina s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení

Vaša obývačka sa zmení na kino: vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení z reproduktorov Magnetic Fluid. Prenášajte obsah cez zabudované rozhranie Wi-Fi® a zrkadlite na televízore svoj telefón s podporou technológie Miracast

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Technológia zvuku vo vysokom rozlíšení založená na konverzii analógového zvuku na digitálny pri vyššej ako štandardnej frekvencii zachováva odtienky a detaily, ktoré ste vo zvuku a dialógoch nikdy predtým nepočuli.

Reproduktory Magnetic Fluid
Reproduktory Magnetic Fluid 
Nič, iba výkonný zvuk

Štíhle kompaktné satelitné reproduktory bez tlmiča s technológiou Magnetic Fluid vytvárajú pôsobivý zvuk s minimálnym šumom. Digitálny zosilňovač S-Master HX znižuje skreslenie v celom rozsahu frekvencií, takže jasne začujete aj ten najjemnejší šepot a najmohutnejší výbuch.

Smartfón na veľkej obrazovke

Stačí priložiť smartfón alebo tablet s technológiou NFC k systému domáceho kina a zrkadliť videá, fotografie a ďalší obsah na televízore.

NFC
Priestorový zvuk 5.1
Ponorte sa do zvuku

5.1-kanálový priestorový zvuk vytvára bohatý a strhujúci zážitok pri všetkých druhoch zábavy, aj pri prenose obsahu online.

Zažite atmosféru živého vystúpenia

Zažite atmosféru skutočného zápasu pomocou režimu živého vysielania futbalu. Zvuk je upravený tak, aby vám sprostredkoval hlasný a zreteľný hukot davu. Alebo sa preneste do prvého radu na koncerte v režime digitálnej koncertnej sály – vypočujte si jedinečnú akustiku londýnskej arény O2 prenesenú k vám domov.

Technológia zvukového poľa
Wi-Fi®
Jednoduchý prístup online cez zabudované rozhranie Wi-Fi®

Prenášajte zábavu z internetu alebo vašej domácej bezdrôtovej siete so zabudovaným rozhraním Wi-Fi® a potom sa pripojte k iným zariadeniam s certifikáciou DLNA. Technológia Bluetooth® umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenia, takže si môžete vychutnať filmy a hudbu bez starostí s káblami.

Najlepší obraz pre vaše filmy

Pripojený prehrávač diskov 3D Blu-ray Disc™ zabezpečí najvyššiu kvalitu obrazu vo všetkých filmoch. Prehrávajte zbierku diskov DVD a sledujte obraz s rozlíšením upraveným na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu alebo filmy na diskoch Blu-ray a 3D Blu-ray v plynulom a pôsobivom vysokom rozlíšení Full HD a 3D.

Full HD 3D
To najlepšie z webu priamo na televízore

Sledujte, čo je online. Získajte okamžitý prístup k najnovším filmom, skladbám, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi kanálmi a počúvajte svoju obľúbenú hudbu.

Technické údaje

  • Zvuk vo vysokom rozlíšení

  • Reproduktory Magnetic Fluid

  • Zrkadlenie jedným dotykom pomocou vybratých zariadení Xperia™

  • Full HD 3D

  • 5.1-kanálový priestorový zvuk

Systém reproduktorov
2-pásmový
Pásmo (FM/AM)
FM
Predvoľby staníc (FM/AM)
20 (FM)
Výstupný výkon
1200 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup: Konektor PIN (1), Klávesnica USB, Optický zvukový vstup (1), Pripojenie k sieti Ethernet (1), Vstup/výstup HDMI® (2/1), Vstup na automatickú kalibráciu pomocou mikrofónu (1), Vstup USB (1)
Disk Blu-ray Disc™
ÁNO
Blu-ray 3D™
ÁNO
DVD
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Prevádzková príručka, Bezdrôtový zosilňovač, Anténa FM (káblová/typ T), Batérie, Záručná karta, Sprievodca rýchlou inštaláciou, Mikrofón na automatickú kalibráciu, *Položky sa môžu meniť podľa krajiny a modelu

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí