SYSTÉMY TYPU VŠETKO V JEDNOM

Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

BDV-N5200W
Obrázok – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®

MOC

575,76 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
Obrázky – Systém domáceho kina Blu-ray s technológiou Bluetooth®
NFC
Smartfón na veľkej obrazovke

Stačí priložiť smartfón alebo tablet s technológiou NFC k systému domáceho kina a zrkadliť videá, fotografie a ďalší obsah na televízore.

Ponorte sa do zvuku

5.1-kanálový priestorový zvuk vytvára bohatý a strhujúci zážitok pri všetkých druhoch zábavy, aj pri prenose obsahu online.

Priestorový zvuk 5.1
Technológia zvukového poľa
Zažite atmosféru živého vystúpenia

Zažite atmosféru skutočného zápasu pomocou režimu živého vysielania futbalu. Zvuk je upravený tak, aby vám sprostredkoval hlasný a zreteľný hukot davu. Alebo sa preneste do prvého radu na koncerte v režime digitálnej koncertnej sály – vypočujte si jedinečnú akustiku londýnskej arény O2 prenesenú k vám domov.

Jednoduchý prístup online cez zabudované rozhranie Wi-Fi®

Prenášajte zábavu z internetu alebo vašej domácej bezdrôtovej siete so zabudovaným rozhraním Wi-Fi® a potom sa pripojte k iným zariadeniam s certifikáciou DLNA. Technológia Bluetooth® umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenia, takže si môžete vychutnať filmy a hudbu bez starostí s káblami.

Wi-Fi®
Full HD 3D
Najlepší obraz pre vaše filmy

Pripojený prehrávač diskov 3D Blu-ray Disc™ zabezpečí najvyššiu kvalitu obrazu vo všetkých filmoch. Prehrávajte zbierku diskov DVD a sledujte obraz s rozlíšením upraveným na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu alebo filmy na diskoch Blu-ray a 3D Blu-ray v plynulom a pôsobivom vysokom rozlíšení Full HD a 3D.

To najlepšie z webu priamo na televízore

Sledujte, čo je online. Získajte okamžitý prístup k najnovším filmom, skladbám, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi kanálmi a počúvajte svoju obľúbenú hudbu.

Technické údaje

  • Digitálny zosilňovač S-Master s čistým zvukom

  • Vychutnajte si atmosféru štadióna v režime Football

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom (zariadenia Xperia™)

  • Rozhranie Wi-Fi® s technológiou DLNA na prenos hudby

Systém reproduktorov
Širokopásmový
Pásmo (FM/AM)
FM
Predvoľby staníc (FM/AM)
20 (FM)
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup: Konektor PIN (1), Klávesnica USB, Optický zvukový vstup (1), Pripojenie k sieti Ethernet (1), Vstup/výstup HDMI® (2/1), Vstup USB (1)
Disk Blu-ray Disc™
ÁNO
Blu-ray 3D™
ÁNO
DVD
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Prevádzková príručka, Bezdrôtový zosilňovač, Anténa FM (káblová/typ T), Batérie, Záručná karta, Sprievodca rýchlou inštaláciou, *Položky sa môžu meniť podľa krajiny a modelu

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí