ID článku : 00237618 / Naposledy upravené : 21.12.2023Tlač

Xperia Companion

  Aktualizácia a oprava softvéru

  Xperia Companion ponúka jednoduchý spôsob, ako nainštalovať aktualizácie softvéru, ale tiež vykonať opravu softvéru – rýchly a jednoduchý spôsob ako vyriešiť akékoľvek problémy s výkonom.

  Poznámka
  • Funkcia zálohovania aplikácie Xperia Companion nebude po decembri 2023 dostupná na žiadnom zariadení. Funkcie zálohovania, prenosu, prehliadania, hudby a fotografií sa odstránia a funkcia obnovenia sa na určitý čas zachová. Ak chcete vykonať aktualizáciu softvéru alebo zálohovať, prenášať alebo prehľadávať hudbu alebo fotografie, použite postupy uvedené pre váš model na lokalite zákazníckej podpory.
  • Funkciu aktualizácie softvéru aplikácie Xperia Companion nie je možné použiť na smartfónoch Xperia uvedených na trh v máji 2022 a neskôr.
  • V prípade smartfónov Xperia, ktoré boli uvedené na trh v máji 2022 a neskôr, je potrebné po pripojení smartfónu Xperia k počítaču nakonfigurovať v smartfóne nastavenie prenosu údajov. Po pripojení smartfónu k počítaču pomocou kábla USB nájdite a ťuknite na položky [Nastavenia] > [Pripojenie zariadenia] > [USB] a potom v časti [Používať USB na] vyberte položku [Prenos súborov].
  • Od júna 2020 ukončíme podporu funkcie „iCloud backup“ používanej na prenos údajov z telefónov iOS na smartfóny Xperia uvedené na trh pred rokom 2018. Na prenos údajov z telefónov iOS na smartfóny Xperia uvedené na trh pred rokom 2018 môžete naďalej používať funkciu „iTunes backup“.
  • Na smartfónoch Xperia uvedených na trh od roku 2019 nemôžete používať Xperia Companion na obnovu obsahu. Na zálohovanie a obnovu obsahu používajte webové úložisko Google Drive.

  Xperia Companion je k dispozícii pre systémy Windows a Mac OS. Kliknite na nižšie uvedené prepojenie, kde nájdete príslušné pokyny k inštalácii a systémové požiadavky.

  Xperia Companion pre Windows

  Xperia Companion pre operačný systém Mac

  • Zaregistrujte svoj produkt

   Získajte prístup k všetkým informáciám, udržiavajte produkt aktualizovaný a využívajte úžasné zľavy

  • Komunita Sony

   Navštívte našu lokalitu Community a podeľte sa o svoje skúsenosti a riešenia s ostatnými zákazníkmi spoločnosti Sony

  • Kontaktovanie podpory

   Kontaktujte tím podpory spoločnosti Sony

  • Oprava a záruka

   Požiadajte o opravu, sledujte ju alebo sa jej dokonca vyhnite