ID článku : 00282497 / Naposledy upravené : 30.06.2023Tlač

Upozornenie o postupnom ukončení aktualizácií a preberania súborov pre systémy Sony VAIO

  Od ukončenia predaja počítačov Sony VAIO v roku 2014 si spoločnosť Sony vzala k srdcu myšlienku neustále podporovať zákazníkov Sony VAIO. Dodržujeme zásady a časové harmonogramy spoločnosti Microsoft o ukončovaní podpory rôznych verzií operačného systému Windows a ukončujeme možnosť preberania súborov a aktualizácie systému VAIO pre staršie verzie systému Windows, keď už nie sú spoločnosťou Microsoft podporované.

  Spoločnosť Microsoft oznámila, že podpora operačného systému Windows 8.1 – posledná verzia systému Windows, s ktorou sa dodávali počítače Sony VAIO – skončí 10. januára 2023. Spolu s týmto oznámením prestane spoločnosť Sony od 31. marca 2023 ponúkať náhradné diely, opravy VAIO, aktualizácie a súbory na stiahnutie na webovej lokalite podpory a prostredníctvom služby VAIO Update. Ak si stále želáte stiahnuť súbory Sony VAIO na okamžité alebo neskoršie použitie, urobte tak do 31. marca 2023.

  Dúfame, že váš Sony VAIO vám doposiaľ dobre slúžil a bude v tom pokračovať aj v dohľadnej budúcnosti. Ďakujeme za pochopenie.

  • Zaregistrujte svoj produkt

   Získajte prístup k všetkým informáciám, udržiavajte produkt aktualizovaný a využívajte úžasné zľavy

  • Komunita Sony

   Navštívte našu lokalitu Community a podeľte sa o svoje skúsenosti a riešenia s ostatnými zákazníkmi spoločnosti Sony

  • Kontaktovanie podpory

   Kontaktujte tím podpory spoločnosti Sony

  • Oprava a záruka

   Požiadajte o opravu, sledujte ju alebo sa jej dokonca vyhnite