ID článku : 00225230 / Naposledy upravené : 27.06.2019Tlač

Ovplyvňujú výrobky, ktoré používajú magnety, zdravotnícke pomôcky, ako napríklad kardiostimulátory?

Používam zdravotnícku pomôcku, ako je kardiostimulátor, defibrilátor alebo variabilný tlakový menič na liečbu hydrocefalu. Čo by som mal vedieť?

  V závislosti od magnetického poľa magnetu v produkte môže byť ovplyvnená činnosť zdravotníckych pomôcok, ako sú kardiostimulátory, defibrilátory alebo variabilné tlakové meniče na liečbu hydrocefalu.

  Ak používate niektoré z týchto zdravotníckych pomôcok, pred použitím produktu Sony, ktorý obsahuje magnety, sa poraďte so svojím lekárom, pretože niektoré z uvedených produktov môžu ovplyvniť činnosť zdravotníckej pomôcky.
  Okrem toho, aj keď produkt vypnete, magnet v produkte môže mať aj naďalej vplyv na činnosť zdravotníckej pomôcky. Uistite sa, že je produkt mimo dosahu zdravotníckych pomôcok a osôb používajúcich zdravotnícke pomôcky.

  POZNÁMKA: V prípade produktov spoločnosti Sony môžu časti, ako sú reproduktory, slúchadlá, puzdrá alebo otváracia/zatváracia časť balenia produktu, obsahovať magnety. Reproduktory môžu byť zabudované do televízorov, fotoaparátov alebo smartfónov.

  • Zaregistrujte svoj produkt

   Získajte prístup k všetkým informáciám, udržiavajte produkt aktualizovaný a využívajte úžasné zľavy

  • Komunita Sony

   Navštívte našu lokalitu Community a podeľte sa o svoje skúsenosti a riešenia s ostatnými zákazníkmi spoločnosti Sony

  • Kontaktovanie podpory

   Kontaktujte tím podpory spoločnosti Sony

  • Oprava a záruka

   Požiadajte o opravu, sledujte ju alebo sa jej dokonca vyhnite