ID článku : 00171990 / Naposledy upravené : 16.04.2019Tlač

Upozornenie na ukončenie podpory pre produkty využívajúce operačný systém Windows Vista

  Zverejnené: 2. 3. 2017


  Vážení zákazníci,

  spoločnosť Microsoft® Corporation oznámila, že 11. apríla 2017 ukončí podporu operačného systému Windows® Vista. Od tohto dátumu už nebude spoločnosť Microsoft poskytovať bezpečnostné aktualizácie, opravy ani technickú podporu.


  Z tohto dôvodu vám spoločnosť Sony nebude môcť pomáhať s riešením nových technických problémov ani problémov v oblasti kvality a zabezpečenia, ak budú súvisieť so systémom Windows Vista, a nebudeme schopní poskytovať bezpečnostné aktualizácie ani implementovať úpravy a overenia do našich produktov so systémom Windows Vista.  Upozorňujeme, že tieto produkty nemusia správne a bezpečne fungovať, ak ich budete aj naďalej používať v systéme Windows Vista.


  Niektoré produkty sú kompatibilné s novšími verziami operačného systému Windows.
  Pozrite si stránku podpory pre váš produkt, kde nájdete informácie o kompatibilite s operačnými systémami Windows a o aktualizáciách.


  Poznámka: Spoločnosť Sony nedokáže poskytovať podporu pri riešení nových technických problémov ani problémov v oblasti kvality a zabezpečenia, ktoré sú spôsobené ich používaním so staršími verziami operačného systému Windows, ako sú napríklad Windows® 95, Windows® 98, Windows® Me, Windows® 2000, Windows® XP, a pod., pre ktoré spoločnosť Microsoft už ukončila podporu.

  • Zaregistrujte svoj produkt

   Získajte prístup k všetkým informáciám, udržiavajte produkt aktualizovaný a využívajte úžasné zľavy

  • Komunita Sony

   Navštívte našu lokalitu Community a podeľte sa o svoje skúsenosti a riešenia s ostatnými zákazníkmi spoločnosti Sony

  • Kontaktovanie podpory

   Kontaktujte tím podpory spoločnosti Sony

  • Oprava a záruka

   Požiadajte o opravu, sledujte ju alebo sa jej dokonca vyhnite