Pohlcujúci športový zážitok
Vaša vstupenka do prvého radu

TV BRAVIA® od Sony vdýchne športu vo vašej obývačke život pomocou pokročilých technológií obrazu a zvuku a prinesie realistický obraz spolu s trojrozmerným zvukom, ktorý navodí tú správnu atmosféru.

Myslite vo veľkom

Ponorte sa do akcie v rozlíšení 4K HDR na televízore s veľkou obrazovkou. Naša prelomová technológia X-Wide AngleTM sa navyše stará o to, že všetci v miestnosti si môžu vychutnať výnimočnú kvalitu obrazu typickú pre spoločnosť Sony z akéhokoľvek uhla.

Ničím nerušený zážitok

Legendárne športové momenty si zaslúžia byť ostré. S technológiou X-Motion ClarityTM od spoločnosti Sony sú aj tie najrýchlejšie scény lámajúce rekordy ostré, plynulé a nerozmazané, vďaka čomu si môžete vychutnať každé kolo, skok a víťazstvo.

Bežný televízor
KONVENČNÝ TELEVÍZOR
X-Motion Clarity
TELEVÍZOR S TECHNOLÓGIOU X-MOTION CLARITY

SIMULOVANÁ SNÍMKA

Pohlcujúci zvuk zosynchronizovaný s obrazom

Na rozdiel od TV s reproduktorom pod obrazovkou, Acoustic Multi-Audio™ pridáva dva reproduktory na rozloženie zvuku do zadnej časti TV, vďaka čomu sa zvuk prispôsobuje akcii a nezávislé zosilňovače vylepšujú akustický tlak a stabilitu. Všetko znie tak realisticky, až máte pocit, že stojíte na štadióne alebo vedľa cieľovej pásky.

Acoustic Multi-Audio je k dispozícii v TV XH90 s uhlopriečkou aspoň 164 cm a v TV XH95 s uhlopriečkou aspoň 139 cm. Ovládanie zosilňovačov (Bi-Amp) je k dispozícii v TV XH95 s uhlopriečkou od 139 cm do 189 cm.

BRAVIA® od Sony: Stvorená pre šport
Náš najlepší TV LCD s rozlíšením 4K – rad XH95

Bežné TV používajú iba jeden rad diód LED. Technológia Full Array LED od Sony, ktorá využíva náš výkonný procesor na spracovanie obrazu X1™ Ultimate, ich rozmiestňuje po celej obrazovke, vďaka čomu dokáže televízor XH95 zvýrazniť každý jeden detail.

Rad XH90 – šport v živých farbách a kontraste

Vďaka procesoru na spracovanie obrazu X1™, technológii Full Array LED, ktorá zvýrazní aj tie najmenšie detaily, a rozlíšeniu 4K Ultra HD vás televízor XH90 vtiahne do hry.

Rad A8 – výkonný, nádherný, úchvatný

Rad A8 využíva rovnaký procesor ako naše televízory s rozlíšením 8K, vďaka čomu si môžete vychutnať nádherný obraz technológie OLED zosynchronizovaný so zvukom, o čo sa stará Acoustic Surface AudioTM.

Vraj nemáte dostatok miesta? Zamyslite sa znova.

Vďaka pokroku v dizajne a technológiách obrazu si môžete vychutnať zážitok ako v kine aj v malých miestnostiach. Pred obrazovkami s vysokým rozlíšením sa dá sedieť bližšie a tenké rámy maximalizujú veľkosť obrazovky bez toho, aby sa zväčšili rozmery samotného televízora.

Priblížte sa k centru diania
Priblížte sa k centru diania 

Na súčasných televízoroch s vylepšeným rozlíšením 4K je obraz ostrý a plynulý, aj keď sedíte blízko k obrazovke alebo má obrazovka väčšie rozmery. Odporúčame, aby výška televízora predstavovala dve tretiny vzdialenosti medzi vami a televízorom. Vzdialenosť od televízora: ①100 cm: 55" ②120 cm: 65" ③140 cm: 75" ④160 cm: 85"

Väčšia obrazovka, rovnaké rozmery
Väčšia obrazovka, rovnaké rozmery

Vďaka tenším rámom na našich najnovších televízoroch si môžete vybrať väčšiu obrazovku bez zväčšenia celkových rozmerov televízora. Lepšie sa tak ponoríte do deja a budete sa sústrediť na dianie na obrazovke, nie rám okolo nej.