Televízor Sony BRAVIA® XG95 – hra
naplno

TV Sony BRAVIA® XG95 Full Array LED TV
Top funkcie

Veľká obrazovka, dynamická športová zábava

Pozrite si každú akciu v rozlíšení 4K HDR. Televízory Sony BRAVIA® sú navrhnuté na poskytovanie veľkolepého zážitku, ktorý vás vtiahne do deja.

Obrázok: Mine Kasapoglu

Jas a čistota dokonca aj pri rekordných rýchlostiach

Športové zábery bývajú na niektorých obrazovkách rozmazané, no vďaka našej technológii X-Motion ClarityTM sú rýchle scény hladké a jasné. Bez ohľadu na to, či je to posledná ostrá zákruta pred šachovnicovou vlajkou alebo strela na bránu z 28 metrov rozhodujúca o osude zápasu, jas a detaily sa zachovajú pri každom športovom momente, takže vám nič neunikne.

SIMULOVANÁ SNÍMKA

Útok na zlato z každého uhla

Sledujte realistické živé farby z každej strany na tomto širokouhlom televízore. Naša technológia X-Wide Angle verne zobrazuje ohromujúce odtiene pomocou displeja TRILUMINOSTM, aby ste si ich mohli vychutnať z každého bodu v miestnosti.

Oceňovaný TV LED s rozlíšením 4K – stvorený pre šampiónov

Váš lístok k skutočne realistickému obrazu

Obrazový procesor X1 UltimateTM je naším doteraz najvýkonnejším procesorom. Deteguje stovky objektov na obrazovke, inteligentne vylepšuje jas, detaily a farbu. Výsledkom je neuveriteľne realistický obraz ako v prvom rade sedadiel.

X1 Ultimate
X1 Ultimate

SIMULOVANÁ SNÍMKA

Šport na TV XG95 s Full Array LED a lokálnym stmievaním 

Mnohé LED TV používajú podsvietenie Edge-lit, šíriac svetlo z pásu diód LED na spodnej alebo bočnej strane panela. Hoci tak vznikajú štíhle a cenovo dostupné TV, nie je to ideálne pre kultové športové momenty. Svetlé plochy nie sú také jasné, ako by mohli byť, čierne plochy môžu pôsobiť sivo alebo modrasto.

TV s podsvietením Direct-lit môžu mať pri športových prenosoch rovnaký problém. Pás LED diód sa nenachádza na okraji, ale priamo za panelom, aby sa svetlo šírilo priamo cez obrazovku. Obľúbené športy tak môžu byť jasnejšie, zároveň to však môže spôsobovať rušivé haló efekty okolo svetlých objektov na tmavom pozadí, farby na tmavých plochách sú nepresnejšie a televízor je hrubší.

Full Array LED
ŠTANDARDNÁ TECHNOLÓGIA EDGE LED
Full Array LED
FULL ARRAY LED

SIMULOVANÁ SNÍMKA

Technológia Full Array LED s lokálnym ovládaním podsvietenia zobrazuje šport v pravých farbách. Diódy LED sú umiestnené po celej obrazovke a ovládajú sa jednotlivo a v reálnom čase, takže obraz má viac presných zón čiernej a zón s vysokým jasom. Legendárne športové momenty tak pôsobia realisticky a živo, akoby sa diali priamo pred vašimi očami.

*Simulované snímky.

Vidieť, počuť, zažiť.

Nechajte sa pohltiť realistickým obrazom a zvukom. Nádherný obraz s rozlíšením 4K plný detailov, ktorý je synchronizovaný pomocou našej technológie Sound-from-Picture RealityTM, poskytuje rovnako nezabudnuteľný audiovizuálny zážitok ako prenášané športové výkony.

Dokonalé prepojenie obrazu a zvuku

Technológia Acoustic Multi-AudioTM pridáva k už existujúcim širokopásmovým reproduktorom dva výškové reproduktory na rozloženie zvuku, čím vzniká kvalitný zvuk Sound-from-Picture RealityTM. Synchronizácia zvuku a obrazu prináša intenzívnejší zážitok zo sledovania, či už sledujete štadión svojho obľúbeného tímu alebo cieľ pretekárskeho okruhu. Acoustic Multi-AudioTM vás prenesie priamo doprostred akcie.

Nasajte atmosféru

Režim Audio Sport zachytáva atmosféru športového kotla a prenáša ju priamo do vašej obývačky.

Stvorený pre úspech

Čistý minimalistický dizajn televízora XG95 neodpútava vašu pozornosť od toho najdôležitejšieho – od hry.

Potiahnite

Ďalšie odporúčané televízory BRAVIA® OLED, s ktorými si vychutnáte každú akciu na ihrisku.

Oceňovaný televízor AG9

Procesor na spracovanie obrazu X1™ s viac ako 8 miliónmi samostatne ovládaných pixelov OLED vyžarujúcich vlastné svetlo v tomto 4K Ultra HD TV (dostupnom aj so 77″ uhlopriečkou) je ideálny pre športového fanúšika, ktorý túži vidieť každý detail.

Objavte ponuku televízorov BRAVIA®

Každý televízor od televízora LED XG85 s rozlíšením 4K po televízor OLED AG8 s rozlíšením 4K bol odborne vyrobený tak, aby ste si mohli vychutnať všetky svoje obľúbené športy.