Preskočiť na obsah

Výstava CES 2016

Predstavené na CES 2016

Naše jedinečné nové produkty - predstavené na výstave CES 2016 - posúvajú hranice inovácie a poskytujú strhujúci, nezabudnuteľný pôžitok zo zábavy.

Nádherný dizajn pre jedinečný obraz

Vďaka našej dômyselnej technológii Slim Backlight Drive™ prinášajú tieto televízory HDR s rozlíšením 4K neuveriteľnú kvalitu obrazu v mimoriadne tenkom prevedení.

Kvalita 4K s výnimočným kontrastom vďaka technológii High Dynamic Range

Spoločník na cesty

Bezdrôtový reproduktor h.ear go prináša jedinečný zvuk, jednoduché možnosti pripojenia a vynikajúcu prenosnosť. Takže keď zábava zavolá, nič vám nestojí v ceste.

Nezmeškajte jedinečné momenty

Akcia s pôsobivým obrazom. Sledovanie s pôžitkom. Živé zážitky. So špičkovým kamkordérom Handycam® s rozlíšením 4K ožijú strhujúce spomienky.

Jedinou hranicou je hranica vašej fantázie

Zažite úplne novú domácu zábavu s produktmi radu Life Space UX

V spoločnosti Sony sa snažíme vytvoriť to, čo iní nevytvoria. Naše nové produkty radu Life Space UX odrážajú túto snahu a posúvajú ďalej naše úsilie o technologické inovácie a jedinečný dizajn. Ďalšie informácie o týchto produktoch sú uvedené nižšie.

  • Reproduktor s organickým sklomReproduktor s organickým sklom
  • Reproduktor v tvare žiarovky LEDReproduktor v tvare žiarovky LED
  • Prenosný projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťouPrenosný projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou

Objavte inovácie od spoločnosti Sony na výstave CES 2016

Na tohtoročnej výstave CES sme predstavili naše najnovšie technológie a inovácie. Pozrite si fotografie nižšie a presvedčte sa sami.