Preskočiť na obsah

PODNECUJE ZVEDAVOSŤ

Nekonečná zábava

Objavte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikácie. S televízorom Android TV™ od spoločnosti Sony ste pripravení vstúpiť do úplne nového sveta zábavy

Ak niečo potrebujete, stačí povedať

Rozlúčte sa s písaním. Vďaka hlasovému vyhľadávaniu sa k skvelému obsahu a ponukám dostanete jednoducho pomocou hlasu. Môžete si pozrieť všetko, čo máte radi, a to u rôznych poskytovateľov vrátane služieb Netflix, Hulu, Filmy a TV Google Play, YouTube™ a Spotify®.

Nájdite všetko rýchlejšie

Množstvo obsahu, jednoduché vyhľadávanie

V zlomku sekundy si prezerajte najnovšie albumy, akčné trháky a špičkové komédie. Nový panel obsahu na televízoroch Sony uľahčuje vyhľadávanie požadovaných položiek.

  • Prehľad panela obsahu
  • YouTube™
  • Netflix

Nový život s inteligentnými zariadeniami

Odosielanie na väčšiu a lepšiu obrazovku vďaka technológii Chromecast built-in

Chromecast umožňuje prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na obrazovke zariadenia so systémom Android alebo iOS a všetko, čo máte radi, môžete sledovať vo veľkom formáte. Preneste potrebný obsah a potom pokračujte v prehľadávaní pomocou telefónu alebo tabletu.

  • Vybrané službou Netflix
  • Netflix v rozlíšení 4K HDR
  • Tlačidlo Netflix
  • Bezplatná skúšobná verzia

Zábava bez hraníc

Obľúbené aplikácie na televízore

Je tu všetko – najnovšie filmy online, hry, hudba a televízne programy – všetko na dosah ruky. Vychutnajte si široké možnosti zábavy úplne novým spôsobom.

Viac aplikácií. Viac hier. Viac zábavy.

Jednoducho rozšírte kapacitu pevného disku pomocou pripojenia USB, aby ste mali miesto na viac skvelých aplikácií a hier.

Televízor Smart TV pripojený k externému pevnému disku prostredníctvom USB.

Stvorené pre hry

Pripravte sa na jedinečné zážitky. Získajte to najlepšie z obľúbených hier s televízormi od spoločnosti Sony stvorenými pre hry.

Hrajte sa viac

Nájdite kompatibilné zariadenia na hranie hier

Vyberte si z našich špeciálne vybratých ovládačov na jedinečné hranie hier na veľkej obrazovke alebo využite jednoduchú intuitívnu navigáciu na televízore a ďalšie funkcie pomocou klávesnice.

Ovládač Logitech

Ovládač Logitech

Klávesnica Logitech

Klávesnica Logitech