HLAVOVÝ MOST

Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX330BT

MDR-ZX330BT
Obrázok – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX330BT

MOC

101,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX330BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX330BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX330BT

Funkcie

Bezdrôtový prenos s rozhraním Bluetooth®

Bezdrôtovo prenášajte obľúbené skladby cez rozhranie Bluetooth®. Spárujte smartfón alebo tablet s týmito slúchadlami s rozhraním Bluetooth® a počúvajte hudbu, ovládajte zoznamy skladieb alebo hlasitosť priamo zo zariadenia.

Technológia NFC jedným dotykom na okamžité pripojenie

Vďaka technológií Near Field Communication (NFC) je komplikované nastavovanie už minulosťou. Stačí sa vybratými zariadeniami s technológiou NFC dotknúť značky N, nadviazať rýchle a bezproblémové spojenie a potom prenášať obsah cez rozhranie Bluetooth®. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stále sa môžete pripojiť manuálne prostredníctvom technológie Bluetooth® pomocou ponuky nastavení zariadenia.

Vďaka 30 mm budiacim jednotkám vám neujde ani tón

Vďaka 30 mm kupolovitým budiacim jednotkám budete počuť obľúbené skladby detailnejšie s dynamickým zvukom z kompaktných jednotiek s nízkou hmotnosťou.

Počúvajte ešte dlhšie vďaka 30 hodinám bezdrôtového prehrávania

Nechajte skladby znieť celý deň. Zabudovaná lítium-iónová batéria poskytuje približne tridsať hodín napájania (v závislosti od nastavenia hudby) a je nabíjateľná cez port USB. 

Rýchle nabíjanie cez port USB

Načo čakať, keď by ste mohli počúvať? Pripojte slúchadlá pomocou dodaného kábla USB a získajte až desať hodín prehrávania len po hodine nabíjania. Slúchadlá MDR-ZX330BT sa plne nabijú približne za štyri hodiny, takže nemusíte dlho čakať.

Možnosť zloženia po otočení ušných klapiek uľahčuje cestovanie

Vezmite tieto slúchadlá so sebou všade, kam idete. Vždy, keď slúchadlá práve nepoužívate alebo ste na cestách, môžete ich po otočení ušných klapiek zložiť a jednoducho uložiť. Slúchadlové klapky sa dajú otočiť tak, aby mali slúchadlá plochý tvar a dali sa zbaliť do kufra alebo zasunúť do tašky.

Technické údaje

Tancujte len pre seba s bezdrôtovými slúchadlami MDR-ZX330BT s technológiou Bluetooth®. Pripojte ich k vybratému smartfónu s možnosťou počúvania jedným dotykom s technológiou NFC a slobodne a jednoducho sa pohybujte, nech ste kdekoľvek, bez prekážajúcich alebo nepohodlných káblov. Mäkké ušné klapky zmierňujú tlak, takže môžete počúvať dlhšie.
  • Jednoduché pripojenie Bluetooth® s technológiou NFC jedným dotykom

  • 30 mm budiaca jednotka

  • Výdrž batérie až 30 hodín

  • Nabíjanie cez port USB, dodané s káblom

Budiaca jednotka
30 mm, kupolový typ
Frekvenčná charakteristika
20 Hz - 20 000 Hz
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí