HLAVOVÝ MOST

Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT

MDR-ZX220BT
Obrázok – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT

bluegrayblack

MOC

79,79 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT
Obrázky – Bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX220BT

Funkcie

Bezdrôtový prenos s rozhraním Bluetooth®

Bezdrôtovo prenášajte obľúbené skladby cez rozhranie Bluetooth®. Spárujte smartfón alebo tablet s týmito slúchadlami s rozhraním Bluetooth® a počúvajte hudbu, ovládajte zoznamy skladieb alebo hlasitosť priamo zo zariadenia.

Technológia NFC jedným dotykom na okamžité pripojenie

Vďaka technológií Near Field Communication (NFC) je komplikované nastavovanie už minulosťou. Stačí sa vybratými zariadeniami s technológiou NFC dotknúť značky N, nadviazať rýchle a bezproblémové spojenie a potom prenášať obsah cez rozhranie Bluetooth®. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stále sa môžete pripojiť manuálne prostredníctvom technológie Bluetooth® pomocou ponuky nastavení zariadenia.

Vďaka 30 mm budiacim jednotkám vám neujde ani tón

Vďaka 30 mm kupolovitým budiacim jednotkám budete počuť obľúbené skladby detailnejšie s dynamickým zvukom z kompaktných jednotiek s nízkou hmotnosťou.

Počúvajte ešte dlhšie vďaka 8 hodinám bezdrôtového prehrávania

Nechajte skladby znieť celý deň. Zabudovaná lítium-iónová batéria poskytuje energiu približne na osem hodín (v závislosti od nastavenia hudby) a je nabíjateľná cez port Micro USB. 

Zabudovaný mikrofón na telefonovanie bez použitia rúk

Telefonujte a vydávajte hlasové príkazy, dokonca aj s telefónom bezpečne zasunutým vo vrecku alebo taške. A vďaka vysokokvalitnému mikrofónu na kábli budete môcť jednoducho prijímať hovory zo smartfónu.

Možnosť zloženia po otočení ušných klapiek uľahčuje cestovanie

Vezmite tieto slúchadlá so sebou všade, kam idete. Vždy, keď slúchadlá práve nepoužívate alebo ste na cestách, môžete ich po otočení ušných klapiek zložiť a jednoducho uložiť. Slúchadlové klapky sa dajú otočiť tak, aby mali slúchadlá plochý tvar a dali sa zbaliť do kufra alebo zasunúť do tašky.

Technické údaje

  • Jednoduché pripojenie Bluetooth® s technológiou NFC jedným dotykom

  • 30 mm budiaca jednotka

  • Čas prehrávania až 8 hodín

  • Nabíjanie cez port USB, dodané s káblom

FREKVENČNÁ CHARAKTERISTIKA
20 Hz - 20 000 Hz
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí