HLAVOVÝ MOST

Slúchadlá ZX110

MDR-ZX110 / MDR-ZX110AP
Obrázok – Slúchadlá ZX110

pinkbluewhiteblack

Ceny od:

MOC

17,99 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Štandard

MDR-ZX110

MOC

17,99 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Štandard

WH-XB900N

MOC

229,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Android

MDR-ZX110AP

MOC

19,99 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110
Obrázky – Slúchadlá ZX110

Funkcie

Neodýmová dynamická budiaca jednotka vytvára presnejší zvuk

Ľahké 30 mm dynamické neodýmové budiace jednotky dodávajú slúchadlám pôsobivú rytmickú odozvu aj pri počúvaní najnáročnejších skladieb. Spoločne s vysoko citlivou membránou zaručia, že môžete zvýšiť hlasitosť slúchadiel – bez potreby zosilňovača – a zachovať čistý presný zvuk v rámci celého spektra.

Možnosť zloženia po otočení ušných klapiek uľahčuje cestovanie

Vezmite tieto slúchadlá so sebou všade, kam idete. Vďaka praktickému otočnému dizajnu mušlí slúchadlá jednoducho uložíte, keď ich nepoužívate, alebo ich ľahko vezmete so sebou na cesty. Po zložení sú slúchadlové mušle ploché, takže sa nemusíte obávať, že v taške zaberú príliš veľa miesta.    

Diaľkové ovládanie a mikrofón na kábli na telefonovanie bez pomoci rúk

Vďaka diaľkovému ovládaniu a mikrofónu na kábli slúchadiel môžete s vybranými smartfónmi telefonovať bez pomoci rúk aj počas počúvania hudby. Rýchlo prepínajte medzi skladbami a telefonujte bez toho, aby ste museli skladať slúchadlá.* *Platí iba pre model MDR-ZX110A

Zmäkčené ušné klapky pre úplné pohodlie

Počúvajte v dokonalom pohodlí. Tieto slúchadlá majú nastaviteľný hlavový most a mäkké mušle, ktoré prekryjú celé ucho. Vychutnajte si dlhotrvajúce pohodlie pri počúvaní obľúbených albumov.

Obklopujúci dizajn s uzavretou zadnou časťou bráni úniku zvuku

Dizajn s uzavretou zadnou časťou dokonale prekrýva celé ucho, takže hudba zostane vo vnútri a žiaden hluk z okolia k nej neprenikne. Zvuk sa odráža späť do ucha, takže budete počuť aj jeho najjemnejšie detaily. Taktiež pocítite každý úder rytmu, pretože uzavretý dizajn maximalizuje basovú zložku hudby. 

Široký frekvenčný rozsah pre čisté výšky a hĺbky 

Široký frekvenčný rozsah od 12 Hz až do 22 kHz vytvára hlboké basy, bohaté stredné a prenikavé vysoké tóny. Zachyťte detaily každej skladby a držte krok s hudbou. 

Technické údaje

Aj keď ste na cestách, počúvajte skladby s čistým a vyváženým zvukom vďaka slúchadlám MDR-ZX110 s dynamickou 30 mm budiacou jednotkou. Zmäkčené ušné klapky ponúkajú vyššie pohodlie na cestách. Slúchadlá MDR-ZX110AP zdokonaľujú funkčnosť smartfónu so systémom Android.
  • 30 mm kupolová budiaca jednotka pre vyvážený zvuk

  • Neodýmové magnety s vysokou energiou vytvárajú pôsobivý zvuk

  • Frekvenčný rozsah 12 Hz – 22 kHz

  • Podšité mušle na pohodlné počúvanie

  • Výber farieb podľa vášho vkusu

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria