HLAVOVÝ MOST

Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™

MDR-XB950AP
Obrázok – Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™

MOC

112,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™
Obrázky – Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™
Obrázky – Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™
Slúchadlá MDR-XB950AP s technológiou EXTRA BASS™ v akcii
Mohutné basy kompatibilné so smartfónom

Doprajte si tie najhlbšie basy bez toho, aby ste zmeškali jediný hovor

Vnímajte každý úder rytmu a tón basov. Výkonné 40 mm neodýmové budiče v priliehavom prevedení okolo uší poskytujú hlboký vyvážený zvuk, a to aj pri vysokej hlasitosti. Prijímajte každý prichádzajúci hovor bez pomoci rúk pomocou diaľkového ovládania na kábli a mikrofónu.

40 mm budiaca jednotka
Intenzívne basy

Výkonná budiaca jednotka prináša výrazné tanečné rytmy.

Mimoriadne široký frekvenčný rozsah
Široká frekvenčná charakteristika

Rozšírený zvukový rozsah vám umožní počúvať hlboké tóny aj úchvatné vokály.

Rytmy, ktoré vás rozhýbu

Dodajte hudbe novú silu pomocou dynamických a vyvážených rytmov. Precíťte hĺbku a čistotu každej počúvanej skladby, a to aj pri vysokej hlasitosti.

Zvýraznenie basov
Izolácia zvuku

Technológia Advanced Direct Vibe Structure vytvára skvelé tesnenie okolo uší, takže už neunikne nič z basov. Nízkofrekvenčné zvuky sú vylepšené pomocou zvýraznenia basov, takže vzniká hlboký a vyvážený rytmus.

Beat Response Control
Dajte priestor rytmu

Technológia Beat Response Control využíva tvarované otvory na vytvorenie čistých, neskreslených basov. Tieto otvory optimalizujú prúdenie vzduchu pri nízkych frekvenciách a presne reprodukujú hlboké rytmy a tóny.

Rozprúďte vašu hudbu

Veľký 40 mm budič so silným neodýmovým magnetom dokonale vyvažuje výkon a presnosť, od úžasných úderov bicích až po kvílivé gitarové sóla.

Frekvenčný rozsah od 3 Hz
Vychutnajte si hlbšie tóny

Tieto slúchadlá majú frekvenčný rozsah už od 3 Hz, takže dokážu reprodukovať dynamické nízke basové rytmy.

Vysoká výkonová kapacita 1 000 mW
Energické basy

Hlasová slučka z bezkyslíkatej medi poskytuje vysoký vstupný výkon 1 000 mW, ktorého výsledkom sú neustále pôsobivé basy.

Dokonalé pohodlie

Slúchadlá v prevedení okolo uší, ktoré môžete nosiť celé hodiny

Tieto slúchadlá vhodné na tanečný parket majú kovový hlavový most obalený mäkkým poťahom a klapky okolo uší, takže si vždy môžete vychutnať ich priliehavosť a pohodlie, nech už vás hudba zavedie kamkoľvek.Rám obsahuje prvky z hliníka. Tento ľahký a pritom odolný materiál mu dodáva prvotriedny vzhľad a príjemný pocit pri nosení, a zároveň potláča vibrácie a dáva priechod hlbokým a pôsobivým rytmom.

Ušné klapky bez tlaku na ušnicu

Doprajte si pohodlie s pozoruhodne hrubými klapkami, ktoré odizolujú zvuk. Klapky bez tlaku na ušnice sú dokonale prispôsobené tvaru vašich uší, takže vám z hudby nič neunikne a žiadne rušenie k vám neprenikne.

Ušné klapky bez tlaku na ušnicu
Zbaľte sa a vyrazte

Vezmite si hudbu kamkoľvek. Vďaka posuvnému kovovému hlavovému mostu a otočným mušliam môžete slúchadlá bez problémov vložiť do kufra alebo tašky.

Dokonalé pre váš smartfón

Zostaňte v dosahu aj pri počúvaní hudby

Na kábli sa nachádza pohodlné diaľkové ovládanie a mikrofón, takže každý hovor cez iPhone alebo smartfón so systémom Android môžete vybaviť bez pomoci rúk.

Prispôsobte si hudbu

Vďaka aplikácii SmartKey od spoločnosti Sony môžete jednoducho nakonfigurovať hudobné funkcie pre smartfón Xperia™. Prehrávajte a zastavujte hudbu, prepínajte skladby a ovládajte hlasitosť len pomocou slúchadiel.

Hovory pod kontrolou

Prispôsobte tlačidlo na telefonovanie smartfónu Xperia™. Využívajte diaľkové ovládanie na kábli na prijímanie a ukončovanie hovorov a upravovanie hlasitosti. A to všetko vďaka aplikácii SmartKey od spoločnosti Sony.

Špecifikácie a funkcie

Vnímajte každý úder rytmu a tón basov. Výkonné 40 mm neodýmové budiče v priliehavom prevedení okolo uší poskytujú hlboký vyvážený zvuk, a to aj pri vysokej hlasitosti. Prijímajte každý prichádzajúci hovor bez pomoci rúk pomocou diaľkového ovládania na kábli a mikrofónu.
  • Kompatibilita so smartfónom vďaka mikrofónu na kábli

  • Technológia EXTRA BASS pre zvuk ako v klube

  • Technológia Beat Response Control znižuje skreslenie basov

  • Otočný dizajn mušlí uľahčuje prenášanie

  • Kábel, dĺžka 1,2 m

BUDIACA JEDNOTKA
40 mm dynamická – kupolovitý typ
FREKVENČNÁ CHARAKTERISTIKA
3 – 28 000 Hz
DĹŽKA KÁBLA
1,2 m
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí