SLÚCHADLÁ

Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature

XBA-H3
Obrázok – Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature

MOC

324,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature
Obrázky – Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature
Obrázky – Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature
Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature v akcii
Slúchadlá do uší H3 s budičom Balanced Armature v akcii
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Špičkový zvuk slúchadiel do ucha

Základné modely slúchadiel majú len jednu budiacu jednotku a nedokážu reprodukovať zvuk vo vysokom rozlíšení. Sony použila v modeli XBA-H3 tri budiace jednotky pre zvuk s rozsahom 3 – 40 000 Hz.

Rozšírenie zvukového spektra

Model XBA-H3 vytvára vďaka širšiemu frekvenčnému rozsahu a dômyselným budiacim jednotkám zvuk vo vysokom rozlíšení v kvalite blízkej živému vystúpeniu.

Systém hybridných budiacich jednotiek Sony

Každý z troch budiacich jednotiek pokrýva špecifickú časť frekvenčného rozsahu a zaručí bohaté basy, presný stredný rozsah a krištáľové výšky.

V pozadí zvuku pre audiofilov

Zvuk vo vysokom rozlíšení – teraz v slúchadlách do uší

Aj keď väčšina ľudí počuje len frekvencie 20 – 20 000 Hz, tento model skutočne reprodukuje zvuk v rozsahu 3 – 40 000 Hz. Infra- a ultrazvukové frekvencie síce nepočujeme – ale cítime ich. To predstavuje bohatosť živého a štúdiového zvuku – čo je zážitok, ktorý sa stratí pri kompresií digitálnych súborov alebo pri použití iných slúchadiel.

záber produktu xba
Vynikajúci zvuk i ergonómia

Okrem neuveriteľného zvukového výkonu majú slúchadlá do uší XBA-H3 niekoľko dôležitých funkcií zaručujúcich pohodlie a možnosti prispôsobenia

Oddanosť inteligentnému dizajnu

Objavte slúchadlá do uší vyladené podľa vašich požiadaviek. Prémiový, dokonale verný zvuk v kombinácii so všestranným prevedením je zárukou naozaj dynamického pôžitku z vašej hudby.

Možnosti podľa vašich potrieb

Slúchadlá XBA-H3 sa dodávajú s dvoma odpojiteľnými káblami, jedným s mikrofónom na kábli a druhým bez neho, podľa toho, či chcete len počúvať alebo aj telefonovať.

Kompatibilný s telefonovaním

Či už používate systém Android alebo iOS, vďaka mikrofónu na kábli s diaľkovým ovládaním Sony môžete bez pomoci rúk prijímať hovory a meniť hlasitosť.

XBA H3
Objavte model, ktorý vám dokonale sadne

Aby bolo zabezpečené optimálne pohodlie a kvalita zvuku, dodávajú sa s penovými klapkami, ktoré sú mäkké a zaručia dobú izoláciu okolitého hluku.

Dokonalé počúvanie na cestách

Pretože žiadne dva páry uší nie sú rovnaké, bol model XBA-H3 navrhnutý s ramienkom na uši zo silikónom pokrytého materiálu s tvarovou pamäťou Teknorote®, vďaka ktorému bezpečne sedia.

Špecifikácie a funkcie

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Systém hybridných budiacich jednotiek zaručí hlboké basy a čisté vysoké tóny

  • Kompatibilita so smartfónom vďaka mikrofónu na kábli

  • Technológia Beat Response Control znižuje skreslenie basov

  • Priliehajúce a spoľahlivo dosadajúce silikónové ušné klapky s ramienkom na uši

Budiaca jednotka
Hybridný 3-pásmový s vysokým rozlíšením – 16 mm dynamický + 2x Balanced Armature
Frekvenčná charakteristika
3 – 40 000 Hz
Dĺžka kábla
1,2 m

Čo sa nachádza v balení

Hybridné silikónové gumené koncovky do uší (veľkosti SS x2, S x2, M x2, L x2), Koncovky do uší zo silikónovej peny (veľkosti SS x2, S x2, M x2, L x2), Puzdro na prenášanie, Spona, Úprava dĺžky kábla, Odnímateľný kábel na ramienko na uši s diaľkovým ovládaním

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí