Obrázky – Sieťový adaptér USB so 4 portmi
Obrázky – Sieťový adaptér USB so 4 portmi

Funkcie

Možnosť súbežného nabíjania až štyroch zariadení

Tento sieťový adaptér USB so štyrmi portmi USB na súčasné nabíjanie štyroch zariadení je ideálnym riešením pre rodiny, ktoré potrebujú nabíjať veľa zariadení a nechcú mať obsadené všetky zásuvky, ako aj pre ľudí, ktorí chcú súčasne nabíjať všetky svoje zariadenia pri cestovaní.

Celkový výstupný prúd 6,0 A na rýchle nabíjanie 

Jeden z portov poskytuje výstup 2,4 A, ktorý je 5-krát rýchlejší ako bežné sieťové adaptéry a umožňuje rýchle nabíjanie väčších zariadení, napríklad tabletov. Pomocou troch ostatných portov môžete nabíjať zariadenia až 3-krát rýchlejšie ako pri použití bežných sieťových adaptérov.

Bezpečné nabíjanie od spoločnosti Sony

Náš sieťový adaptér má dizajn odolný proti teplu a je vybavený exkluzívnou technológiou inteligentného regulátora výkonu, ktoré zaisťujú bezpečný a spoľahlivý výkon pri opakovanom používaní.

Vysoká odolnosť

Použité vysokokvalitné materiály sú zárukou vysokej odolnosti, ako aj bezpečného a spoľahlivého výkonu. Sieťový adaptér je testovaný, aby zvládol viac než 5 000 pripojení kábla USB a 3 000 zapojení do elektrickej zásuvky.

Pokrytie napätia po celom svete: 100 – 240 V

Kompatibilita s napätím v rozsahu 100 – 240 V znamená, že bez obáv môžete cestovať, pretože zariadenia sa dajú nabíjať kdekoľvek.

Kompatibilita so zariadeniami USB

Okrem smartfónov môžete nabíjať aj tablety, fotoaparáty a iné zariadenia s rozhraním USB.

Technické údaje
S týmto sieťovým adaptérom so štyrmi portmi a káblom USB typu A bude nabíjanie prenosných nabíjačiek, tabletov, smartfónov a iných zariadení rýchle a efektívne.
  • Odporúča sa používať s prenosnými nabíjačkami USB typu A od spoločnosti Sony

  • Rýchle nabíjanie s výstupom (celkovým) 5 V, 6 A

  • Štyri porty USB typu A na súčasné nabíjanie štyroch zariadení USB

  • Napájací kábel s dĺžkou 1 m (40 palcov) alebo 50 cm (20 palcov)

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí