MOC

409,08 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Detaily, ktoré je počuť

Vypočujte si svoje obľúbené skladby v čistom zvuku s vysokým rozlíšením. Reproduktory SS-HA3 s basovým reproduktorom so spevnenou membránou typu Mica (MRC) a dvomi výškovými reproduktormi s vysokým rozptýlením s jedinečným usmernením zvuku znižujú vychýlenie a ponúkajú ďalekosiahly zvukový zážitok.

Hudba. Tak, ako ste ju ešte nepočuli

Znovu objavte hudobnú zbierku v kvalite a ostrosti, akú ste ešte nepočuli. Každý aspekt reproduktorov SS-HA3 bol navrhnutý tak, aby zdôraznil bohaté detaily hudobných súborov s vysokým rozlíšením zvuku a zároveň odhalil jemné odtiene formátu MP3.

Ako funguje vysoké rozlíšenie zvuku Hi-Res Audio
Ako to funguje

Digitálna hudba v lepšej kvalite ako disky CD

Technológia vysokého rozlíšenia zvuku konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej vzorkovacej frekvencii ako disky CD, pričom vytvára zvuk na úrovni 24 bitov/96 kHz, v porovnaní s hodnotami 16 bitov/44,1 kHz pri diskoch CD.

Stvorený pre čistotu zvuku

Aby sa znížilo vychýlenie zvuku, reproduktory SS-HA3 majú pevné hliníkové telo, ktoré maximalizuje ich hlasitosť a znižuje skreslenie. Výškové reproduktory majú dizajn so 45-stupňovým zrezaním, ktorý prispieva k širokému rozsahu a vyrovnanej čistote zvuku.

Hliníkový dizajn s usmernením zvuku
Precízny zvuk

Zažite bohatý zvuk, ktorý sa približuje pôvodnej nahrávke, aj u vás doma. Zostavu reproduktorov SS-HA3 tvorí basový reproduktor MRC, ktorý dodáva silu basom, a dva výškové reproduktory, ktoré zvýrazňujú hudobné detaily zanikajúce v komprimovaných súboroch.

Obohaťte svoj zážitok z počúvania

Pripojte k zvukovému prehrávaču s pevným diskom alebo inému komponentu so zvukom vo vysokom rozlíšení reproduktory SS-HA3 a vychutnajte si jasný zvuk bez ohľadu na to, či počúvate hudobné súbory alebo disky CD.

Špecifikácie a funkcie

  • 2-pásmový basreflexný systém s 3 budičmi (55 Hz – 50 kHz)

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Výškové reproduktory Wide Dispersion Super zaručia realistické vysoké tóny

  • Celulárna spevnená membrána typu Mica zaručí dynamický zvuk

  • Pevné hliníkové telo znižuje vibrácie skrinky

Frekvenčná charakteristika
55 Hz – 50 kHz
Predný reproduktor
1
Stredný reproduktor
0
Priestorový
0

Čo sa nachádza v balení

Návod na používanie, Záručný list, Kábel reproduktora

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria