REPRODUKTORY

Stereofónne poličkové reproduktory

SS-HA1
Obrázok – Stereofónne poličkové reproduktory

MOC

620,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Zvuk na novej úrovni

Zvuk vo vysokom rozlíšení: neprekonaná kvalita

Objavte bohatosť zvuku vo vysokom rozlíšení so systémom SS-HA1. Dva výškové reproduktory Super vytvárajú široký rozsah čistých výšok a pevné kužele basového reproduktora produkujú zvučné basy. Tvar ozvučnice a hliníkové telo znižujú vychýlenie a vibrácie, takže zvuk vo vysokom rozlíšení je čo najvernejšie podobný živému vystúpeniu.

Hudba. Tak, ako ste ju ešte nepočuli

Objavte svoju hudobnú zbierku v kvalite a ostrosti, akú ste ešte nepočuli. Každý aspekt reproduktorov SS-HA1 bol navrhnutý tak, aby zdôraznil bohaté detaily hudobných súborov s vysokým rozlíšením zvuku a zároveň odhalil jemné odtiene formátu MP3.

Ako funguje vysoké rozlíšenie zvuku Hi-Res Audio
Ako to funguje

Digitálna hudba v lepšej kvalite ako disky CD

Technológia vysokého rozlíšenia zvuku konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej vzorkovacej frekvencii ako disky CD, pričom vytvára zvuk na úrovni 24 bitov/96 kHz, v porovnaní s hodnotami 16 bitov/44,1 kHz pri diskoch CD.

Inteligentný dizajn, špičkový zvuk

Reproduktor má jedinečný tvar ozvučnice, ktorý znižuje vychýlenie, takže ostáva len čistý a svieži zvuk. Pevný hliníkový dizajn dodáva reproduktoru odolnosť a znižuje vibrácie a skreslenie.

Vlastnosti vysokého rozlíšenia
Čisté výšky a bohaté basy

Ovládače, ktoré zvyšujú kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení

Dva výškové reproduktory WD Super so širokým rozptýlením pokrývajú široký priestor ideálny pre zdroje hudby vo vysokom rozlíšení. Basový reproduktor z pevného vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) zaručí bezkonkurenčnú hudobnú čistotu a zvučné basy.

Pripojte svoju zbierku s vysokým rozlíšením

Reproduktory SS-HA1 sú skvelým doplnkom k iným komponentom so zvukom vo vysokom rozlíšení – od hudobných súborov v počítači až po zvukový prehrávač s pevným diskom či zosilňovač USB DAC. Stačí pripojiť reproduktory a môžete počúvať hudbu v novom zvuku, ktorý sa ostrosťou a detailmi blíži pôvodnej nahrávke.

Špecifikácie a funkcie

  • 3-pásmový basreflexný systém so 4 budičmi (48 Hz – 50 kHz)

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Výškové reproduktory Wide Dispersion Super zaručia realistické vysoké tóny

  • Celulárna spevnená membrána typu Mica zaručí dynamický zvuk

  • Pevné hliníkové telo znižuje vibrácie skrinky

Frekvenčná charakteristika
48 Hz – 50 kHz
Predný reproduktor
1
Stredný reproduktor
0
Priestorový
0

Čo sa nachádza v balení

Návod na používanie, Záručný list

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí