REPRODUKTORY

Reproduktory s technológiou Dolby Atmos

SS-CSE
Obrázok – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos

MOC

241,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos
Obrázky – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos
Obrázky – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos
Obrázky – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos
Obrázky – Reproduktory s technológiou Dolby Atmos
Prejdite na priestorový zvuk Dolby Atmos®

Vychutnajte si najnovšie inovácie filmového zvuku u seba doma. Reproduktory SS-CSE sú navrhnuté špeciálne pre technológiu Dolby Atmos vytvárajúcu priestorový zvuk ako v kine a skvelo fungujú aj s inými pokročilými formátmi priestorového zvuku, ako je napríklad DTS:X™. Výsledkom je priestorový zvuk, ktorý vás obklopí z každého uhla, dokonca i zhora.

Dolby Atmos
Dolby Atmos

Technológia Dolby Atmos ponúka strhujúcu reálnosť vďaka 360-stupňovému priestorovému zvuku tým, že zvuk presne rozloží v celom prostredí. Výsledkom je bohatý zvuk, ktorý vás obklopuje úplne. Vďaka reproduktorom SS-CSE sa k vám zvuk dostáva aj zhora.

Podmanivý priestorový zvuk

Nie je potrebné vykonávať komplikované nastavenie reproduktorov. Kompaktné reproduktory SS-CSE dokážu vytvoriť filmový zážitok z priestorového zvuku aj s existujúcou zostavou a v aktuálnom obytnom priestore. 

Navrhnutý na poskytovanie úžasného zvuku 

Každá súčasť reproduktora SS-CSE bola navrhnutá s cieľom znížiť vibrácie a skreslenie na zabezpečenie sýtosti a čistoty, ktoré sú hodné priestorového zvuku Dolby Atmos. 

Dizajn zladený so sériou CS
Dizajn série CS   

Reproduktory SS-CSE hladko splynú so zariadením miestnosti, tenkými televízormi a AV prijímačmi. Ich kompaktná skrinka vyrobená s použitím dômyselnej techniky spracovania dreva dokonale ladí so zvukom i dizajnom existujúcich reproduktorov série CS.

Pevná skrinka z materiálu MDF
Bohatá akustika s pevným prevedením skrinky z materiálu MDF

Celodrevená skrinka optimalizovaná našimi zvukovými dizajnérmi zabezpečuje zvučnú akustiku. Vďaka spevneným vnútorným spojom dosiek z materiálu MDF tlmí a pohlcuje neželané vibrácie. Výsledkom je čistá a široká priestorová reprodukcia zvuku televízie a filmov. 

Kužeľ s celulárnou spevnenou membránou typu Mica
Čistý zvuk s celulárnou spevnenou membránou Mica

Mnohé bežné reproduktory používajú papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory SS-CSE s membránou MRC sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku. 

Kompaktný a všestranný   

Reproduktor SS-CSE s kompaktným profilom je ideálny na inštaláciu na existujúce reproduktory a steny. Či chcete inovovať na filmový zvuk Dolby Atmos alebo si len jednoducho obohatiť súčasný zážitok z priestorového zvuku, s týmto všestranným reproduktorom dosiahnete úplne podmanivý zvuk.

Kompaktný a všestranný dizajn

H: 180 mm bez konektora pre reproduktor | V: 145 mm s mriežkou

Špecifikácie a funkcie

Vychutnajte si to najnovšie, čo ponúka inovácia filmového zvuku u vás doma. Reproduktory SS-CSE sú navrhnuté exkluzívne pre technológiu Dolby Atmos – technológiu poskytujúcu priestorový zvuk ako v kine – a vynikajúco fungujú aj s inými pokročilými formátmi priestorového zvuku, napríklad DTS:X™. Výsledkom je priestorový zvuk, ktorý vás obklopuje z každého uhla – dokonca aj zhora.
  • Vynikajúci filmový priestorový zvuk s technológiou Dolby Atmos

  • Kužeľ s celulárnou spevnenou membránou typu Mica na produkovanie jasného zvuku

  • Pevná a kvalitná konštrukcia zvukových komponentov

  • Univerzálne možnosti nastavenia

  • Kompaktný dizajn hodiaci sa k sérii CS

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí