REPRODUKTORY

Stereofónne poličkové reproduktory

SS-CS5
Obrázok – Stereofónne poličkové reproduktory

MOC

210,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónne poličkové reproduktory

Funkcie

Zvuk vo vysokom rozlíšení pre jedinečný hudobný zážitok

Preneste svoju kolekciu digitálnej hudby na novú úroveň so zvukom vo vysokom rozlíšení. Zvuk vo vysokom rozlíšení takmer dokonale zachytáva hudbu umelca, pričom na záznam používa vyššiu frekvenciu než disk CD, čím zvyšuje vzorkovaciu frekvenciu aj presnosť bitovej rýchlosti každej vzorky. Vychutnajte si každý nádych a jemný pohyb pre zážitok plný emócií.

Trojpásmové reproduktory s troma budiacimi jednotkami pre vyššiu čistotu

Vychutnajte si prirodzenú hĺbku a úplnú čistotu každého zvuku. Zostava policových reproduktorov s 3 budiacimi jednotkami zahŕňa 130 mm pevný basový reproduktor MRC pre dynamické basy, 25 mm výškový reproduktor a 19 mm reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie na reprodukciu skladieb so zvukom vo vysokom rozlíšení. Vďaka kompaktným rozmerom a vstupnému výkonu až 100 W sú tieto reproduktory jedinečným doplnkom do každej miestnosti.

Výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie rozšíria zvukovú scénu

Vychutnajte si obľúbené skladby, ktoré znejú presne a vyvážene v celej miestnosti. Zostava zahŕňa aj nové výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie so širokou smerovou charakteristikou. Tóny s vysokou frekvenciou sú presne reprodukované v celom rozšírenom zvukovom poli, takže môžete dokonca vnímať rozmiestnenie nástrojov a máte pocit, že ste priamo v hľadisku.

Lepší akustický tlak a nižšia hmotnosť

Nízky akustický tlak je obvyklou slabinou malých výškových reproduktorov a môže vytvárať nevyvážený zvuk. Táto zostava je vybavená výškovými reproduktormi s vysokým akustickým tlakom, ktorý sa dosahuje pomocou rôznych techník redukcie hmotnosti vrátane integrácie výkonnejších magnetických obvodov a ľahších vodičov CCAW (hliníkovo-medený vodič) hlasovej slučky.

Vysoko presný výškový reproduktor vytvára autentický zvuk

Vychutnajte si vokály, ktoré jedinečne reprodukujú energiu a vášeň speváka. Hlavný výškový reproduktor s mäkkou 25 mm kupolou z polyesterového vlákna pre vernejší a autentickejší zvuk. Presné zvukové doladenie pomocou zdokonalenej plsti pohlcujúcej zvuk eliminuje zadný akustický tlak z výškových reproduktorov, vďaka čomu vokály znejú prirodzene.

130 mm basový reproduktor zvýrazňuje hlboké frekvencie

Tento systém reproduktorov zahŕňa novo vyvinutý 130 mm basový reproduktor s hlbokými a stabilnými basmi. Vďaka penovej celulárnej membráne spevnenej sľudou vytvára mohutné basy a jemnejšie detaily potrebné pre čisté vokály a dialógy v rámci stredného frekvenčného rozsahu.

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou pre neskreslený zvuk

Perfektný partner pre modernú hudbu postavenú na basoch. Množstvo reproduktorov používa papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku a rýchlosti, takže môžete dať basom voľný priebeh bez toho, aby sa tým znižovala kvalita zvuku.

Bohatá akustika s pevným prevedením skrine

Celodrevené kryty s otvormi vytvárajú zvučnú akustiku. Neželané vibrácie sa tlmia a absorbujú vďaka pevnej konštrukcii s vnútornými spojmi spevnenými pevnou drevenou štruktúrou. Naši dizajnéri tiež optimalizovali typ a rozloženie vnútorného materiálu, ktorý absorbuje zvuk a reguluje a presne dolaďuje rezonujúce vibrácie skrine.

Skosené hrany prednej dosky zachovávajú čistotu zvuku

Eliminácia nežiaduceho zvuku z dosky ozvučnice a samotnej skrine je dôležitá pre vysoko kvalitný výkon. S mierne skosenými hranami prednej dosky je vychýlenie na okrajoch potlačené a vytvára sa čistý a prirodzený zvuk.

Prémiové komponenty, prémiový zvuk

Nekvalitné pripojenia môžu mať výrazný vplyv na celkovú kvalitu zvuku. Práve preto sú v týchto reproduktoroch použité iba prémiové komponenty: bezjadrové cievky vo výškových reproduktoroch, silikónovo-oceľová platnička v basovom reproduktore, najhrubšie možné materiály vinutia and vysoko kvalitné vrstvové kondenzátory. Počúvajte a vychutnajte si každý odtieň zvuku vo vysokom rozlíšení s detailmi, ktoré si zaslúži.

Štýlová a funkčná úprava so vzhľadom dreva

Reproduktor s praktickým čiernym povrchom, ktorý sa hodí do väčšiny súčasných interiérov. Drevená dyha si zachováva svoj tvar, vďaka čomu nie je kvalita zvuku ovplyvnená zmenami teploty a vlhkosti.

Vysoko kvalitná štruktúra zabezpečí čisté prehrávanie hudby

Tieto reproduktory stoja na pevných základoch. Pevný kryt s otvormi vytvára bohatú zvučnú akustiku. Basreflexný kanál umiestnený v zadnej časti reproduktora potláča nežiaduci šum a zlepšujú reprodukciu zvuku s nízkymi frekvenciami.

Kompaktný policový dizajn pre malé priestory

Tieto malé policové reproduktory sú výnimočne kompaktné a priestorovo úsporné, vďaka čomu sa jednoducho inštalujú do malých priestorov. Napriek ich kompaktným rozmerom ponúkajú širokú frekvenčnú charakteristiku, až po 53 Hz, vďaka čomu sú ideálnou pre tých, ktorí nechcú obetovať kvalitu zvuku kvôli priestoru.

Technické údaje

  • Trojpásmový poličkový systém reproduktorov s troma budičmi

  • Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie s vysokým rozptýlením a zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Basreflexná ozvučnica pre hlboké tóny bez skreslenia

  • Pevná a kvalitná konštrukcia zvukových komponentov

  • Frekvenčná charakteristika 53 – 50 000 Hz

Frekvenčná charakteristika
53 Hz - 50 kHz
Predný reproduktor
2
Stredný reproduktor
0
Priestorový
0

Čo sa nachádza v balení

Prevádzková príručka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí