MOC

2 104,96 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónny poličkový reproduktor
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Majstrovský zvuk, kompaktná veľkosť

Keď hudbu počúvate pomocou reproduktorov SS-NA5ES, počujete ju presne tak, ako si to interpret predstavoval. Jedinečný systém výškových reproduktorov a ručne vyhotovené kryty produkujú prirodzený zvuk, ktorý je ako živý.

Vnímajte každý jeden nástroj

Systém I-Array™ využíva jedinečnú konštrukciu a uloženie výškových reproduktorov schopných kombinovať viac zvukových zdrojov bez zmeny zafarbenia alebo miešania zvukov.

Systém I-Array
Stvorené pre prirodzený zvuk

Európske brezové drevo je materiál známy skvelou akustickou rezonanciou. Po spracovaní pomocou tradičných postupov spoľahlivo ponúkne precízny, no pritom teplý zvuk.

Škandinávske drevo
Európske drevo

Pevnosť vlákien európskej brezy zabezpečuje ideálnu rezonanciu.

Japonské majstrovstvo
Japonské majstrovstvo

Tuhý kryt vyrobený tradičnými japonskými drevárskymi postupmi.

Dvojdielny kryt
Oddelené vysoké a nízke tóny

Dvojdielny kryt vo vnútri reproduktora oddeľuje basový reproduktor od ostatných budičov. Tým zabraňuje prenosu vibrácií a zaručuje čistý, prirodzený zvuk.

Elegantné modely vhodné na poličku

Každý z týchto poličkových reproduktorov je vybavený 4 budičmi: jedným 25 mm a dvoma 19 mm kupolovitými výškovými reproduktorom produkujúcimi vysoké frekvencie a 130 mm hliníkovým kužeľovitým basovým reproduktorom na hlboké tóny.

Poličkové reproduktory so 4 budičmi
Podpora domáceho kina

Model SS-NA5ES optimálne spolupracuje s reproduktormi radu ES, pričom vytvárajú tú najprirodzenejšiu reprodukciu hudby a pôsobivé ozvučenie filmov.

Špecifikácie a funkcie

  • 2-pásmový, 4-budičový, basreflexný, poličkový reproduktor

  • Systém výškových reproduktorov I-Array pre prirodzený zvuk

  • Ručne vypracovaný kryt z pevného európskeho dreva

  • 2-dielny kryt oddeľuje basové reproduktory

  • Frekvenčný rozsah od 45 Hz do 45 kHz

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí