MOC

3 000,06 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónny podlahový reproduktor
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Skutočný pôžitok ako z koncertnej sály

Reproduktory SS-NA2ES sú určené pre fajnšmekrov žiadajúcich tú najvyššiu kvalitu zvuku a dokonalé spracovanie. Úplne nový prístup k zážitku z počúvania, ktorý hudbe a filmom vdýchne život.

Stvorené pre prirodzený zvuk

Európske brezové drevo je materiál známy svojou akustickou rezonanciou. Po spravovaní tradičnými technikami vytvára mäkký a hudobne presný zvuk.

Škandinávske drevo
Európske drevo

Pevnosť vlákien európskej brezy zabezpečuje ideálnu rezonanciu.

Japonské majstrovstvo
Japonské majstrovstvo

Tuhý kryt vyrobený tradičnými japonskými drevárskymi postupmi.

Vnímajte každý jeden nástroj

Systém I-Array™ využíva jedinečnú konštrukciu a uloženie výškových reproduktorov schopných kombinovať viac zvukových zdrojov bez zmeny zafarbenia alebo miešania zvukov.

Systém I-Array
Dvojdielny kryt
Oddelené vysoké a nízke tóny

Dvojdielny kryt vo vnútri reproduktora oddeľuje basový reproduktor od ostatných budičov. Tým zabraňuje prenosu vibrácií a zaručuje čistý, prirodzený zvuk.

Zvuk od podlahy po strop

Každý z reproduktorov stojacich na podlahe je vybavený 6 budičmi – od 25 mm kupolovitého výškového reproduktora na vysokofrekvenčné zvuky až po 2 dvojbudičové 165 mm basové reproduktory pre skutočne hlboké tóny.

Podpora domáceho kina

Model SS-NA2ES optimálne spolupracuje s reproduktormi z radu ES značky Sony, pričom spoločne umožňujú prirodzenú reprodukciu hudby a pôsobivé ozvučenie filmov.

Skutočne pestrý zvuk

Už nikdy nezmeškajte ani tón. Model SS-NA2ES umožňuje vďaka frekvenčnému rozsahu 45 Hz až 45 kHz počuť krištáľové výšky a hlboké basy.

Špecifikácie a funkcie

  • 3-pásmový, 6-budičový, basreflexný podlahový reproduktor

  • Systém výškových reproduktorov I-Array pre prirodzený zvuk

  • Ručne vypracovaný kryt z pevného európskeho dreva

  • 2-dielny kryt oddeľuje basové reproduktory

  • Frekvenčný rozsah od 45 Hz do 45 kHz

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí