REPRODUKTORY PRE DOMÁCE KINO

Súprave reproduktorov pre domáce kino

SS-CS310CR
Obrázok – Súprave reproduktorov pre domáce kino

MOC

340,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Súprave reproduktorov pre domáce kino
Obrázky – Súprave reproduktorov pre domáce kino
Obrázky – Súprave reproduktorov pre domáce kino
Obrázky – Súprave reproduktorov pre domáce kino
Obrázky – Súprave reproduktorov pre domáce kino

Funkcie

Skvelý partner pre systém domáceho kina.

Objavte význam strhujúcej zábavy. Táto zostava reproduktorov je skvelým doplnkom systému domáceho kina vďaka výkonným stojanových reproduktorom, ktoré oživia filmy aj hudbu, a diskrétnym priestorovým reproduktorom vytvárajúcim bohatý zvuk.

Vylepšite sledovanie pomocou piatich priestorových reproduktorov

Vychutnajte si prirodzenú hĺbku a úplnú čistotu každého zvuku. Táto zostava reproduktorov pre domáce kino pozostáva z dvoch stojanových reproduktorov, dvoch satelitných reproduktorov a jedného malého stredného reproduktora, ktoré naplnia miestnosť zvukom. Predné reproduktory pozostávajú z dvoch basových reproduktorov MRC, reproduktora pre veľmi vysoké frekvencie a výškového reproduktora s mäkkou kupolou, ktoré vytvárajú výnimočný zážitok z filmov a hudby.

Výškový reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie s prenikavými vysokými tónmi

Vychutnajte si prirodzené výšky v hudbe alebo dialógoch. Reproduktory WD pre veľmi vysoké frekvencie namontované na predné reproduktory vytvárajú širšie zvukové pole, ktoré si zachováva svoju kvalitu v celej miestnosti. Tóny s vysokou frekvenciou sa reprodukujú s čistým a detailným zvukom vo vysokom rozlíšení, takže si budete môcť vychutnať jedinečný zvuk, nech sedíte kdekoľvek.

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou pre neskreslený zvuk

Vychutnajte si mohutnejšie a čistejšie nízke frekvencie. Množstvo reproduktorov používa papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku a rýchlosti, takže môžete dať basom voľný priebeh bez toho, aby sa tým znižovala kvalita zvuku.

Vysoko kvalitné pripojenia zabezpečujú čistotu zvuku

Nekvalitné pripojenia komponentov môžu mať výrazný vplyv na celkovú kvalitu zvuku. Naša zostavu reproduktorov pre domáce kino využíva špičkové koncové komponenty, ktoré redukujú skreslenie, vďaka čomu si vychutnáte hudbu so všetkými detailmi tak, ako si to zaslúži.

Technické údaje

  • Všestranná 5-kanálová zostava s priestorovým zvukom

  • Predné reproduktory obsahujú výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie s vysokým rozptýlením

  • Basreflexné ozvučnice pre hlboké tóny bez skreslenia

  • Pevná a kvalitná konštrukcia zvukových komponentov

  • 2x 145 W umiestený na podlahe, 1x 145 W stredový, 2x 100 W priestorový

Frekvenčná charakteristika
45 Hz - 50 kHz
Predný reproduktor
2
Stredný reproduktor
1
Priestorový
2
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí