Obrázky – Hlbokotónový reproduktor domáceho kina
Obrázky – Hlbokotónový reproduktor domáceho kina
Obrázky – Hlbokotónový reproduktor domáceho kina

Funkcie

250 mm aktívny hlbokotónový reproduktor pre dynamické basy

Vychutnajte si hlboké sýte basy vďaka výkonnému aktívnemu hlbokotónovému reproduktoru Kužeľová 250 mm membrána rozhýbe väčší objem vzduchu, vďaka čomu vzniká silná rezonancia pri nízkych frekvenciách, ktorá vytvára sýty a autentický basový zvuk. Hlbokotónový reproduktor zvýrazňuje nízkofrekvenčné tóny vo filmoch a hudbe a ponúka jedinečný zážitok z viackanálového domáceho kina.

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou pre neskreslený zvuk

Perfektný partner pre modernú hudbu postavenú na basoch. Množstvo reproduktorov používa papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku a rýchlosti, takže môžete dať basom voľný priebeh bez toho, aby sa tým znižovala kvalita zvuku.

Dodajte výkon každému tónu vďaka zabudovanému zosilňovaču

Oživte večierok hudbou s výraznými basmi. Hlbokotónový reproduktor má zabudovaný zosilňovač s výstupným výkonom až 115 W. Elektrické obvody citlivé na vibrácie sú umiestnené na vonkajšej strane skrine, čím sa môže uvoľniť vysoký tlak vo vnútri krytu reproduktora a dosiahnuť mohutný basový zvuk.

Minimalizácia vibrácií pre mohutné basy

Potláčanie vibrácií v skrini reproduktora je dôležité pre vytvorenie mohutných a presných basov. Nežiaduce vibrácie sa potláčajú dvoma spôsobmi - akustickou absorpciou vĺn generovaných zadným tlakom jednotky a tlmením vibrácií vo vnútri samotnej skrini. Dizajnéri optimalizovali typ a rozloženie materiálov pohlcujúcich zvuk, aby znížili vibrácie skrine na minimum.

Basreflexný systém reprodukuje hlboké rytmy

Hlbokotónový reproduktor má pevný základ s uzatvorenou štruktúrou, ktorá uchováva čistotu a prirodzenosť zvuku. Basreflexný kanál potláča neželaný šum a vylepšuje reprodukciu nízkofrekvenčného zvuku, takže si môžete vychutnať hlboké sýte basy v hudbe aj filmoch.

Prémiové komponenty, prémiový zvuk

Nekvalitné komponenty môžu mať výrazný vplyv na celkovú kvalitu zvuku. V tomto hlbokotónovom reproduktore sú použité len prémiové komponenty: výkonný transformátor schopný poskytovať stabilný výkon napájania, robustný elektrický obvod a veľký chladič, ktorý potláča zmeny teploty aj v prípade nárazového prúdu.

Štýlová a funkčná povrchová úprava

Reproduktor s praktickým čiernym povrchom, ktorý sa hodí do väčšiny súčasných interiérov. Drevená dyha si zachováva svoj tvar, vďaka čomu nie je kvalita zvuku ovplyvnená zmenami teploty a vlhkosti.

Kompaktný dizajn pre malé priestory

Tento výkonný a kompaktný hlbokotónový reproduktor je ideálny na jednoduchú inštaláciu v malých priestoroch. Vďaka obmedzenej ploche ozvučnice reproduktor minimalizuje skreslenie zvukového poľa a zabezpečuje optimálnu čistotu a presnosť.

Technické údaje

Vychutnajte si hĺbku filmovej hudby naplno vďaka samostatnému hlbokotónovému reproduktoru 25 cm (10"), ktorý je kompatibilný so zvukom vo vysokom rozlíšení. Ponorte sa do hlbokých nízkych a stredných frekvencií s rýchlou odozvou vďaka kužeľu spevnenému sľudou a vychutnajte si lepšiu čistotu zvuku vďaka dizajnu Bass Reflex.
  • 25 cm (10") budiaca jednotka

  • Hlbokotónový reproduktor MRC vytvára basové a stredné tóny s rýchlou odozvou

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Dizajn Bass Reflex pre optimalizovanú čistotu zvuku

  • Reproduktor a linkové vstupy

Frekvenčná charakteristika
28 - 200 Hz
Predný reproduktor
0
Stredný reproduktor
0
Priestorový
0

Čo sa nachádza v balení

Kábel RCA, Návod na používanie

Viac informácií o funkciách na úsporu energie a našom záväzku prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Navštívte našu eko-lokalitu