REPRODUKTOROVÉ PANELY

2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®

HT-XT3
Obrázok – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®

MOC

619,08 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®
Obrázky – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®
Obrázky – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®
Obrázky – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®
Obrázky – 2.1-kanálový reproduktor v podstavci televízora s technológiami Wi-Fi aˆ Bluetooth®
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Stvorené pre milovníkov priestorového zvuku

Plynulý prechod medzi pôsobivým filmovým zvukom a sýtym zvukom vo vysokom rozlíšení. Reproduktorový panel HT-XT3 s technológiou 2.1-kanálového virtuálneho priestorového zvuku a zabudovanými hlbokotónovými reproduktormi vytvára hlboký, mohutný zvuk, ktorý vás prenesie priamo do akcie. Vďaka úspornému dizajnu typu všetko v jednom sa zmestí pod televízor, čím šetrí priestor.

Pozrite si video

Pozrite si model HT-XT3 zblízka a objavte hĺbku zvuku, ktorú môžete dosiahnuť pomocou tohto kompaktného podstavcového reproduktora.

2.1-kanálový podstavcový reproduktor
Pôsobivý zvukový výkon

Tento 2.1-kanálový podstavcový reproduktor dodá zvuku vo filmoch hĺbku, akú si zaslúži, vďaka výstupnému výkonu 350 W a dvom zabudovaným hlbokotónovým reproduktorom.

HDMI®
Navrhnutý na pripojenie

Využite pripojenie k viacerým zariadeniam s analógovým alebo optickým vstupom alebo vstupom HDMI®.

Kodek LDAC, reproduktorový panel s rozhraním Bluetooth®
Získajte to najlepšie z rozhrania Bluetooth®

Prenášajte zvuk vo vysokom rozlíšení prostredníctvom rozhrania Bluetooth® s technológiou LDAC, ktorá podporuje až trojnásobnú bitovú rýchlosť v porovnaní s bežným rozhraním Bluetooth®.

Počúvajte s realistickým zvukom

Technológia S-Force PRO Front Surround Sound

Táto strhujúca technológia virtuálneho priestorového zvuku prirodzene vytvára trojrozmerné zvukové polia, vďaka čomu budete počuť bohatý a realistický zvuk v celej oblasti ozvučenia.

Základ zvuku

Podstavcový reproduktor má dva hlbokotónové reproduktory, ktoré dodajú filmom a hudbe hĺbku a čisté stredné tóny. Je vybavený dvojpásmovými koaxiálnymi budičmi a reproduktorom pre veľmi vysoké frekvencie na počúvanie v celom frekvenčnom rozsahu.

Dolby® True HD

Vychutnajte si filmy vo vysokom rozlíšení s čistým priestorovým zvukom v hi-fi kvalite.

DTS®-HD Master Audio

Oživte filmy aj hudbu ožijú s dokonalosťou pôvodnej štúdiovej nahrávky.

Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
44,1 kHz/16 bitov [CD]
Zvuk vo vysokom rozlíšení
96 kHz/24 bitov [vysoké rozlíšenie]
S-Master HX
Digitálny zosilňovač S-Master HX

Digitálny zosilňovač S-Master HX reprodukuje jemné detaily a široký rozsah zvukových formátov vo vysokom rozlíšení bez skreslenia.

DSEE HX
Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX

Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu komprimovanej digitálnej hudby (MP3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízke tóny, ktoré zanikli počas kompresie, a produkuje bohatý zvuk bližší kvalite zvuku vo vysokom rozlíšení.

ClearAudio+
Optimalizované prehrávanie

Funkcia ClearAudio+ kombinuje zvukové technológie od spoločnosti Sony a optimalizuje zvuk tak, že môžete počúvať hudbu, dialógy a zvukové efekty zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Presný zvuk v celom rozsahu

Maximálny zvuk, minimálny priestor. Koaxiálny reproduktor v sebe spája basový a výškový reproduktor a vytvára široký rozsah hlbokých a vysokých tónov. Spolu so zabudovanými hlbokotónovými reproduktormi umožňuje model HT-XT3 reprodukciu zvuku v detailnom vysokom rozlíšení v celom rozsahu frekvencií.

Stvorený pre výnimočný zvuk

Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie v podstavcovom reproduktore dopĺňa mimoriadne široký frekvenčný rozsah a vytvára prenikavé výšky a jedinečnú reprodukciu najvyšších tónov.

Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie
Najvyššia kvalita prenosu cez rozhranie Bluetooth®

Dosiahnite novú úroveň prenosu. Kodek LDAC vyvinutý spoločnosťou Sony podporuje až trojnásobne vyššiu bitovú rýchlosť než pri prenose prostredníctvom bežného rozhrania Bluetooth®, vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz a efektívnejšie kódovanie, ktoré vytvára kvalitu vyššiu ako na diskoch CD.

Technológia NFC, reproduktorový panel s rozhraním Bluetooth®
Pripojenie v okamihu

Jednoducho sa dotknite vybratými smartfónmi alebo tabletmi podstavcového reproduktora a vytvorte okamžité pripojenie cez rozhranie Bluetooth®.

Bluetooth®, reproduktorový panel s rozhraním Bluetooth®
Bezdrôtový prenos s technológiou Bluetooth®

Vychutnajte si všetku hudbu v špičkovej kvalite po pripojení tabletu alebo smartfónu k podstavcovému reproduktoru prostredníctvom rozhrania Bluetooth®.

Zabudované rozhranie Wi-Fi®
Už žiadne káble

Zabudovaná technológia Wi-Fi® zabezpečuje široké možnosti pripojenia, vďaka ktorým môžete prenášať hudbu a zvuk z množstva hudobných služieb online.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Media Object


Pozrite si to v akcii

Zjednoťte svoju hudbu

Prispôsobte si počúvanie pomocou aplikácie SongPal

Aplikácia SongPal spája všetku hudbu v rámci jedného intuitívneho prostredia. Prepojte vybraté zariadenia od Sony a prehrávajte zoznamy skladieb vo viacerých miestnostiach, prispôsobte si nastavenia zvuku a prechádzajte hudobné knižnice a služby online.

Aplikácia SongPal 3.0, reproduktorový panel s rozhraním Bluetooth®
Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou skladbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal. Prepojte vybraté reproduktorové panely a reproduktory od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Súčasť nábytku

Jedinečné riešenie zvuku typu všetko v jednom

Štíhly minimalistický štýl modelu HT-XT3 sa hodí do každej miestnosti v dome. Tento kompaktný podstavcový reproduktor elegantne skrýva dva koaxiálne reproduktory a budiče dvoch hlbokotónových reproduktorov, pričom slúži ako stojan televízora. Vďaka štíhlemu profilu a výške 8 cm (3,2") sa pohodlne zmestí aj do najtesnejších priestorov.

Stvorení jeden pre druhého

Ladí s televízormi od spoločnosti Sony

Odolný, no pritom kompaktný rám slúži ako podstavec pre televízory do hmotnosti 50 kg (110 lb) s displejom do 165 cm (65"). Vďaka prepracovanému štýlu je dokonalým partnerom jednoduchej elegancie televízorov od spoločnosti Sony.

Prenos signálu 4K
Pripravené na rozlíšenie 4K

Podpora prenosu signálu 4K

Zachovajte kvalitu formátu 4K od zdroja po obrazovku. Pripojte zariadenie s rozlíšením 4K k reproduktoru HT-XT3, ktorý umožňuje prenos údajov priamo do televízora, takže vzniká bohatý, realistický obraz so zvukom, ktorý naplní celú miestnosť.

Špecifikácie a funkcie

Plynulý prechod medzi pôsobivým filmovým zvukom a sýtym zvukom vo vysokom rozlíšení. Reproduktorový panel HT-XT3 s technológiou 2.1-kanálového virtuálneho priestorového zvuku a zabudovanými hlbokotónovými reproduktormi vytvára hlboký, mohutný zvuk, ktorý vás prenesie priamo do akcie. Vďaka úspornému dizajnu typu všetko v jednom sa zmestí pod televízor, čím šetrí priestor.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby na úroveň vysokého rozlíšenia

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom 

Výstupný výkon (celkový)
350 W
Kanály zosilňovača
2.1 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Ethernet (1), Obrazový vstup HDMI® (3), Obrazový výstup HDMI® (1), Prenos cez rozhranie Bluetooth® (1), Príjem cez rozhranie Bluetooth® (1), USB-A (1)
ROZMERY HLAVNEJ JEDNOTKY – LEN TELO (Š X V X H) 
75 x 8,3 x 35,8 cm
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria