HT-ST9

Domáci zvuk po novom

Strhujúci priestorový zvuk ako v kine dosahuje jedinečnú kvalitu vo vysokom rozlíšení. S modelom HT-ST9 si vychutnáte jedinečný zvuk pri pozeraní, počúvaní aj hrách.

REPRODUKTOROVÉ PANELY

7.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Wi-Fi a Bluetooth®

HT-ST9
Obrázok – 7.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Wi-Fi a Bluetooth®

MOC

1 580,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Nechajte sa strhnúť do centra akcie

Technológia S-Force PRO Front Surround so 7.1-kanálovým zvukom

Náš virtuálny priestorový zvuk v sebe spája digitálne spracovanie signálu a technológiu Wave-front s cieľom napodobniť prirodzené trojrozmerné zvukové pole, a to všetko z jedného reproduktorového panela a hlbokotónového reproduktora.

Pozrite si video

Pozrite si model HT-ST9 zblízka a objavte 7.1-kanálový priestorový zvuk z tohto reproduktorového panela s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení.

Dolby® True HD
Dolby® True HD

Vychutnajte si čistý zvuk v kvalite hi-fi vďaka formátu Dolby® TrueHD s bezstratovou kompresiou.

DTS-HD™
DTS-HD™

Vdýchnite filmom a hudbe život vďaka dynamickému priestorovému zvuku vo formáte DTS-HD.

Pripojte sa

Rozšíriť zostavu domáceho kina je úplne jednoduché. S 3 vstupmi HDMI, 1 výstupom HDMI ARC, vstupom USB a optickými digitálnymi a analógovými pripojeniami máte priestor pre všetky zariadenia.

Prenos signálu 4K

Zachovajte kvalita formátu 4K od zdroja po obrazovku – funkcia prenosu signálu v rozlíšení 4K umožňuje prechod údajov cez reproduktorový panel bez zníženia kvality obrazu a s kompatibilitou s formátom HDCP 2.2.

Prenos signálu 4K
Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?
44,1 KHZ/16 BITOV [CD]
Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?
96 KHZ/24 BITOV [VYSOKÉ ROZLÍŠENIE]
S-Master HX
Digitálny zosilňovač S-Master HX

Náš zosilňovač S-Master HX je digitálny - eliminuje analógové komponenty, aby sa znížila úroveň šumu v stupni spätnej väzbe a dosiahol sa jedinečne čistý zvuk.

DSEE HX
Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX

Technológia DSEE HX™ dokáže zvýšiť rozlíšenie aj v skladbách zo služieb na prenos obsahu online a vytvára sýty zvuk ešte podobnejší zvuku vo vysokom rozlíšení.

ClearAudio+
ClearAudio+

Od herného režimu až po filmy alebo hudbu – technológia ClearAudio+ automaticky upravuje nastavenia zvuku tak, aby vyhovovali všetkému, čo pozeráte alebo počúvate.

Stvorený pre výnimočný zvuk

Od konštrukcie reproduktora až po prepracované zvukové technológie - každý prvok modelu HT-ST9 bol navrhnutý tak, aby vytvoril najvyššiu možnú kvalitu zvuku.

Buďte v spojení so svojou hudbou

Jednoducho prenášajte obľúbené skladby v detailnej a čistej kvalite, akú sa zaslúžia, vďaka kombinácii bezdrôtovej technológie a vysoko kvalitných zvukových kodekov.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

Dosiahnite novú úroveň prenosu. Kodek LDAC vyvinutý spoločnosťou Sony podporuje až trojnásobne vyššiu bitovú rýchlosť než pri prenose prostredníctvom bežného rozhrania Bluetooth®. Technológia LDAC zachytí vďaka spojeniu efektívnejšieho kódovania a vzorkovacej frekvencie 96 kHz viac detailov ako pri formáte CD.

Bezdrôtové počúvanie v súkromí

Vychutnajte si bezdrôtový zvuk bez toho, aby ste rušili iných

Prenášajte hudbu z reproduktorového panela do ktoréhokoľvek bezdrôtového zariadenia s rozhraním Bluetooth® vrátane najnovších slúchadiel s vysokým rozlíšením kompatibilných s kodekom LDAC.

Počúvanie bezdrôtovo v súkromí
NFC
Pripojenie v okamihu

Vytvorte rýchle prepojenie medzi vybratými smartfónmi a reproduktorovým panelom pomocou technológie NFC jedným dotykom.

Reproduktorový panel s rozhraním Bluetooth® na bezdrôtový prenos obsahu
Prenos obsahu pomocou technológie Bluetooth®

Prenášajte hudbu bezdrôtovo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača cez rozhranie Bluetooth®.

Wi-Fi®
Bezdrôtový prenos

Pripojte sa k internetu vďaka zabudovanému rozhraniu Wi-Fi® a prenášate zvuk z prenosného počítača alebo mobilného zariadenia.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do vybratých smartfónov a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Aplikácia SongPal
Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal. Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Zdokonalí každú zábavu

Či pozeráte obľúbený film, hráte najnovšiu hru alebo počúvate album klasickej hudby, model HT-ST9 zdokonaľuje zvuk a vytvára jedinečne strhujúci pôžitok zo zábavy.

Skvelý dojem je zaručený

Každý prvok modelu HT-ST9 je dôkladne premyslený a vyrobený len z najkvalitnejších materiálov. Štíhly hliníkový kryt skrýva 7 budiacich jednotiek z uhlíkového vlákna a 3 koaxiálne reproduktory, ktoré vytvárajú reproduktorový panel so sýtym zvukom a pôsobivou povrchovou úpravou.

Dizajn Sony
Čistá geometria

Symfónia audiovizuálnych a interiérových prvkov. Spoznajte príbehy, ktoré stoja za dizajnovou inšpiráciou.

Špecifikácie a funkcie

Strhujúci priestorový zvuk ako v kine kombinovaný s jedinečným zvukom vo vysokom rozlíšení. S modelom HT-ST9 si vychutnáte jedinečný zvuk pri sledovaní, počúvaní aj hraní. Každá súčasť, od kvality konštrukcie až po dizajn, bola navrhnutá tak, aby prinášala výnimočný zážitok z domácej zábavy.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Vychutnajte si atmosféru štadióna v režime Football

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+ 

Kanály zosilňovača
7.1-kanálový
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (vrátane TV CEC), Prenos cez rozhranie Bluetooth®, Príjem cez rozhranie Bluetooth®, Sieť Ethernet, USB-A
ROZMERY HLAVNEJ JEDNOTKY – LEN TELO (Š X V X H) 
113 x 8,8 x 13,3 cm
ROZMERY HLBOKOTÓNOVÉHO REPRODUKTORA (Š X V X H) 
24,9 x 40,3 x 42,6 cm
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí