HT-NT3

Štíhly štýl. Profesionálny zvuk.

Pôsobivý model HT-NT3 so štýlovým moderným dizajnom a zvukom vo vysokom rozlíšení ponúka strhujúci zážitok z počúvania, či je umiestnený na stene alebo položený naplocho.

REPRODUKTOROVÉ PANELY

2.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Wi-Fi a Bluetooth®

HT-NT3
Obrázok – 2.1-kanálový reproduktorový panel s technológiami Wi-Fi a Bluetooth®

MOC

760,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Počúvajte s realistickým zvukom

Technológia S-Force PRO Front Surround Sound

Táto strhujúca technológia virtuálneho priestorového zvuku prirodzene vytvára trojrozmerné zvukové polia, vďaka čomu budete počuť bohatý a realistický zvuk v celej oblasti ozvučenia.

Pozrite si video

Pozrite si model HT-NT3 zblízka a objavte 2.1-kanálový priestorový zvuk z tohto mimoriadne štíhleho reproduktorového panela.

Dolby® True HD
Dolby® True HD

Vychutnajte si čistý zvuk v kvalite hi-fi vďaka formátu Dolby® TrueHD s bezstratovou kompresiou.

DTS-HD™
DTS-HD™

Vdýchnite filmom a hudbe život vďaka dynamickému priestorovému zvuku vo formáte DTS-HD.

Pripojte sa

Rozšíriť zostavu domáceho kina je úplne jednoduché. S 3 vstupmi HDMI, 1 výstupom HDMI ARC, vstupom USB a optickými digitálnymi a analógovými pripojeniami máte priestor pre všetky zariadenia.

Prenos signálu 4K

Zachovajte kvalita formátu 4K od zdroja po obrazovku – funkcia prenosu signálu v rozlíšení 4K umožňuje prechod údajov cez reproduktorový panel bez zníženia kvality obrazu a s kompatibilitou s formátom HDCP 2.2.

Prenos signálu 4K
Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?
44,1 KHZ/16 BITOV [CD]
Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?
96 KHZ/24 BITOV [VYSOKÉ ROZLÍŠENIE]
S-Master HX
Digitálny zosilňovač S-Master HX

Náš zosilňovač S-Master HX je digitálny - eliminuje analógové komponenty, aby sa znížila úroveň šumu v stupni spätnej väzbe a dosiahol sa jedinečne čistý zvuk.

DSEE HX
Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)

Technológia DSEE HX™ dokáže zvýšiť rozlíšenie aj v skladbách zo služieb na prenos obsahu online a vytvára sýty zvuk ešte podobnejší zvuku vo vysokom rozlíšení.

ClearAudio+
ClearAudio+

Od herného režimu až po filmy alebo hudbu – technológia ClearAudio+ automaticky upravuje nastavenia zvuku tak, aby vyhovovali všetkému, čo pozeráte alebo počúvate.

Stvorený pre výnimočný zvuk

Od konštrukcie reproduktora až po prepracované zvukové technológie - každý prvok modelu HT-NT3 bol navrhnutý tak, aby vytvoril najvyššiu možnú kvalitu zvuku.

Buďte v spojení so svojou hudbou

Jednoducho prenášajte obľúbené skladby v detailnej a čistej kvalite, akú sa zaslúžia, vďaka kombinácii bezdrôtovej technológie a vysoko kvalitných zvukových kodekov.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

Dosiahnite novú úroveň prenosu. Kodek LDAC vyvinutý spoločnosťou Sony podporuje až trojnásobne vyššiu bitovú rýchlosť než pri prenose prostredníctvom bežného rozhrania Bluetooth®. Technológia LDAC zachytí vďaka spojeniu efektívnejšieho kódovania a vzorkovacej frekvencie 96 kHz viac detailov ako pri formáte CD.

Bezdrôtové počúvanie v súkromí

Vychutnajte si bezdrôtový zvuk bez toho, aby ste rušili iných

Prenášajte hudbu z reproduktorového panela do ktoréhokoľvek bezdrôtového zariadenia s rozhraním Bluetooth® vrátane najnovších slúchadiel s vysokým rozlíšením kompatibilných s kodekom LDAC.

Počúvanie bezdrôtovo v súkromí
NFC
Pripojenie v okamihu

Vytvorte rýchle prepojenie medzi vybratými smartfónmi a reproduktorovým panelom pomocou technológie NFC jedným dotykom.

Bluetooth®
Prenos obsahu pomocou technológie Bluetooth®

Prenášajte hudbu bezdrôtovo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača cez rozhranie Bluetooth®.

Reproduktorový panel Wi-Fi®
Bezdrôtový prenos

Pripojte sa k internetu vďaka zabudovanému rozhraniu Wi-Fi® a prenášate zvuk z prenosného počítača alebo mobilného zariadenia.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Media Object


Pozrite si to v akcii

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do vybratých smartfónov a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Aplikácia SongPal
Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal. Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Zdokonalí každú zábavu

Či pozeráte obľúbený film, hráte najnovšiu hru alebo počúvate album klasickej hudby, model HT-NT3 zdokonaľuje zvuk a vytvára jedinečne strhujúci pôžitok zo zábavy.

Špecifikácie a funkcie

Pôsobivý model HT-NT3 so štýlovým moderným dizajnom a zvukom vo vysokom rozlíšení ponúka strhujúci zážitok z počúvania, či je umiestnený na stene alebo položený naplocho. Štíhly reproduktorový panel s hrúbkou len 6,5 cm (1,95") využíva technológiu virtuálneho priestorového zvuku a ponúka strhujúci zážitok z filmu aj hudby v diskrétnom dizajne.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

Výstupný výkon (celkový)
400 W
Kanály zosilňovača
2.1 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (vrátane TV CEC), Prenos cez rozhranie Bluetooth®, Príjem cez rozhranie Bluetooth®, Sieť Ethernet, USB-A
ROZMERY HLAVNEJ JEDNOTKY – LEN TELO (Š X V X H) 
107 x 8,6 x 6,5 cm
ROZMERY HLBOKOTÓNOVÉHO REPRODUKTORA (Š X V X H) 
19 x 38,2 x 38,5 cm
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria