MOC

250,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – CD prijímač s bezdrôtovou technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – CD prijímač s bezdrôtovou technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – CD prijímač s bezdrôtovou technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – CD prijímač s bezdrôtovou technológiou BLUETOOTH®

4 x 100 W výkonu na cestách

Prijímač MEX-XB100BT do auta s dostatočným výkonom, ktorý sa vyrovná externému zosilňovaču, vám umožní vychutnať si počas jazdy každý rytmus a všetky basové tóny. Žiarivé svetelné diódy synchronizované s rytmom oživia každú skladbu a funkcia hlasového ovládania umožní bezpečné sústredenie za volantom.

Media Object

Pozrite si video

Digitálny zosilňovač 4 x 100 W

Štvorkanálový digitálny zosilňovač

Digitálny zosilňovač 4 x 100 W dodáva podobnú úroveň výkonu ako externý zosilňovač.

SongPal

SongPal

Celú hudobnú knižnicu máte pod kontrolou. S aplikáciou SongPal nájdete správnu skladbu, preskúmate aplikácie a nastavíte hlasitosť iba pomocou hlasu.

NFC

Pripojte sa

Prehrávajte svoje obľúbené skladby z vybraných smartfónov cez systém MEX-XB100BT. Vďaka technológii NFC s počúvaním jedným dotykom môžete hudbu okamžite prenášať prostredníctvom rozhrania Bluetooth®.

Výkonný a pôsobivý zvuk

Kompaktný prijímač MEX-XB100BT s integrovaným vysoko efektívnym zosilňovačom triedy D vytvára výnimočný výstupný výkon až 4 x 100 W. Zosilňovač tiež minimalizuje elektromagnetické interferencie, ktoré môžu vytvárať sykot pri zvýšenej hlasitosti, vďaka čomu si môžete vychutnať lepšiu kvalitu zvuku pri každej úrovni hlasitosti.

Výstupný výkon 4 x 100 W
Optimalizované elektronické obvody

Optimalizovaný pre dokonalosť

Prijímač MEX-XB100BT je od výberu komponentov až po rozvrhnutie obvodov optimalizovaný pre nízku úroveň šumu a vysokú efektivitu prenosu elektrickej energie.

Umiestnenie napájacej jednotky, ktoré minimalizuje stratu výkonu

Presné umiestnenie napájacej jednotky

Napájacia jednotka je umiestnená v blízkosti vstupného konektora a digitálneho zosilňovača, čím sa minimalizujú straty výkonu, a elektrolytické kondenzátory zabezpečujú presné basy s rýchlou odozvou.

Väčší chladič pre lepšiu ventiláciu

Efektívnejšia ventilácia

Predimenzovaný chladič, ktorý je až o 30 % ťažší ako pri konvenčných modeloch, s optimálne navrhnutou štruktúrou zabezpečuje efektívnejšie odvádzanie tepla.

Mega Bass

Vychutnajte si dunivé basy

Zapnite funkciu Mega Bass jediným kliknutím

Stlačením tlačidla zapnete funkciu Mega Bass so zvýraznením hlbokých tónov a so svetelnými efektmi pulzujúcimi v rytme hudby. Technológia Mega Bass na rozdiel od konvenčných funkcií na zvýraznenie basov minimalizuje skreslenie automatickým nastavením optimálnej frekvencie a zisku.

Možnosti rýchlejšieho pripojenia

Vychutnajte si viac spôsobov nadviazania rýchleho pripojenia vďaka automatickému spárovaniu pomocou technológie Bluetooth® a počúvaniu jedným dotykom pomocou technológie NFC.

NFC

Technológia NFC jedným dotykom

Vďaka zabudovanej technológii NFC sa stačí dotknúť prijímača vybratým zariadením s technológiou NFC.

Automatické spárovanie prostredníctvom Bluetooth®

Automatické spárovanie prostredníctvom Bluetooth®

Automaticky spárujte iPod alebo iPhone prostredníctvom technológie Bluetooth®. Stačí pripojiť zariadenie do konektora USB a zapnúť rozhranie Bluetooth® a ste pripravení.

SongPal

Zjednoťte svoju hudbu

Aplikácia SongPal umožňuje hlasové ovládanie hudobnej knižnice a základných funkcií prijímača od vyhľadania skladby pomocou funkcie List Browse až po prehliadanie videoaplikácií a navigačných služieb. Novinkou je funkcia automatického čítania textových správ bez prerušenia cesty.

Váš asistent do auta

Používatelia zariadení iPhone môžu vďaka technológii Siri Eyes Free ovládať hovory, správy, hudbu a oznámenia, a pritom nespúšťať oči z cesty. Vďaka Siri bezpečne zvládnete niekoľko činností súčasne - telefonovať bez použitia rúk, napísať textovú správu alebo vybrať a prehrať hudbu.

Technológia Siri Eyes Free

Zvuk, aký ste ešte nepočuli

Trojrozmerný zvuk, ktorý vyplní celé auto

S funkciou Advanced Sound Engine si vychutnáte čistú a výkonnú akustiku a originálnu kvalitu. Vďaka funkcii Digital Signal Processing si môžete prispôsobiť zvuk a vytvoriť v aute dokonalý zážitok z hudby z akéhokoľvek hudobného zdroja.

Hudba, ktorá zapôsobí

Vyberte si presné miesto počúvania. Funkcia Pozícia poslucháča automaticky nastaví signál pre ľavé alebo pravé predné sedadlo, obe predné sedadlá alebo pre celé auto. Hudba je optimalizovaná, nech už vy alebo spolucestujúci sedíte kdekoľvek.

Digitálny ekvalizér

10-pásmový digitálny ekvalizér

Vytvorte dokonalý zvukový výstup pre celú škálu hudobných štýlov pomocou desiatich vyhradených predvolieb.

Dolnopriepustný a hornopriepustný filter

Dolnopriepustný a hornopriepustný filter

Filtre rozdeľujú zvukový rozsah a zabezpečujú výkonné basy a čisté stredné a prirodzené vysoké tóny spojené do optimálne realistického zvuku.

Rozžiarte svoju palubnú dosku

Zažite až 35 000 odlišných farebných variácií pulzujúcich do rytmu vďaka novému dvojzónovému dynamickému farebnému podsvieteniu. Prispôsobte si dvojriadkový displej LED a vytvorte správnu atmosféru na cestách.

Prehrávanie zo zariadenia USB

Viac hudby na cestách

Pripojte prehrávač MP3 alebo iné zariadenie USB a vychutnajte si všetky obľúbené skladby aj na cestách.

Vychutnajte si basy naplno

Výnimočné širokopásmové basové reproduktory série XB od Sony sú jedinečným doplnkom prijímača MEX. Každý z 3-pásmových koaxiálnych reproduktorov vytvára vďaka viacvrstvovému hlbokotónovému reproduktoru MRC a vysokému vstupnému výkonu presné neskreslené basy pri každej hlasitosti.

Basové reproduktory, ktoré najlepšie ladia
Špecifikácie a funkcie
S intenzívnym výstupným výkonom 4 x 100 W, ktorý je rovnaký ako v prípade externého zosilňovača, budete pri brázdení ciest cítiť každý tón aj každý bas hudby. Žiarivé farby synchronizované s rytmom oživia každú skladbu a nové funkcie hlasového ovládania umožnia bezpečné sústredenie sa za volantom.
  • Vychutnajte si sýty zvuk v celom aute s výstupným výkonom 4 x 100 W

  • Využite hlasové ovládanie pomocou aplikácií SongPal a Siri Eyes Free

  • Artboard 1

    Prenos hudby a telefonovanie bez pomoci rúk s technológiou Bluetooth®

  • Vychutnajte si kvalitnejší zvuk vďaka technológii Advanced Sound Engine

  • Pripojenie zariadenia MP3 k portu USB

Výstupný výkon (4 ohmy, 1 kHz, 16 V)
100 W
Výstup predzosilňovača
x 3
Výstup hlbokotónového reproduktora
Áno
Vstup Aux
Áno (predný)
USB
Áno (predný)

Čo sa nachádza v balení

Konektor ISO, Krycí prstenec (čierny)

Viac informácií o funkciách na úsporu energie a našom záväzku prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Navštívte našu eko-lokalitu

Recenzie

Používatelia hovoria