Obrázky – CP-V3A Prenosná nabíjačka pre smartfón
Obrázky – CP-V3A Prenosná nabíjačka pre smartfón
Obrázky – CP-V3A Prenosná nabíjačka pre smartfón

Funkcie

Výkonná lítium-polymérová batéria s kapacitou 3 000 mAh

Získajte vysoký výkon vďaka nabíjateľným lítium-polymérovým batériám od spoločnosti Sony. S celkovou kapacitou 3 000 mAh môžete jedenkrát úplne nabiť smartfón a unikátna vlastná technológia s hybridným gélom umožňuje až 1 000 nabíjacích cyklov, pričom sa zachová 90 % pôvodnej kapacity.

Pripojenie cez port USB

Dodajte vášmu zariadeniu energiu. Dobíjajte čokoľvek, od smartfónu alebo prenosnej hernej konzoly až po digitálne fotoaparáty a kamkordéry. Jeden port USB zabezpečí nepretržitý nabíjací prúd 1,5 A počas 70 minút, čo je ideálne na nabíjanie zariadení na cestách.

Dobíjanie cez port USB alebo zo siete

Majte nabíjačku CP-V3A vždy nabitú a pripravenú na nabíjanie vašich mobilných zariadení. Pripojte ju k počítaču alebo prenosnému počítaču prostredníctvom dodávaného kábla Micro USB alebo ju pripojte k sieti a nabíjajte prostredníctvom sieťového adaptéra (predávaný samostatne).

Jednoduché prenášanie vďaka tenkému, odľahčenému dizajnu

Prenosná nabíjačka CP-V3A váži iba 86 g a vďaka malým rozmerom ju môžete mať ako núdzový zdroj energie vždy so sebou - stačí ho iba vziať, vložiť do vrecka a môžete ísť. Vďaka štíhlemu, no pritom odolnému hliníkovému telu a čistému, tenkému dizajnu je dokonalým doplnkom vašej elektroniky.

Kontrolujte priebeh nabíjania vďaka dvom praktickým svetelným indikátorom.

Majte prehľad o stave nabíjania zariadenia vďaka praktickým svetelným indikátorom. Zelený indikátor signalizuje úplné nabitie pripojeného zariadenia a oranžový indikátor priebeh nabíjania. Oranžový indikátor signalizuje aj aktuálnu úroveň nabitia, vďaka čomu môžete nabíjačku ľahko skontrolovať pred odchodom z domu.

Vyberte si zo škály živých farieb

Farebne zlaďte svoje elektronické doplnky. Táto prenosná nabíjačka je k dispozícií v mnohých živých a štýlových farbách, takže si môžete vybrať tú, ktorá najviac vyhovuje vášmu osobnému štýlu. Vyberte si farbu, akú chcete.

Technické údaje
  • Kapacita 3 000 mAh

  • K dispozícii v niekoľkých farbách

  • Umožňuje telefonovať a hrať hry počas nabíjania smartfónu

  • Výstup 1,5 A na rýchle nabíjanie

Kapacita batérie
Lítium-polymérová 3000 mAh
Doba nabíjania z prenosného zar.
Pribl. 3,5 hodiny (sieťové napájanie) a pribl. 6 hodín (zo štandardného portu USB)
Čas predĺženia výdrže
60 min.
Viac informácií o funkciách na úsporu energie a našom záväzku prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Navštívte našu eko-lokalitu