Obrázky – Prenosná nabíjačka USB s vysokou kapacitou
Obrázky – Prenosná nabíjačka USB s vysokou kapacitou

Funkcie

Výkonná lítium-polymérová batéria s kapacitou 20 000 mAh

Model CP-V20 je vybavený nabíjateľnou batériou od spoločnosti Sony. Zabudovaná lítium-iónová polymérová batéria má kapacitu nabíjania 20 000 mAh a je ideálna nielen na nabíjanie smartfónov, ale aj tabletov, fotoaparátov a ďalších zariadení.

Možnosť až 8 nabití na cestách

Či už potrebujete rýchle alebo úplné nabitie, batéria modelu CP-V20 vystačí až na 8 nabití smartfónu. Vezmite ju so sebou pri stanovaní, na dlhé lety alebo ju použite ako záložný zdroj energie.

Celkový výstupný prúd 3,0 A s 2 portmi zabezpečí rýchle nabíjanie

Nabite si smartfón až trikrát rýchlejšie než s bežnou nabíjačkou. Rýchlosť nabíjania sa vyrovná rýchlosti nabíjania zo siete.

Nabíjanie 2 zariadení naraz

Vďaka dvom portom USB môžete naraz nabíjať dve zariadenia.

Zabudované bezpečnostné funkcie

Zabudovaná ochrana proti prebíjaniu, ochrana proti skratu a funkcia na sledovanie teploty.

Jedinečný cyklus nabíjania

Vďaka technológii Hybrid Gel je nabíjačka CP-V20 vysoko odolná, keďže si aj pri 1 000 nabitiach zachová viac ako 90 % kapacity.

Kompatibilita so zariadeniami USB

Prenosná nabíjačka s univerzálnou veľkosťou. Vďaka káblu Micro USB, ktorý je súčasťou dodávky, je ideálna na nabíjanie smartfónov. Keďže má vysokú kapacitu, hodí sa aj na nabíjanie tabletov, fotoaparátov, prenosných reproduktorov a iných zariadení USB.

Technické údaje
S prenosnou nabíjačkou CP-V20 môžete nabíjať smartfóny, tablety a mobilné zariadenia, vďaka čomu nestratíte spojenie ani na cestách. Tento kompaktný model sa bez problémov zmestí do tašky, pričom umožňuje až 8 nabití smartfónu alebo súčasné nabíjanie dvoch zariadení USB vďaka dvom portom USB.
  • Zabudovaná lítium-iónová polymérová batéria s kapacitou 20 000 mAh

  • 1 000x nabíjateľná vďaka technológii Hybrid Gel od Sony

  • Celkový výstupný prúd 3,0 A s 2 portmi zabezpečí rýchle nabíjanie zariadení

  • Nabíjanie 2 zariadení naraz

  • Umožňuje až 8 nabití smartfónu

Kapacita batérie
3,7 V; 20 000 mAh

Čo sa nachádza v balení

Kábel A-B s dĺžkou 20 cm

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí