PREHRÁVAČE DISKOV DVD

DVD prehrávač s možnosťou pripojenia cez USB

DVP-SR370
Pohľad spredu na DVD prehrávač DVP-SR370

MOC

60,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Pohľad spredu na DVD prehrávač DVP-SR370
Tretinový pohľad na DVD prehrávač DVP-SR370
Pohľad zhora na DVD prehrávač DVP-SR370
Prehrajte akýkoľvek obsah pomocou jedného kompaktného zariadenia.

Malé veci odhalia veľké prekvapenia. Vychutnajte si viacero formátov prehrávania vrátane DVD a filmov uložených v počítači alebo čítačke pamäťových kariet.

Kvalitný zvuk a obraz disku DVD v malom a praktickom prevedení

Vďaka kompaktnej veľkosti sa tento prehrávač diskov DVD skvele hodí do kuchyne alebo spálne. Dokáže prehrávať filmy v rôznych formátoch, hudbu a fotografie – vrátane obsahu uloženého na pamäťovom kľúči alebo prenosnom počítači prostredníctvom portu USB.

Dajte slobodu digitálnym filmom a hudbe

Ponorte sa do knižnice filmov a hudby a vychutnajte si staré obľúbené filmy na veľkej obrazovke s priestorovým zvukom pomocou pripojenia USB. Pripojte prenosný počítač alebo preneste obsah na pamäťové médium a získajte rýchly prístup k filmovej knižnici.

Špecifikácie a funkcie
  • Prehrávajte filmy, hudbu a fotografie uložené v zariadení USBMôžete prehrávať obsah priamo z kľúča USB a sledovať filmy, počúvať hudbu a prezerať si fotografie a prezentácie.

  • Prehrávajte široký rad formátovVrátane diskov CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL (vrátane DVD 8 cm), formátov JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC a Linear PCM.

  • Vyberte si rýchle alebo pomalé prehrávanie so zvukomPrehrávajte filmy so zvukom a obrazom približne 1,5x rýchlejšie ako normálne. Alebo spomaľte rýchlu športovú akciu.

  • Pamäť aktuálnej pozície až šiestich diskov DVDZačnite sledovať presne tam, kde ste skončili – tento prehrávač si pamätá pozíciu, na ktorej ste ukončili prehrávanie, až pri šiestich prehrávaných diskov.

  • Vytvorte si vlastnú prezentáciu so zvukomPozrite si fotografie v prezentácii s hudbou v pozadí podľa vášho výberu.

  • Ovládajte prehrávač a televízor jedným diaľkovým ovládanímPomocou diaľkového ovládača prehrávača diskov DVD môžete prehrávať alebo zmeniť nastavenia prehrávača a televízora – vrátane vypnutia, zmeny kanála a hlasitosti.

  • Kompaktný dizajn, ktorý šetrí miestoNapriek veľkosti len 270 mm je tento prehrávač nabitý funkciami v kompaktnom a štýlovom prevedení.

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí