Obrázky – Prenosný prehrávač diskov DVD s portom USB
Obrázky – Prenosný prehrávač diskov DVD s portom USB
Obrázky – Prenosný prehrávač diskov DVD s portom USB
Akoby ste mali so sebou vlastné kino

Vychutnajte si disky DVD kdekoľvek vďaka tomuto všestrannému prenosnému prehrávaču diskov DVD. Displej LCD s uhlopriečkou 17,8 cm/7" so širokouhlým zobrazením poskytuje jasný a čistý obraz. A vďaka výberu zo štyroch režimov zvuku podľa prostredia a sledovaného obsahu aj rovnako dobre znie.

Optimálny zvuk, čokoľvek sledujete

Môžete si vybrať zo štyroch režimov zvuku: Dynamický – realistický zvuk Dynamický priestorový – virtuálny priestorový zvuk Dialógy – zvýraznenie reči a Štandard – normálny vyvážený zvuk.

Dajte slobodu digitálnym filmom a hudbe

Ponorte sa do knižnice filmov a hudby a vychutnajte si staré obľúbené filmy na veľkej obrazovke s priestorovým zvukom pomocou pripojenia USB. Pripojte prenosný počítač alebo preneste obsah na pamäťové médium a získajte rýchly prístup k filmovej knižnici.

Špecifikácie a funkcie
  • Prehrávajte filmy, hudbu a fotografie uložené v zariadení USBMôžete prehrávať obsah priamo z kľúča USB a sledovať filmy, počúvať hudbu a prezerať si fotografie a prezentácie.

  • Prehrávajte široký rad formátovVrátane diskov CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, DVD 8 cm (okrem DVD+R 8 cm) a formátov JPEG, mp3 a Xvid.

  • Vychutnajte si jasný obraz vysokej kvalityOživte filmy pomocou širokouhlej obrazovky LCD s vysokým rozlíšením. Je to ako v kine – stačí pridať pukance.

  • Získajte ten najlepší možný zvuk, nech ste kdekoľvek4 rôzne režimy zvuku umožňujú vybrať si ten, ktorý sa najlepšie hodí k obsahu, ktorý sledujete, a k podmienkam, pri ktorých ho sledujete.

  • Jednoduché ovládanie pomocou dotykových tlačidielOvládanie základných funkcií vrátane prehrávania, zastavenia a hlasitosti pomocou dotykových tlačidiel.

  • Sledujte ešte dlhšieNabíjateľná batéria s dlhou výdržou umožňuje 4 hodiny sledovania na cestách na jedno nabitie, čo stačí na dva filmy.

  • Vychutnajte si špičkový zvuk u vás domaPripojte sa k zvukovému systému a získajte špičkový zvuk pre filmy i disky CD prostredníctvom dodávaného adaptéru pre zvuk a obraz.

  • Pripojte sa k veľkej obrazovkePripojte prehrávač pomocou obrazového a zvukového výstupu k televízoru a doprajte si zážitok na veľkej obrazovke.

  • Nabíjajte prehrávač na cestáchAdaptér pre autobatériu, ktorý sa zasúva do zásuvky zapaľovača v aute, udržiava prehrávač pripravený na akciu.

Viac informácií o funkciách na úsporu energie a našom záväzku prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Navštívte našu eko-lokalitu

Recenzie

Používatelia hovoria