Obrázky – Prehrávač diskov Blu-ray Disc™
Obrázky – Prehrávač diskov Blu-ray Disc™
Zažite kvalitu vysokého rozlíšenia

Pozerajte obľúbené filmy vo vysokom rozlíšení Full HD na modeli BDP-S1700. Obraz je detailný a čistý a farby sú sýte a intenzívne vďaka technológii TRILUMINOS™.

1080p
Pozerajte v rozlíšení 1080p

Vychutnajte si všetky filmy v žiarivej čistote vysokého rozlíšenia.

Kvalita zvuku
Prvotriedna kvalita zvuku

Vychutnajte si jemné detaily originálnej nahrávky vďaka čistému vysoko presnému priestorovému zvuku vo formátoch Dolby® TrueHD a DTS-HD.

vysoké rozlíšenie Full HD, prehrávač Blu-ray, Blu-ray, prehrávač diskov Blu-ray Disc™ a DVD
Pozrite si všetko vo vysokom rozlíšení Full HD

Vychutnajte si jasné detaily vo všetkom, čo pozeráte, vrátane diskov DVD a Blu-ray Disc™ a obsahu prenášaného online. Prehrávač BDP-S1700 zvyšuje štandardné rozlíšenie filmov na diskoch DVD na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu s jedinečne realistickým a detailným obrazom.

Farby plné života

Sledujte živé obrazy vďaka širokej a sviežej palete farieb TRILUMINOS™. Exkluzívna technológia spoločnosti Sony optimalizovaná pre televízory TRILUMINOS vytvára tak neopakovateľné odtiene červenej, blankytne modrej a smaragdovo zelenej farby, že krajinky aj scény pri mori vyzerajú oveľa živšie.

Štíhly a jednoduchý

Minimalistický dizajn prehrávača BDP-S1700 je elegantný a hodí sa do každej obývačky a vďaka kompaktným rozmerom 23 cm (9,1") x 3,9 cm (1,5") ho ľahko umiestnite aj do obmedzeného priestoru.

Malý, jednoduchý dizajn, malý prehrávač Blu-ray
To najlepšie z webu priamo na televízore

Sledujte novinky na internete. Vychutnajte si okamžitý prístup k najnovším skladbám, filmom, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi kanálmi online alebo načítajte najnovšie videá na lokalite YouTube™.

Systém USB Plug and Play
Systém USB Plug and Play

Stačí pripojiť zariadenie USB a zdieľať skladby, fotografie and multimediálny obsah na televízore.

Špecifikácie a funkcie

Pozerajte obľúbené filmy vo vysokom rozlíšení Full HD na modeli BDP-S1700. Obraz je detailný a čistý a sýte farby sa zobrazujú s novou intenzitou vďaka technológii TRILUMINOS™ Colour.
  • Prenášajte obsah od rôznych poskytovateľov zábavy online

  • Vychutnajte si všetky filmy v kvalite vysokého rozlíšenia Full HD

  • Vychutnajte si živé farby technológie TRILUMINOS™ Colour

  • Uľahčite si život vďaka novému praktickému rozhraniu na ovládanie

Prehrávanie
DOPREDU/DOZADU, Krokové prehrávanie (DOPREDU/DOZADU), Náhodné prehrávanie, PREDCHÁDZAJÚCA/NASLEDUJÚCA, Prehrať/Zastaviť/Pozastaviť, Spomalené prehrávanie (FWD/REV)
Vstupné a výstupné konektory
Výstup HDMI (1 zadný), koaxiálny digitálny zvukový výstup (1 zadný), vstup USB (1 predný), pripojenie siete Ethernet (1 zadné)

Čo sa nachádza v balení

Prevádzková príručka, Diaľkové ovládanie (RMT-B127P), Batérie (typ AAA x 2), Registračná karta zákazníka, Záručná karta

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí