Ceny od:

MOC

104,80 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 4 modely a ceny

Skryť 4 modely a ceny

32 GB

QD-G32E

MOC

104,80 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

64 GB

QD-G64E

MOC

162,10 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

128 GB

QD-G128E

MOC

309,30 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

256GB

QD-G256E

MOC

723,30 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Pamäťová karta XQD série G
Obrázky – Pamäťová karta XQD série G
Obrázky – Pamäťová karta XQD série G
Obrázky – Pamäťová karta XQD série G

Funkcie

Naplno využite možnosti sériového snímania

Vďaka mimoriadne vysokej rýchlosti zapisovania sú pamäťové karty XQD série G od spoločnosti Sony ideálne na sériové snímanie vo formáte RAW špičkovými digitálnymi zrkadlovkami, pričom nasnímate až 200 snímok vo formáte RAW, čo je 1,5-násobne viac snímok v jednej sérii ako s kartami CompactFlash®.

Zachyťte viac rozhodujúcich momentov 

Pamäťové karty XQD série G od spoločnosti Sony sú navrhnuté tak, aby držali krok s rýchlosťou snímania fotoaparátu a umožnili rýchle uloženie obsahu vyrovnávacej pamäte. Môžete zachytiť viac rozhodujúcich momentov a sériovo snímať aj so špičkovými digitálnymi zrkadlovkami.

Spoľahlivé nahrávanie videozáznamov v rozlíšení 4K

Jedinečný ovládač od spoločnosti Sony zabezpečuje stabilné nahrávanie videa v rozlíšení 4K vďaka obojsmernej komunikácii s kompatibilnými fotoaparátmi na riadenie veľkých objemov údajov. 128 GB karta ponúka približne 100 minút nahrávania vo formáte 4K XAVC-S (150 Mb/s) pomocou kamier, ako je napríklad kamera FDR-AX1 s rozlíšením 4K od spoločnosti Sony.

Extrémne robustná konštrukcia krytu

Jedinečné technológie od spoločnosti Sony zvyšujú pevnosť krytu, zatiaľ čo zapustené kontakty sú chránené pred poškodením, prachom a elektrostatickým výbojom, vďaka čomu spoľahlivo fungujú aj v náročných podmienkach.

Rýchly prenos údajov do počítača

Čítačka kariet XQD/SD a adaptér USB od spoločnosti Sony v ideálnej kombinácii s kartou série XQD G výrazne znižujú čas zálohovania údajov a umožňujú efektívnejšiu prácu. Prenos je dvakrát rýchlejší ako s kartou CompactFlash®.

Získajte viac informácií o adaptéri XQD USB a adaptéri karty XQD/SD

Softvér File Rescue

Občas sa niečo nepodarí a údaje, napr. fotografie a súbory sa poškodia alebo stratia. Softvér File Rescue od spoločnosti Sony je účinný nástroj na záchranu poškodených či stratených údajov, ktorý je taký jednoduchý, že ho dokáže používať každý. Softvér File Rescue od spoločnosti Sony dosahuje pomocou pokročilého algoritmu rýchlejšiu obnovu obrázkov vo formáte RAW, súborov MOV a videosúborov 4K XAVC-S nasnímaných na zariadeniach od spoločností Sony a Nikon. Dostupný na stiahnutie zdarma pre zákazníkov používajúcich pamäťové karty

Prevziať softvér File Rescue

Navrhnuté pre profesionálov

Pamäťové karty XQD od spoločnosti Sony sú odolné voči otrasom, poškodeniu a pôsobeniu magnetov, sú antistatické a ponúkajú plný výkon aj pri extrémnych teplotách, vystavení intenzívnemu UV svetlu aj röntgenovým zariadeniam na letisku. Karty XQD od spoločnosti Sony určené na dlhodobé profesionálne používanie zabezpečujú spoľahlivé ukladanie pri každom snímaní.

Technické údaje
Mimoriadne vysoká rýchlosť zapisovania a čítania tejto profesionálnej pamäťovej karty rozširujú možnosti využitia špičkových digitálnych zrkadloviek a fotoaparátov s vysokým rozlíšením 4K.
  • Naplno využite možnosti sériového snímania

  • Zachyťte viac rozhodujúcich momentov

  • Spoľahlivé nahrávanie videozáznamov v rozlíšení 4K

  • Rýchly prenos údajov do počítača

  • Extrémne robustná konštrukcia krytu

Prenosová rýchlosť (čítanie)
440 MB/s
Prenosová rýchlosť (zápis)
400 MB/s
Rozhranie
ExpressCard/34 PCI Express Gen.2, USB 3.1 Gen.1 (Super Speed USB)
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí