Ceny od:

MOC

108,30 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 3 modely a ceny

Skryť 3 modely a ceny

32 GB

CAT-G32

MOC

108,30 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

64 GB

CAT-G64

MOC

202,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

128 GB

CAT-G128

MOC

356,50 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Pamäťová karta CFast 2.0 série G
Obrázky – Pamäťová karta CFast 2.0 série G
Obrázky – Pamäťová karta CFast 2.0 série G
Obrázky – Pamäťová karta CFast 2.0 série G

Funkcie

Ideálna karta CFast pre profesionálne fotoaparáty

Ak je váš profesionálny alebo poloprofesionálny fotoaparát kompatibilný s formátom CFast, vyberte si túto kartu CFast a spoľahnite sa na jej optimálny výkon pri snímaní a zdieľaní.

Mimoriadne vysoká rýchlosť zapisovania

Vďaka rýchlosti zapisovania až 510 MB/s je ideálnym riešením na nepretržité sériové snímanie vo formáte RAW pomocou kompatibilných fotoaparátov.

Spoľahlivé nahrávanie videa s rozlíšením 4K na úrovni kvality ako v kine

Stabilné snímanie videa s kvalitou ako v kine je zabezpečené podporou záruky obrazového výkonu 130 (VPG130), ktorá zaisťuje minimálnu udržateľnú rýchlosť zapisovania 130 MB/s.

Navrhnuté pre profesionálov

Pamäťové karty CFast od spoločnosti Sony sú antistatické, odolné proti nárazu a rozbitiu a ponúkajú plnohodnotný výkon aj v extrémnych teplotách. Karty CFast od spoločnosti Sony určené na dlhodobé profesionálne používanie prechádzajú testami na spoľahlivé ukladanie pri snímaní na akomkoľvek mieste.

Špičková rýchlosť zapisovania 

Rýchlosť čítania až 530 MB/s umožňuje v priebehu niekoľkých sekúnd preniesť dokonca aj veľké súbory, napríklad video s rozlíšením 4K alebo skupinu fotografií s vysokým rozlíšením.

Softvér File Rescue

Občas sa niečo nepodarí a údaje, napr. fotografie a súbory sa poškodia alebo stratia. Softvér File Rescue od spoločnosti Sony je účinný nástroj na záchranu poškodených či stratených údajov, ktorý je taký jednoduchý, že ho dokáže používať každý. Softvér File Rescue od spoločnosti Sony využíva pokročilý algoritmus, vďaka čomu je schopný obnoviť viac súborov vo formáte RAW alebo MOV zaznamenaných zariadeniami Canon. Dostupné na prevzatie zadarmo pre zákazníkov používajúcich pamäťové karty.

Technické údaje
  • Mimoriadna rýchlosť zapisovania až 510 MB/s, ideálna na nepretržité sériové snímanie v RAW pomocou kompatibilných fotoaparátov

  • Maximálna prenosová rýchlosť 530 MB/s podporuje prenos veľkých súborov, ako sú fotografie s vysokým rozlíšením alebo 4K video

  • Navrhnutá na snímanie videa v kvalite ako v kine a s minimálnou rýchlosťou zapisovania 130 MB/s (VPG130)

  • K dispozícii s kapacitou 32 GB, 64 GB a 128 GB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí