PAMÄŤOVÉ KARTY CFEXPRESS

Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-G

CEA-G80T / CEA-G160T / CEA-G320T / CEA-G640T
Obrázok – Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-G

Ceny od:

MOC

249,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

80GB

CEA-G80T

MOC

249,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

160GB

CEA-G160T

MOC

479,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

320GB

CEA-G320T

MOC

809,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

640GB

CEA-G640T

MOC

1 359,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-G
Obrázky – Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-G
Obrázok produktu
Obrázok produktu
Vysokorýchlostné úložisko pre novátorských tvorcov

Štandard CFexpress Type A bol vytvorený s cieľom priniesť do kompaktných fotoaparátov vysokú rýchlosť, bez ktorej profesionálne videá nevzniknú. Tiež maximalizuje možnosti fotoaparátov α a najnovších procesorov na spracovanie obrazu. Túto kartu by mali do svojej výbavy zaradiť všetci tvorcovia, ktorí túžia po výkone a možnosti sebavyjadrenia.

Nová generácia výkonu

CFexpress Type A – nový štandard pre kompaktné úložisko

S pamäťovými kartami CFexpress Type A od spoločnosti Sony posuniete svoju prácu s fotografiami a videami na vyššiu úroveň – ideálne pre pokročilé kamery ako napr. FX6, FX3, α1, α7S III a α7 IV. Karty CFexpress Type A sú ako prvé na svete asi dvakrát rýchlejšie ako najlepšie karty SDXC, pričom si zachovávajú približne rovnakú veľkosť. Vďaka rýchlosti zapisovania až 700 MB/s a odolnosti na profesionálnej úrovni otvárajú karty CFexpress Type A od spoločnosti Sony dvere do širokého sveta nových možností pri snímaní fotografií a videí.

Ukážkový obrázok
Mimoriadne pohotové reakcie

Rozšírte svoje fotografické možnosti s nekomprimovaným sériovým snímaním rýchlej akcie, ako napríklad v motošporte či v prírode, vo formáte RAW. Vďaka rýchlosti čítania až 700 MB/s, ktorá vysoko prevyšuje aj tie najlepšie karty SDXC, je čistenie medzipamäte rýchle, čo umožňuje pohotové sériové snímanie.

Obrázok použitia
Spoľahlivé snímanie videí

Karty CFexpress typu A od Sony sú optimalizované na nepretržitý zápis dát s veľkou šírkou pásma, takže sú ideálne na nahrávanie videa s vysokým dátovým tokom, ako napr. snímanie v 4K 120p na kamerách ako FX6, FX3, α1 a α7S III, kde je rozhodujúca spoľahlivosť. Pre väčšiu istotu a stabilitu videozáznamu majú aj záruku VPG (Video Performance Guarantee) 400.

Obrázok použitia
Mimoriadne efektívna práca

Pracujte rýchlejšie vďaka čítačke MRW-G2 a vysokej rýchlosti čítania až 800 MB/s na prenos údajov a zálohovanie. Vychutnajte si prácu s fotografiami vo vysokom rozlíšení a videami s vysokou bitovou rýchlosťou a dokončujte projekty tak rýchlo, ako si len dokážete predstaviť.

Odolná. Spoľahlivá. Pripravená.

Karty CFexpress Type A sa v kombinácii s profesionálnym vybavením, napríklad kamerami FX6, FX3, α1, α7S III a α7 IV, skvele hodia na snímanie nepredvídateľného športu, drsných prostredí či expedícií do prírody. Sú navrhnuté na profesionálne účely a dlhodobé používanie v náročných podmienkach, akými sú napríklad zasnežené hory či piesočné púšte, aby ste mohli bez obáv snímať, ukladať súbory a meniť karty.

Ukážkový obrázok
Navrhnutá pre tie najnehostinnejšie miesta

Karty CFexpress Type A so špecifikáciou TOUGH od Sony sú až 10x odolnejšie proti ohybu než štandardné karty CFexpress. Telo je navrhnuté tak, aby bolo spoľahlivé, a jeho pevnosť sa testuje silou 150 newtonov, takže údaje na karte sú v bezpečí aj pri páde zo 7,5 m výšky – to je 5x viac, než koľko vyžaduje štandard CFexpress Type A. 

Ukážkový obrázok
Navrhnutá pre tie najnáročnejšie podmienky

Na karty CFexpress Type A sa môžete spoľahnúť aj pri extrémnych teplotách. Ich prevádzku nenaruší ani elektrostatické prostredie, intenzívne UV žiarenie ani röntgenové lúče. Vďaka odolnosti proti prachu a vlhkosti na úrovni IP57 zostanú vaše údaje v bezpečí aj pri páde do piesku či náhodnom vypraní.

Ilustrácia
Skenovanie a monitorovanie pamäte

Pamäť flash sa časom opotrebuje a prestane ukladať ďalšie údaje. Nástroj Media Scan Utility od Sony pri použití s čítačkou kariet MRW-G2 automaticky skenuje kartu CFexpress Type A a informuje vás o jej stave, aby ste mohli zareagovať skôr, než dosiahne svoj limit.

Obnovenie stratených súborov

Ak sa už niečo pokazí, pohrome sa vyhnete pomocou softvéru na záchranu údajov, ktorý si môže prevziať každý, kto si zakúpil pamäťovú kartu od Sony. Softvér dokáže obnoviť omylom odstránené súbory a poškodené fotografie či videá v bežných formátoch.

Obrázok použitia

Špecifikácie a funkcie

Extrémne rýchla, spoľahlivá a kompaktná pre profesionálov, ktorí vyžadujú najvyšší výkon v extrémnych podmienkach. Pamäťové karty CEA-G80T, CEA-G160G, CEA-G320T a CEA-G640T chránia záznamy a urýchľujú pracovné postupy fotografov, kameramanov a nadšencov.
  • Kompaktné telo s rozmermi 20 x 28 x 2,8 mm (Š x V x H)

  • Dostupné v kapacitách 80 GB, 160 GB, 320 GB a 640 GB.

  • Ultravysoká rýchlosť zapisovania až 700 MB/s na sériové snímanie a zábery vo vysokom rozlíšení, záruka obrazového výkonu (VPG 400)

  • Práca na najvyššej úrovni s extrémne vysokou rýchlosťou čítania až 800 MB/s

  • Špecifikácia TOUGH a hodnotenie IP57 prinášajúce profesionálnu spoľahlivosť

Prenosová rýchlosť (zápis)
700 MB/s
Prenosová rýchlosť (čítanie)
800 MB/s
Rozhranie
PCI Express Gen3 x1
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí