LINKBUDS S

Úplné špecifikácie a funkcie

LinkBuds S

MOC

199,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Veľkosť a hmotnosť

HMOTNOSŤ
Približne 2x 4,8 g

Všeobecné funkcie

TYP SLÚCHADIEL
Uzavreté, dynamické
BUDIACA JEDNOTKA
5 mm
MAGNET
Výkonné neodýmové magnety
FREKVENČNÁ CHARAKTERISTIKA (KOMUNIKÁCIA CEZ BLUETOOTH®)
20 Hz – 20 000 Hz (vzorkovacia frekvencia 44,1 kHz)/20 Hz – 40 000 Hz (vzorkovacia frekvencia LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
VODOTESNOSŤ
Áno (IPX4)
DSEE Extreme
Áno

Batéria

ČAS NABÍJANIA BATÉRIE
Približne 2,0 hodiny
SPÔSOB NABÍJANIA BATÉRIE
Nabíjanie cez USB (s puzdrom)
VÝDRŽ BATÉRIE (ČAS NEPRETRŽITÉHO PREHRÁVANIA HUDBY)
Maximálne 6 hodín (pri zapnutom potlačení hluku)/maximálne 9 hodín (pri vypnutom potlačení hluku)
VÝDRŽ BATÉRIE (ČAS NEPRETRŽITEJ KOMUNIKÁCIE)
Maximálne 3,5 hodiny (pri zapnutom potlačení hluku)/maximálne 3,5 hodiny (pri vypnutom potlačení hluku)
VÝDRŽ BATÉRIE (ČAS ČAKANIA)
Maximálne 8,5 hodiny (pri zapnutom potlačení hluku)/maximálne 16 hodín (pri vypnutom potlačení hluku)

Špecifikácia rozhrania Bluetooth®

VERZIA TECHNOLÓGIE BLUETOOTH®
Špecifikácia rozhrania Bluetooth, verzia 5.2
EFEKTÍVNY DOSAH
10 m
FREKVENČNÝ ROZSAH
Pásmo 2,4 GHz (2,4 GHz – 2,4835 GHz)
PROFIL
A2DP, AVRCP, HFP, HSP / TMAP, CSIP, MCP, VCP, CCP
PODPOROVANÉ ZVUKOVÉ FORMÁTY
SBC, AAC, LDAC, LC3
PODPOROVANÁ OCHRANA OBSAHU
SCMS-T

Potlačenie okolitého hluku

OKOLITÝ ZVUK
Áno
RÝCHLA POZORNOSŤ
Áno

Nabíjacie puzdro

HMOTNOSŤ
Približne 35 g
ROZMERY
Približne 42,8 x 60 x 27,6 mm
ČAS NABÍJANIA BATÉRIE
Približne 3 hodiny (nabíjanie cez USB)

Farebné možnosti

earthbluecreamwhiteblack

Čo sa nachádza v balení

  • Kábel USB: Kábel USB Type-C®
Placeholder

Funkcie

Ponuka slúchadiel LinkBuds S v nabíjacích puzdrách rôznych farieb: biela, sivá, zlatá a zemská modrá

Ktorú farbu máte najradšej?

Vyberte si zo štyroch luxusných matných farieb vrátane mramorovej zemskej modrej a získajte aj puzdro v rovnakej farbe.

Biele puzdro slúchadiel LinkBuds S s jedným vybratým slúchadlom LinkBud

Malé a ľahké na celodenné počúvanie

Slúchadlá Linkbuds S s hmotnosťou asi 4,8 g sú najmenšie a najľahšie vysokokvalitné bezdrôtové slúchadlá s potlačením okolitého hluku na svete. Sú také malé vďaka kompaktnému budiču a integrácii Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) a procesora na vysokokvalitné potlačenie okolitého hluku do jedného čipu. Je o 40 % menší ako WF-1000XM4. 

Ilustrácia sivého slúchadla LinkBuds S v uchu

Pohodlné a stabilné

LinkBuds S predstavujú spojenie tvaru, ktorý sa dokonale zhoduje s tvarom ľudského ucha, a ergonomického dizajnu, vďaka ktorému lepšie držia. Navrhli sme ich na základe údajov o tvare uší získavaných od roku 1982, kedy sme predstavili prvé slúchadlá do uší na svete, ako aj na základe citlivosti rôznych typov uší, aby sme priniesli taký tvar, ktorý vyhovuje väčšine ľudí.

Muž tancuje na štadióne s nasadenými slúchadlami LinkBuds S a so zdvihnutou rukou

Prirodzený okolitý zvuk alebo kvalitné potlačenie hluku

Tieto slúchadlá do uší vám poskytnú to najlepšie z oboch svetov – najlepší transparentný okolitý zvuk od spoločnosti Sony v skutočne bezdrôtových slúchadlách, keď chcete zostať v spojení s okolitým svetom, a vysokokvalitné potlačenie hluku, keď sa potrebujete sústrediť. Slúchadlá LinkBuds S automaticky prepínajú medzi režimom okolitého zvuku a potlačením hluku v závislosti od prostredia a aktivity.

Obrázok zobrazujúci ženu používajúcu LinkBuds S pri kráčaní, pri behu na dráhe, pri sedení za stolom a pri oddychovaní na posteli

Prispôsobujú okolitý zvuk vašim aktivitám a pohodlne sa nosia aj celý deň

Inteligentná funkcia adaptívneho ovládania zvuku rozpoznáva, kde ste a čo robíte, a následne upravuje nastavenia okolitého zvuku, aby vám priniesla ideálny poslucháčsky zážitok. Časom sa naučí rozpoznávať vaše správanie a miesta, ktoré navštevujete najčastejšie, ako napríklad pracovisko či obľúbenú kaviareň, a zvuk prispôsobí konkrétnej situácii.

Žena kráča po meste a rozpráva do smartfónu so slúchadlami LinkBuds S v ušiach

Najvyššia kvalita hovoru v bezdrôtových slúchadlách Sony

Vďaka technológii precízneho rozpoznávania hlasu, ktorá optimálne ovláda externé aj interné mikrofóny, a pokročilému spracovaniu zvukových signálov sú rozhovory čisté aj v hlučnom prostredí. Algoritmus na potlačenie šumu sme vyvinuli pomocou strojového učenia AI. Na potlačenie okolitého hluku a zvýraznenie hlasu sme použili vyše 500 miliónov hlasových vzoriek.

Potlačenie hluku vetra

Aj počas veterných dní sa budete cítiť pohodlne vďaka sieťovinovej štruktúre okolo mikrofónu, ktorá minimalizuje šum vetra. 

Detailný diagram zobrazujúci novú mimoriadne kompaktnú budiacu jednotku s viditeľným vnútorným rozložením

Pohlcujúci zvuk, autentická hudba

Slúchadlá LinkBuds S sú malé vďaka novej 5 mm budiacej jednotke s vysokopoddajnou membránou. Napriek svojej veľkosti reprodukujú hlboké basy a čisté výšky, takže si môžete vychutnať každý žáner. Bohaté stredné frekvencie sa starajú o čisté hlasy v hudbe, filmoch a podcastoch. A vďaka lepšiemu potlačeniu okolitého hluku slúchadiel LinkBuds S vás už nič nebude rušiť.

Obrázok integrovaného procesora V1 pred pozadím s doskou plošných spojov

Integrovaný procesor V1

Zlepšuje potlačenie okolitého hluku a prináša poslucháčsky zážitok bez rušenia pri nižšej spotrebe energie, vylepšuje kvalitu zvuku a zmenšuje skreslenie.

Obrázok – LinkBuds S

Vychutnajte si zvuk vo vysokom rozlíšení celkom bez káblov 

Slúchadlá LinkBuds S podporujú zvuk High-Resolution Audio Wireless vďaka našej technológii na kódovanie zvuku LDAC, ktorá sa rozšírila do celého odvetvia. Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov než pri bežnom prenose cez Bluetooth®, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom High-Resolution Audio vo výnimočnej kvalite, ktorá je na nerozoznanie od káblového pripojenia.

Logo DSEE

Obnovovanie komprimovaných súborov v reálnom čase 

Technológia DSEE Extreme™ s umelou inteligenciou Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných hudobných súborov v reálnom čase. Vďaka dynamickému rozpoznávaniu nástrojov, žánrov a prvkov skladieb obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii.

[odstrániť]

[odstrániť]

Logo aplikácie Sony | Headphones Connect

Počúvajte hudbu bezpečne s aplikáciou Sony | Headphones Connect

Zistite, ako bezpečne počúvate hudbu – porovnajte údaje o akustickom tlaku zaznamenané vašimi slúchadlami s podporou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Operačný systém vám bude poskytovať oznámenia o príliš vysokej úrovni hlasitosti počas počúvania. Slúchadlá LinkBuds S sú vybavené intuitívnym dotykovým ovládaním. A každému slúchadlu môžete v aplikácii Headphones Connect priradiť vlastné funkcie.

Muž a žena sa rozprávajú, pričom muž napravo používa slúchadlá LinkBuds S

Začnite rozprávať a počúvajte iba okolité zvuky

Režim Speak-to-Chat môžete nastaviť tak, že len čo sa začnete s niekým rozprávať, automaticky pozastaví hudbu a prepustí okolité zvuky. To sa hodí najmä vtedy, ak si nechcete vyberať slúchadlá z uší alebo máte plné ruky. A keď sa dorozprávate, hudba sa znova spustí.

Diagram zobrazujúci osobu, ktorá si z ucha vyberá slúchadlo LinkBuds S, aby pozastavila prehrávanie hudby

Okamžité pozastavenie. Okamžité prehrávanie.

Keď vyberiete slúchadlá z uší, hudba prestane hrať. Snímač vzdialenosti vie, kedy máte v ušiach jedno slúchadlo a kedy obe. Keď si ich znova nasadíte, prehrávanie hudby sa obnoví.

Logá Ok Google a Alexa built-in

Ovládanie pomocou hlasu

Získajte pomoc bez použitia rúk – stačí povedať Hey Google alebo Alexa. Počúvajte hudbu, spájajte sa s priateľmi, získavajte oznámenia, nastavujte pripomenutia atď. Dokonca môžete hlasom ovládať funkcie slúchadiel ako potlačenie hluku, počúvať a interaktívne spracúvať e-mailové správy v Microsoft Outlooku a pripojiť sa k schôdzam cez Microsoft Teams pomocou asistenta Google Assistant alebo Siri.

Ilustrácia ruky a prsta dotýkajúceho sa tlačidla

Všetko na dosah ruky

LinkBuds S majú intuitívne dotykové ovládanie. Ťuknutím na ľavé slúchadlo napríklad zmeníte potlačenie hluku na režim okolitého zvuku, podržaním aktivujete Rýchlu pozornosť a dvojitým ťuknutím na pravé slúchadlo preskočíte skladbu.

Logá Spotify Tap a Endel

Rýchly prístup k obľúbenej hudbe a zvukovým prostrediam

Vďaka rýchlemu prístupu môžete tieto slúchadlá nastaviť tak, aby obnovili prehrávanie hudby z aplikácie Spotify či prispôsobených zvukových prostredí z aplikácie Endel už dvoma či troma ťuknutiami, takže sa smartfónu nemusíte ani len dotknúť. 

Logo Google Fast Pair

Nájdite svoje slúchadlá s technológiou rýchleho párovania

LinkBuds S podporujú novú funkciu rýchleho párovania od spoločnosti Google. Vďaka nej zistíte, kam ste si ich odložili, buď zvukovým signálom, alebo poslednou známou polohou v aplikácii Nájdi moje zariadenie od Google.

Logo Swift Pair

Jednoduché párovanie s počítačom

Funkcia rýchleho párovania zjednodušuje a urýchľuje párovanie slúchadiel s notebookom, stolným počítačom či tabletom so systémom Windows 11 alebo Windows 10. Po vybratí režimu párovania sa v zariadeniach so systémom Windows 11 alebo Windows 10, ktoré sa nachádzajú v blízkosti slúchadiel, zobrazí okno s návodom na párovanie.

Logo viacbodového pripojenia

Žena sedí v obývačke so slúchadlami LinkBuds S v ušiach a pozerá video na smartfóne

Ďalšia generácia zvuku Bluetooth

Tieto slúchadlá sú pripravené na zvuk LE Audio – ďalšiu generáciu zvuku Bluetooth s mimoriadne nízkym oneskorením, čo ocenia hlavne hráči.

Ilustrácia dvoch ľudí počúvajúcich hudbu cez slúchadlá LinkBuds S, ktorá znázorňuje rozdiel medzi bežným prenosom cez BT a prenosom cez BT do ľavého a pravého ucha súčasne

Čistejší a stabilnejší signál technológie Bluetooth

Vďaka nízkej latencii a vysokej kvalite zvuku, dokonca aj v prípade rušenia, sa signál Bluetooth® prenáša do oboch uší súčasne. Výkonný integrovaný procesor V1 umožňuje vychutnávať si stabilný neprerušovaný bezdrôtový zvuk.

Biele slúchadlá LinkBuds S s puzdrom pred pozadím z bielych plastových kúskov

Recyklované plastové materiály

Slúchadlá LinkBuds S obsahujú recyklované plastové materiály z automobilových dielov.

Biele balenie slúchadiel LinkBuds S so závesom

Samostatné balenie neobsahuje žiadne plasty

Balenie slúchadiel LinkBuds S neobsahuje žiadne plasty, čo odráža náš záväzok znížiť vplyv produktov na životné prostredie. 

Záber zblízka na hlavu a ramená ženy používajúcej biele slúchadlá LinkBuds S pri behu

Odolnosť proti vode na každodenné používanie

Slúchadlá od spoločnosti Sony odolné proti vode na úrovni hodnotenia IPX4 nezastaví špliechajúca voda ani pot, takže sa môžete stále hýbať v rytme hudby.

Ikona výdrže batérie, rýchleho nabíjania a času prehrávania, pričom je zvýraznené 5 minút nabíjania, 60 minút prehrávania

Celodenné počúvanie, niekoľkominútové nabíjanie

Slúchadlá vydržia hrať takmer celý pracovný deň (6 hodín) a s nabíjacím puzdrom získate ďalších 14 hodín. Dokopy tak môžete počúvať hudbu celých 20 hodín, nech už vyrazíte kamkoľvek. Ponáhľate sa? Iba 5-minútovým rýchlym nabíjaním získate až 60 minút prehrávania. Aplikácia Sony | Headphones Connect vás navyše upozorní, keď úroveň nabitia nabíjacieho puzdra klesne pod 30 %.

Sivé slúchadlá LinkBuds S v puzdre rovnakej farby s otvoreným krytom

Mimoriadne malé puzdro, dokonalá kombinácia

Nabíjacie puzdro so štýlovým zaobleným dizajnom nielenže farebne ladí so slúchadlami LinkBuds S, ale tiež ich krásne dopĺňa. Pohodlne sa zmestí do ruky či vrecka, takže môžete kedykoľvek vyraziť na cesty, a otvára sa jednoduchým stlačením tlačidla.

Obrázok sivého puzdra slúchadiel LinkBuds S so slúchadlami LinkBuds S, 3 párov štupľov navyše a nabíjacieho kábla USB-C.

Čo sa nachádza v balení

V balení slúchadiel LinkBuds S nájdete 4 veľkosti štupľov vhodných pre rozličné tvary uší a nabíjací kábel USB-C.

Logo technológie 360 Reality Audio

Také pohlcujúce, také reálne

Ponorte sa do zvuku prichádzajúceho zo všetkých strán. Cíťte sa ako na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. Hudba nikdy nebola taká pohlcujúca ako s technológiou 360 Reality Audio. S týmito slúchadlami si môžete vychutnať zvuk technológie 360 Reality Audio.

Muž so slúchadlami na gauči a ilustrácia efektu technológie 360 Spatial Sound Personalizer okolo jeho hlavy

360 Spatial Sound Personalizer

S aplikáciou Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si vychutnáte zvukový zážitok optimalizovaný na mieru. Aplikácia zachytí a zanalyzuje tvar vášho ucha, čím týmto slúchadlám umožní po spárovaní s televízormi BRAVIA XR vytvoriť osobité priestorové zvukové pole.

Slúchadlá od spoločnosti Sony v úložnom priestore pod televízorom

Zážitok Dolby Atmos

Keď k televízoru BRAVIA XR pripojíte bezdrôtový vysielač WLA-NS7 od spoločnosti Sony, vaše slúchadlá vytvoria ideálne rozmiestnenie virtuálnych reproduktorov všade okolo vás, aby ste si mohli naplno vychutnať zážitok Dolby Atmos. Nechajte sa vtiahnuť do scén a cíťte sa ako v centre diania. 

Pár slúchadiel LinkBuds S a ich nabíjacieho puzdra vo farbe zemská modrá, obklopené čiastočkami priehľadného plastu, s plastovým fľašami v pozadí

Teraz k dispozícii v zemskej modrej

Slúchadlá LinkBuds S vyrobené z recyklovaných materiálov sú teraz dostupné vo výraznej modrej farbe, zemská modrá, s mramorovým vzorom.

Obrázok fľaše na vodu rozlámanej na plastové čiastočky vedľa obrázku slúchadiel LinkBuds S vo farbe zemská modrá obklopených plastovými čiastočkami

Zemská modrá – vyrobené z recyklovaných materiálov

Časti tela a puzdro slúchadiel LinkBuds S v zemskej modrej sú vyrobené z opätovne spracovaného plastu, vrátených fliaš a recyklovaných plastov z automobilových častí. Vďaka tomu majú charakteristický mramorový vzor. Vyskytujúce sa variácie mramorového vzoru znamenajú, že žiadne dva páry slúchadiel LinkBuds S vo farbe zemská modrá nie sú rovnaké.

Logo organizácie Conservation International

Každý pár pomáha projektu „Chráňme svoje oceány“

A nielen že sme znížili podiel nových plastov, ale tiež 2 USD z predajnej ceny každej jednotky darujeme organizácii Conservation International na podporu aktivít spojených s ochranou oceánov. To znamená, že každým nákupom ochránime takmer 58 824 metrov štvorcových oceánu, čo je plocha približne 47 olympijských plaveckých bazénov.

Ikony notebooku a smartfónu

Viacbodové pripojenie

Tieto slúchadlá s technológiou Bluetooth® je možné pre úplné pohodlie spárovať s dvoma zariadeniami s technológiou Bluetooth naraz. Keď vám bude niekto volať, slúchadlá vás automaticky prepoja so správnym vyzváňajúcim zariadením. Navyše budete môcť rýchlo prepínať medzi dvomi zariadeniami pripojenými k slúchadlám stlačením tlačidla.