LinkBuds S
NIKDY VYPNUTÉ | série LinkBuds

So slúchadlami LinkBuds S – najmenšími a najľahším skutočne bezdrôtovými slúchadlami na svete s potláčaním hluku a vysokým rozlíšením  – budú vaše svety vždy prepojené a vždy optimalizované.

LinkBuds S
Malé a ľahké na celodenné počúvanie

S hmotnosťou 4,8 g sú najmenšími a najľahšími bezdrôtovými slúchadlami na svete s potláčaním hluku a vysokým rozlíšením! Aby slúchadlá sedeli, vytvorili sme dizajn, ktorý presne zodpovedá ľudskému uchu, pričom sme využili rozsiahle údaje o tvare ucha získané od uvedenia prvých slúchadiel do uší na svete v roku 1982.

LinkBuds S
Užívajte si potláčanie hluku alebo prirodzený zvuk prostredia

Tieto slúchadlá ponúkajú to najlepšie z oboch svetov – prirodzený okolitý zvuk, keď chcete komunikovať so svetom a potlačenie hluku, ak sa chcete sústrediť. Funkcia adaptívneho ovládania zvuku dokonca zistí, kde sa nachádzate, čo robíte a automaticky optimalizuje nastavenia vášho zvuku, aby sa hodili do vašej situácie.

LinkBuds S
Zvuk s vysokým rozlíšením a čisté hovory

Bezdrôtový zvuk s vysokým rozlíšením prináša kvalitu zvuku, ktorá sa ešte viac približuje drôtovému pripojeniu – presne tak, ako hudobníci chceli, aby ste ich počuli. Keď potrebujete prijať hovor, naša technológia snímania hlasu s pokrokovým spracovaním audio signálu zaistí, aby ste jasne počuli vy aj druhá strana.

LinkBuds
NIKDY VYP s otvoreným kruh. budičom | Série LinkBuds

LinkBuds sú malé a ľahké vďaka jedinečnému dizajnu otvoreného kruhu, čo vám umožňuje prepojenie s ľuďmi a miestami okolo vás bez nutnosti pozastavenia vášho soundtracku – po celý deň.

Biela
Sivá
Ekru
Biela
Sivá
Model BIELA ČIERNA EKRU BIELA SIVÁ
LinkBuds S LinkBuds
Potlačenie hluku
Kruhový budič
Bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení
Ultra kompaktné a ľahké
Hands Free Call
Výdrž batérie Až do 20 hodín* Až do 17,5 hodiny
Odolnosť proti vode IPX4

* So zapnutým potláčaním hluku

.
.
.