Preskočiť na obsah
Televízie

Televízory LED

Zažite vzrušujúcu čistotu a živé farby a využite energetickú efektivitu televízorov LED s plochou obrazovkou. Prezrite si kompletný rad a nájdite ten najlepší model pre vašu domácnosť.

Pôsobivejší zážitok zo sledovania s televízormi LED

Každý model z nášho radu televízorov LED spája funkčnosť a formu do skutočne špičkového zážitku zo sledovania. Naše najlepšie technológie, napr. Motionflow XR, X-Reality PRO a ClearAudio+, vytvárajú jasnejší obraz, mohutnejší zvuk a štýlový dizajn.

Televízory 3D LED od spoločnosti Sony
Čistý obraz s televízormi LED od spoločnosti Sony

Rozžiarte každý detail

Technológia LED od Sony s bielymi diódami za obrazovkou našich najlepších televízorov LED zvýrazňuje aj najjemnejšie detaily čistého obrazu. Filmy a programy dostanú úplne nový vzhľad s lepšou kvalitou obrazu a každá scéna bude pôsobivým zážitkom.

Ostrejší, plynulejší a prirodzenejší obraz

Vstúpte do sveta brilantnej kvality s našimi televízormi LED. Vybraté modely ponúkajú rozlíšenie 4K (až 8 miliónov pixelov) s ostrým obrazom aj pri priblížení. S televízormi LED 3D s technológiou Motionflow XR vyzerá aj najrýchlejšia akcia dokonalo.

Ostrý obraz na televízoroch Smart LED od spoločnosti Sony
Televízor LED s čistým zvukom

Zvuk, ktorý vás ohromí

Na našich najlepších televízoroch LED sa jedinečný obraz spája s výkonným zvukom. Technológia ClearAudio+ automaticky vyvažuje zvuk a zabudované hlbokotónové reproduktory a reproduktory Magnetic Fluid na vybratých modeloch vytvoria sýte basy.

Využite silu internetu

Využívajte multimediálne funkcie našich televízorov Smart LED - Skype™, prezeranie fotografií v smartfóne, surfovanie na internete, prenos obsahu z webu alebo tweety o filmoch. S našimi televízormi LED je teraz všetko skutočne jednoduché.

Zdieľanie obsahu s inteligentnými televízormi LED od spoločnosti Sony
Futuristický dizajn najlepších televízorov LED od spoločnosti Sony

Tvar kvality

Inovatívny dizajn Wedge vybratých modelov našich televízorov LED šetrí miesto a zvyšuje kapacitu reproduktorov. Ešte pôsobivejší zážitok ponúkajú mierne zakrivené televízory LED 3D. Jemné zaoblenie zlepšuje výhľad a vytvára skvelý vizuálny zážitok.