RX10 Ⅱ

Profesionálny. Bleskovo rýchly.

Nový profesionálny fotoaparát RX10 II s transfokáciou a vrstveným snímačom CMOS typu 1,0 s pripojenou pamäťou nasníma skrytý svet. Objavte úžasne realistické videá a fotografie s rozlíšením 4K .

MOC

1 199,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Teraz je k dispozícii nový softvér.

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Priblížte sa k neznámym svetom.

Predstavivosť bez hraníc v jedinečne realistickom rozlíšení 4K .

Oceňovaný fotoaparát RX10 II od spoločnosti Sony s vysokou transfokáciou sa dostal ešte ďalej v možnostiach snímania fotografií a videozáznamov a ako prvý na svete priniesol vrstvený obrazový snímač CMOS typu 1,0 s pripojenou pamäťou. Vytvorte pomocou neho výstavné fotografie a jedinečné videá v rozlíšení 4K s úžasným až 40x spomaleným pohybom a využite ďalšie možnosti. Otvára sa nový svet bezkonkurenčného realistického fotografovania. Vstúpte do neho.

Svet jedinečného snímania

Vitajte v strhujúcom novom svete jedinečného snímania. Úžasne spomalený pohyb, ktorý bol kedysi len na profesionálnych kamerách. Vzrušujúce snímky rýchlych akcií nasnímané bez skreslenia. Sloboda snímania pri jasnom svetle ako nikdy predtým. Vstúpte do skrytej ríše predstáv s rýchlosťou 1/32 000 s. Uvidíte nevídané.

Sony l Fotogaléria
Prezrite si viac ukážok fotografií
Vrstvený snímač CMOS typu 1,0 s čipom DRAM
Vysoká presnosť pri nahrávaní vo formáte 4K

Ohúrte divákov, prekvapte sami seba.

Vychutnajte si vysokú presnosť nahrávania realistických videí v rozlíšení 4K s minimálnym skreslením. Profesionálny kodek XAVC S zaručí záznam s vysokou bitovou rýchlosťou a načítanie všetkých pixelov bez zlučovania s vysokým rozlíšením. Môžete nahrať ohromujúco realistické videá s detailmi ako v kine a čistotou, ktorá prevýši ľudský zrak.

Snímanie veľmi vysokou rýchlosťou
Snímanie veľmi vysokou rýchlosťou

Svet neuveriteľných záberov rýchlosťou 1/32 000 s

Uzávierka s minimalizáciou skreslenia s rýchlosťou až 1/32 000 s umožňuje zachytiť aj veľmi rýchly pohyb bez skreslenia obrazu v dôsledku pohybu uzávierky.

Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.

Uzávierka s výnimočnou rýchlosťou 1/32 000 s

Výnimočne rýchla uzávierka s minimálnym skreslením umožňuje široké pokrytie plochy snímania až do 19 EV. Môžete snímať aj v extrémne svetlom prostredí dokonca aj s rozostreným pozadím.

Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.
1/2 000 s
Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.
1/32 000 s
Inteligentné AF s rýchlosťou od 0,09 s.
Inteligentné AF s rýchlosťou od 0,09 s.

Rýchla presná odozva, ktorá umožní zaznamenať rozhodujúce momenty

Fotoaparát RX10 II je vybavený rýchlym inteligentným automatickým zaostrovaním s vysokorýchlostnou presnou detekciou kontrastu. Vďaka optimalizovanej efektívnej spolupráci medzi objektívom a riadiacou jednotkou sa dosahuje rýchlejšia odozva.

Jedinečná predstavivosť

Široká perspektíva sebavyjadrenia.

Pri každej scéne, pri každej snímke si vychutnajte vždy ostrý obraz vďaka výkonnému objektívu Zeiss® Vario-Sonnar® T* s konštantnou clonou F2,8 v celom rozsahu transfokácie. Výnimočná čistota objektívu zmení snímky na umelecké diela.

Jasné, čisté, presnejšie
Jasné, čisté, presnejšie

Nevyhnutná funkcia pre serióznych fotografov

Hľadáčik OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastom má jedinečné rozlíšenie, ktoré je ekvivalentom 2 359 000 bodov. Jasná viditeľnosť po celej ploche umožňuje sústrediť sa na snímané objekty.

Konvenčný, ale na vysokej úrovni.

Navrhnutý, aby potešil profesionálov a inšpiroval nadšencov.

Spoľahnite sa na tradičné profesionálne ovládanie, ako je manuálne ovládaný prstenec clony. Objavte dômyselnosť konštrukcie a dizajn odolný voči prachu a vlhkosti. Model RX10 II je spojením štandardných a výnimočných funkcií, ktoré prekonajú vaše očakávania.

Aktualizácie na prevzatie

So službou PlayMemories Camera Apps je fotoaparát ešte inteligentnejší.

Rozšírte možnosti využitia pomocou kľúčových aplikácií ako Smart Remote Control (s diaľkovým aktivovaním uzávierky) a aplikácií na úpravu a tvorbu efektov a pracujte v tandeme vďaka pripojeniu Wi-Fi®/NFC™.

*Pozn.: Dostupnosť služieb závisí od oblasti.

Aktualizácie na prevzatie
Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Zdokonaľte fotografie počítačovými aplikáciami Imaging Edge. Remote umožňuje diaľkové ovládanie snímania, Viewer rýchle zobrazenie ukážok, hodnotenie a výber fotografií z veľkých knižníc snímok a Edit zmeniť údaje RAW a dodať vysokokvalitné fotografie. Získajte zo súborov Sony RAW maximum a spravujte svoju produkciu efektívnejšie.

Capture One (pre spoločnosť Sony)
Capture One pre spoločnosť Sony

Capture One Express (pre Sony) je bezplatný softvér s nástrojmi na úpravu, spracovanie formátu RAW a jednoduchú správu. Zakúpiť sa dá aj softvér Capture One Pro (pre Sony) s ešte väčšou ponukou týchto nástrojov a možnosťou prepojenia pri snímaní.

Ilustrácia
Imaging Edge™ Webcam

Aplikácia Imaging Edge Webcam umožňuje jednoduché používanie fotoaparátu Sony ako široko kompatibilnej a kvalitnej webovej kamery na prenosy naživo a konferenčné hovory.

iMovie
Kompatibilné s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilný s aplikáciami Final Cut Pro X a iMovie.

Špecifikácie a funkcie

Fotoaparát RX10 II je vďaka novému vrstvenému snímaču CMOS s pripojenou pamäťou, ktorý poskytuje špičkové rozlíšenie 4K, mimoriadnej rýchlosti uzávierky 1/32 000, úžasne spomalenému pohybu a ďalším funkciám určený pre skutočných fotografov na cestách. Objektív s veľkou clonou, rozsiahlou transfokáciou a ďalšími cennými funkciami je prevzatý z modelu RX10.
  • Vrstvený obrazový snímač CMOS typu 1,0 s rozlíšením 20,2 Mpx s čipom DRAM

  • Objektív ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24 - 200 mm s clonou 2,8

  • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu

  • 4K, Ultra HD – štvornásobok detailov vysokého rozlíšenia Full HD

  • Úžasný až 40x spomalený pohyb

Typ snímača
Snímač Exmor RS® CMOS formátu 1,0 (13,2 mm x 8,8 mm)
Počet pixelov (efektívny)
20,2 Mpx
Citlivosť ISO (fotografia)(odporúčaný index expozície)
Automaticky: (ISO 100 - ISO 12800, voliteľný horný/dolný limit), 100/125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200/4000/5000/6400/8000/10000/12800 (rozšíriteľné na ISO 64/80); Redukcia šumu Multi-Frame NR: Automaticky (ISO 100 - 12800), 100/200/400/800/1600/3200/6400/12800/25600

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií NP-FW50, Sieťový adaptér (AC-UB10C/UB10D), Kábel Micro USB, Popruh na plece,Kryt objektívu, Kryt pätice, Tienidlo objektívu, Manžeta okuláru, Prevádzková príručka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria