RX100 IV

Malý, no pritom mimoriadne výkonný.

Objavte dramatické momenty a zázraky, aké ľudské oko ešte nevidelo. Vyberte z vrecka jedinečný nový fotoaparát RX100 IV od spoločnosti Sony a popustite uzdu svojej fantázii.

KOMPAKTNÉ FOTOAPARÁTY

RX100 IV – majster v rýchlosti s vrstveným snímačom CMOS typu 1.0 s pripojenou pamäťou

DSC-RX100M4

Obrázok – RX100 IV – majster v rýchlosti s vrstveným snímačom CMOS typu 1.0 s pripojenou pamäťou

MOC

943,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Teraz je k dispozícii nový softvér.

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Svet jedinečného snímania

Vitajte v ohromujúcom novom svete jedinečného snímania. Úžasne spomalený pohyb, ktorý bol kedysi len na profesionálnych kamerách. Vzrušujúce snímky rýchlych akcií nasnímané bez skreslenia. Sloboda snímania pri jasnom svetle ako nikdy predtým. Vstúpte do skrytej ríše predstáv s rýchlosťou 1/32 000 s. Uvidíte nevídané.

Prezrite si viac ukážok fotografií

Prezrite si viac ukážok fotografií

Snímajte za hranicami ľudského zraku.

Jedinečný potenciál. Jedinečný realizmus.

Kompaktný fotoaparát RX100 IV ukrýva prvý vrstvený obrazový snímač CMOS formátu 1,0 s pripojenou pamäťou — jedinečný pokrok v možnostiach snímania obrazu. Objavte pomocou neho zázrak úžasného 40x spomaleného pohybu a mimoriadne vysokej rýchlosti 1/32 000 s. Uzávierka s minimalizáciou skreslenia a praktické snímanie videí v rozlíšení 4K. Objavte nekonečnú slobodu zobrazenia za hranicami fantázie.

Vrstvený snímač CMOS typu 1,0 s čipom DRAM

 • Základ výnimočne rýchleho snímania
 • Vrstvená konštrukcia s čipom DRAM
 • Vysokorýchlostné načítanie
 • Uzávierka s minimálnym skreslením

Popustite uzdu fantázii.

Pozrite si zážitky znova pri úžasne 40x spomalenom pohybe.

Zachyťte, čo bolo skryté. Nahrávanie videozáznamu s vysokou snímkovou frekvenciou (HFR) 960 sn./s kedysi určenou len pre profesionálne kamery vytvára úžasne spomalený pohyb, ktorý ľudské oko bežne nezachytí. Funkcia má rôzne nastavenia podľa pohybujúcich sa objektov, takže nahrávate profesionálne videá „skrytého“ vesmíru pohybov okolo vás.

Snímanie veľmi vysokou rýchlosťou

Snímanie veľmi vysokou rýchlosťou

Svet neuveriteľných záberov rýchlosťou 1/32 000 s

Uzávierka s minimalizáciou skreslenia s rýchlosťou až 1/32 000 s umožňuje zachytiť aj veľmi rýchly pohyb bez skreslenia obrazu v dôsledku pohybu uzávierky.

Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.

Uzávierka s výnimočnou rýchlosťou 1/32 000 s

Výnimočne rýchla uzávierka s minimálnym skreslením umožňuje široké pokrytie plochy snímania až do 19 EV. Môžete snímať aj v extrémne svetlom prostredí dokonca aj s rozostreným pozadím.

Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.
1/2 000 S
Snímajte bez obmedzení aj vo veľmi svetlom prostredí.
1/32 000 S
Sériové snímanie vysokou rýchlosťou

Sériové snímanie vysokou rýchlosťou

Sériové snímanie rýchlosťou 16 snímok/s bez prerušenia

Napriek vysokému rozlíšeniu 20,1 Mpx umožňuje fotoaparát pri sériovom snímaní načítanie rýchlosťou až 16 snímok/s bez prerušenia, vďaka čomu zachytíte rozhodujúce momenty v pohybe bez toho, aby niečo chýbalo.

Videá do vrecka vďaka funkcii Clip 4K''.

Prebuďte svoju bezhraničnú tvorivosť.

Využite funkciu Clip 4K na snímanie videozáznamov v jedinečne realistickom rozlíšení 4K'' v trvaní do 5 minút. Profesionálny kodek XAVC S zaručí nádherný záznam s vysokou bitovou rýchlosťou.

Sony l Kanál fotoaparátov

Sledujte ešte viac videí

Jasné, čisté, presnejšie

Jasné, čisté, presnejšie

Nevyhnutná funkcia pre serióznych fotografov

Zasúvateľný hľadáčik XGA OLED Tru-Finder™ je výnimočnou funkciou na fotoaparáte tejto veľkosti. Hľadáčik EVF s povrchovou vrstvou Zeiss® T* umožňuje čisté zobrazenie po celej ploche.

Funkcie inšpirované profesionálnymi modelmi.

Základ pre nezabudnuteľné snímky.

S novým vreckovým fotoaparátom RX100 IV je zaťažujúca hmotnosťou doplnkov minulosťou a základnú profesionálnu výbavu máte vždy po ruke. Môžete vyraziť kdekoľvek a zachytiť strhujúce momenty na nezabudnuteľných snímkach.

 • Funkcie inšpirované profesionálmi
 • Jednoduchý prístup k funkciám
 • Flexibilné monitorovanie

Aktualizácie na prevzatie

So službou PlayMemories Camera Apps je fotoaparát ešte inteligentnejší.

Širšie možnosti využitia vďaka kľúčovým aplikáciám ako Smart Remote Control (s diaľkovým aktivovaním uzávierky smartfónom), aplikáciám na úpravu a tvorbu efektov a tandemovej práci prostredníctvom pripojenia cez Wi-Fi®/NFC™.

Aktualizácie na prevzatie

Výber zo širokého radu príslušenstva

Profesionálne doplnky otvárajú nové možnosti.

Užite si väčšie potešenie zo snímania a dodajte fotografiám profesionálnu kvalitu vďaka príslušenstvu, ktoré je navrhnuté pre fotoaparáty série RX, vrátane nového puzdra na prenášanie z mäkkej kože.

Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Zdokonaľte svoje fotografie počítačovými aplikáciami Imaging Edge. Remote umožňuje diaľkové ovládanie snímania. Viewer umožňuje rýchle zobrazenie ukážok, hodnotenie a výber z veľkých knižníc snímok. Edit umožňuje zmeniť údaje RAW a dodať vysokokvalitné fotografie. Získajte zo súborov Sony RAW maximum a spravujte produkciu efektívnejšie.

Capture One (pre spoločnosť Sony)

Capture One pre spoločnosť Sony

Capture One Express (pre Sony) je bezplatný softvér s nástrojmi na úpravu, spracovanie formátu RAW a jednoduchú správu. Zakúpiť sa dá aj softvér Capture One Pro (pre Sony) s ešte väčšou ponukou týchto nástrojov a možnosťou prepojenia pri snímaní.

iMovie

Kompatibilné s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilný s aplikáciami Final Cut Pro X a iMovie.

Špecifikácie a funkcie
Model RX100 IV je stvorený pre serióznych fotografov na cestách vďaka novému vrstvenému snímaču CMOS s pripojenou pamäťou, ktorý prináša jedinečné spomalenie pohybu, vysokorýchlostnú uzávierku 1/32 000, rozlíšenie 4K a ďalšie možnosti. Vďaka unikátnemu spojeniu funkcií je ideálny pre profesionálov, ktorí hľadajú druhý fotoaparát na doplnenie modelov s vymeniteľným objektívom.
 • Vrstvený obrazový snímač CMOS formátu 1,0 s rozlíšením 20,1 Mpx8 s čipom DRAM

 • Fonticon_Zeiss_logo

  Objektív ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24 - 70 mm s clonou F1,8 - 2,8

 • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu

 • Úžasný až 40x spomalený pohyb

 • Uzávierka s minimálnym skreslením — výnimočne vysoká rýchlosť uzávierky 1/32 000

Typ snímača
Snímač Exmor RS® CMOS formátu 1,0 (13,2 mm x 8,8 mm), pomer strán 3:2
Počet pixelov (efektívny)
20,1 Mpx
Citlivosť ISO (fotografia)(odporúčaný index expozície)
Automaticky (ISO 125 – 12800, voliteľný horný/dolný limit), 125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200/4000/5000/6400/8000/10000/12800 (rozšíriteľné na ISO 80/100), Redukcia šumu Multi Frame NR: Automaticky (ISO 125 - 12800), 200/400/800/1600/3200/6400/12800/25600

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií NP-BX1, Sieťový adaptér AC-UB10C/UB10D, Kábel Micro USB, Remienok na zápästie, Prevádzková príručka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria