Ceny od:

MOC

37,40 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 4 modely a ceny

Skryť 4 modely a ceny

32 GB

SF-32UX2

MOC

37,40 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

64 GB

SF-64UX2

MOC

54,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

128 GB

SF-G1UX2

MOC

104,80 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

256GB

SF-G2UX2

MOC

212,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Pamäťová karta SD série SF-UX2
Obrázky – Pamäťová karta SD série SF-UX2
Obrázky – Pamäťová karta SD série SF-UX2
Obrázky – Pamäťová karta SD série SF-UX2

Funkcie

Vhodné na snímanie fotografií vo vysokom rozlíšení aj videí s rozlíšením 4K

Vďaka podpore rýchlosti zapisovania až 70 MB/s, triede UHS Speed Class 3 (U3) a triede Video Speed Class 30 (V30) môžete bezproblémovo zaznamenávať fotografie vo vysokom rozlíšení a videá v rozlíšení 4K. Je to dokonalý partner pre fotoaparáty s vysokým výkonom, zariadenia Handycam a ďalšie zariadenia.

Rýchly prenos do počítača

S vysokou rýchlosťou čítania až 94 MB/s môžete preniesť do počítača aj veľké súbory médií v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete tak venovať menej času čakaniu a viac práci.

File Rescue

Občas sa niečo nepodarí a údaje ako fotografie alebo súbory sa omylom stratia. Softvér File Rescue je účinný nástroj na záchranu údajov, ktorý je taký jednoduchý, že ho dokáže používať každý. Dostupný na stiahnutie zdarma pre zákazníkov používajúcich pamäťové karty.

Prevziať teraz

Špičková spoľahlivosť

Špičková spoľahlivosť a odolnosť aj pri intenzívnom používaní: odolnosť voči röntgenovým lúčom, vode, teplote a otrasom.

Ďalšie informácie

Záruka

5 rokov

Podporujúce rozhranie

Podporuje výkonné rozhranie UHS-I

Technické údaje
Rad pamäťových kariet SF-UX2 s rýchlosťou zapisovania až 70 MB/s a triedou Video Speed Class 30 (V30) poskytuje výkon potrebný na nahrávanie videí v rozlíšení 4K Ultra HD a snímanie fotografií vo vysokom rozlíšení. Vďaka tomu môžete využívať funkcie nahrávania vo fotoaparáte naplno.
  • Využite mimoriadne vysokú rýchlosť čítania až 94 MB/s a zapisovania až 70 MB/s.

  • Ideálne na nahrávanie videa v rozlíšení Full HD, vybraté modely sú kompatibilné s nahrávaním v rozlíšení 4K a Full HD (XAVC S ).

  • Softvér File Rescue obnoví vymazané alebo poškodené obrázky. Dostupný na stiahnutie zdarma pre zákazníkov používajúcich pamäťové karty.

Prenosová rýchlosť (čítanie)
Až 94 MB/s (SDR104)
Prenosová rýchlosť (zápis)
Až 70 MB/s
Rýchlostná trieda
Class 10 (rýchlostná trieda SD), Class 3 (rýchlostná trieda UHS), V30 (trieda Video Speed Class)
Rozhranie
UHS-I
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí