PAMÄŤOVÉ KARTY SD

Karta SD série SF-M s rozhraním UHS-II a špecifikáciou TOUGH

SF-M series (T)
Obrázok – Karta SD série SF-M s rozhraním UHS-II a špecifikáciou TOUGH

64 GB

SF-M64T

Cena nie je dostupná

128 GB

SF-M128T

Cena nie je dostupná

256 GB

SF-M256T

Cena nie je dostupná

Obrázky – Karta SD série SF-M s rozhraním UHS-II a špecifikáciou TOUGH
Obrázky – Karta SD série SF-M s rozhraním UHS-II a špecifikáciou TOUGH
Obrázky – Karta SD série SF-M s rozhraním UHS-II a špecifikáciou TOUGH
Najodolnejšia karta SD na svete

Predstavujeme výnimočne odolné a rýchle karty série SF-M so špecifikáciou TOUGH

Naše karty SD série SF-M so špecifikáciou TOUGH sú ideálne na snímanie v náročných prostrediach. Sú navrhnuté pre profesionálnych fotografov a kameramanov rozličného zamerania, ako aj pre fotografických nadšencov, a zvládnu aj to najnáročnejšie fotografovanie. Výnimočná spoľahlivosť a vysoká rýchlosť vám poskytuje výkon potrebný na zachytenie akcie. 

18-krát vyššia odolnosť proti ohnutiu
Odolnosť: 18-krát vyššia odolnosť proti ohnutiu 

Vďaka mimoriadne odolnej konštrukcii zo živice sú karty série SF-M so špecifikáciou TOUGH 18-krát odolnejšie proti ohnutiu ako bežné karty SD. A to už je odolnosť, na ktorú sa dá spoľahnúť.

Vodotesnosť a odolnosť proti prachu IP68
Vodotesnosť a odolnosť proti prachu IP68

Naše karty série SF-M so špecifikáciou TOUGH možno ponoriť do hĺbky 5 metrov až na 72 hodín a sú úplne odolné proti prachu. Ponúkajú kompletnú ochranu na snímanie v akýchkoľvek podmienkach.   

Zvládne pády až z 5 metrov
Odolnosť proti nárazom: zvládne pády až z 5 metrov

Karta SD série SF-M so špecifikáciou TOUGH v jednodielnom vyhotovení je vyrobená z pevných materiálov a vydrží pády až z 5 metrov.

Prvý jednodielny dizajn na svete
Najodolnejší jednodielny dizajn na svete

Inovatívny jednodielny dizajn a vysoko odolné materiály kariet série SF-M so špecifikáciou TOUGH poskytujú profesionálom aj fotografickým nadšencom istotu a ochranu všade, kam ich fotografovanie zavedie. 

Prvý dizajn karty SD bez drážok
Dizajn bez drážok a prepínača na ochranu proti zápisu

Nové karty série SF-M so špecifikáciou TOUGH nemajú krehké drážky konektora a prepínač na ochranu proti zápisu, ktoré bývajú súčasťou bežných kariet SD a ktoré sa môžu ľahko poškodiť a zabrániť tak zapisovaniu.

Výnimočná odolnosť a spoľahlivosť pre náročných profesionálov
Rýchlosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Či už ste profesionálnym fotografom a snímate fotografie vo vysokom rozlíšení, kameramanom, ktorý pracuje na dokumente s rozlíšením 4K alebo fotografickým nadšencom skúmajúcim vzdialené krajiny, tieto pamäťové karty vám poskytujú rýchlosť, ktorú potrebujete na zachytenie akcie a tiež umožňujú rýchle čistenie medzipamäte po sériovom snímaní a efektívny prenos obsahu do počítača.


Výnimočne vysoká rýchlosť zapisovania
Výnimočne vysoká rýchlosť zapisovania

Vďaka vysokej rýchlosti zapisovania až do 150 MB/s tieto karty podporujú dlhšie sériové snímanie fotografií s vysokým rozlíšením, ako aj rýchlejšie čistenie medzipamäte.

Bleskové zálohovanie a prenos údajov
Bleskové zálohovanie a prenos údajov

Strávte viac času snímaním a menej prenosom a zálohovaním. Vďaka výnimočnej rýchlosti čítania až do 277 MB/s prenesiete do počítača za niekoľko sekúnd aj tie najväčšie mediálne súbory. 

Optimalizované na video vo vysokom rozlíšení s triedou V60
Optimalizované na video vo vysokom rozlíšení s triedou V60 

Naše karty série SF-M so špecifikáciou TOUGH podporujú triedu Video Speed Class 60 (V60) na stabilné nahrávanie v rozlíšení 4K a vo vysokej bitovej rýchlosti. Sú ideálne na snímanie všetkých druhov videí vo vysokom rozlíšení.

Zaručená spoľahlivosť

Vlastný softvér zabezpečuje špičkový výkon karty

SD Scan Utility skenuje a monitoruje pamäť
Skenuje a monitoruje pamäť

Časom sa pamäť kariet SD opotrebuje a prestane údaje ukladať spoľahlivo. SD Scan Utility automaticky skenuje pamäť karty SD a informuje vás o jej stave, aby ste mohli zareagovať skôr, než dosiahne svoj limit. K dispozícii na bezplatné prevzatie.

Obnovuje stratené súbory

Nemajte obavy. Aj keď sa niečo pokazí, vďaka softvéru na obnovu, dostupnému na prevzatie, sa vyhnete najhoršiemu a zachránite fotografie a videosúbory, ktoré boli omylom odstránené alebo ktoré nemožno prehrať. K dispozícii na bezplatné prevzatie. 

Softvér File Rescue obnovuje stratené súbory

Špecifikácie a funkcie

Dizajn bez drážok a odolný kryt umožňujú snímanie aj v najnáročnejších prostrediach a za sťažených podmienok. Vysoké rýchlosti čítania a zapisovania robia túto kartu ideálnou na širokú škálu fotografií a snímanie videa s rozlíšením 4K.
  • Špecifikácia TOUGH s prevedením odolným proti mechanickému poškodeniu a nárazom

  • Dizajn bez drážok a prepínača na ochranu proti zápisu zvyšuje spoľahlivosť a znižuje riziko poškodenia

  • Ochrana proti prachu a vode IP68

  • Využite rýchlosť čítania až do 277 MB/s a rýchlosť zapisovania až do 150 MB/s

  • Nástroj SD Scan Utility monitoruje stav karty a upozorní vás, skôr ako sa dosiahne limit počtu cyklov zápisu

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria