PAMÄŤOVÉ KARTY A ÚLOŽISKÁ

Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-M

CEA-M960T / CEA-M1920T
Obrázok produktu CEA-M1920T

960GB

CEA-M960T

MOC

1 009,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

1920GB

CEA-M1920T

MOC

1 819,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázok produktu CEA-M1920T
Obrázky – Pamäťová karta CFexpress Type A radu CEA-M
Veľké úložisko pre tvorcov

CFexpress Type A radu M od Sony sú určené pre tvorcov s najväčšou kapacitou na svete 1 920 GB a 960 GB pre dlhšie a náročnejšie nahrávanie. S podporou VPG200 prinášajú stabilné nahrávanie videa s vysokou rýchlosťou údajov.

Obrázok motorkára.
Spoľahlivá kapacita

Dramaticky rozšírte svoje kreatívne možnosti vďaka veľkej kapacite pre snímanie bez starostí. Veľké úložné kapacity 960 GB alebo 1 920 GB sú nevyhnutnosťou pre kameramanov, ktorí v teréne nahrávajú aj niekoľko hodín.

Obrázok muža nahrávajúceho video fotoaparátom v ruke.
Udržateľné nahrávanie pre video

CFexpress Type A radu M umožňujú zápis údajov s veľkou šírkou pásma – sú ideálne na nahrávanie videa s vysokou rýchlosťou, ako napr. XAVC S-I 4K 120p. Pre vyššiu úroveň istoty podporujú aj VPG200 špecifikácie profilu VPG 4.0 pre stabilitu nahrávania videa a majú dizajn odvádzania tepla, ktorý myslí na nahrávanie videí. Uložte si dve až tri hodiny obrazových údajov na mieste bez obáv, že sa vám minie úložisko.

Obrázok osoby upravujúcej videoklip, s počítačom a tabletom s perom.
Efektívna práca

Pracujte rýchlejšie vďaka čítačke MRW-G2 a vysokej rýchlosti čítania až 800 MB/s pre rýchly prenos údajov a zálohovanie. Vychutnajte si prácu s fotkami vo vysokom rozlíšení a videami s vysokou bit rýchlosťou a dokončujte projekty rýchlosťou svetla.

Odolná. Spoľahlivá. Pripravená.

Pamäťové karty CFexpress Type A radu M sa v kombinácii s pro vybavením, ako kamerami FX6, FX3, α1, α7S III a α7 IV, skvele hodia na snímanie nepredvídateľného športu, drsných prostredí či expedícií do prírody. Sú navrhnuté na profesionálne účely a dlhodobé používanie v náročných podmienkach, aby ste mohli bez obáv snímať, ukladať súbory a meniť karty.

Obrázok skalnatého kopca so zľadovatenými skalami na zemi a vrcholom kopca v diaľke.
Navrhnutá pre tie najnehostinnejšie miesta

Vďaka jedinečnému dizajnu kariet TOUGH od Sony pamäťové karty CFexpress Type A ponúkajú profesionálnu spoľahlivosť. Podporujú 10x vyššiu odolnosť proti ohnutiu než CFexpress 2.0, testované silou 150 N na ochranu vašej karty. Odolnosť proti pádu je 5-násobne vyššia než sa vyžadovalo od špecifikácie CFexpress 2.0, aby odolali pádom z výšky až 7,5 metra.

Obrázok suchého povrchu zeme v zemitej farbe, s prasklinami na povrchu.
Navrhnutá pre tie najnáročnejšie podmienky

Na CFexpress Type A radu M sa môžete spoľahnúť aj pri extrémnych teplotách, náročnom elektrostatickom prostredí a intenzívnom UV slnečnom žiarení. Starostlivo navrhnutá vnútorná konštrukcia s ľahkosťou spĺňa odolnosť voči prachu úrovne IP5X a odolnosť voči vlhkosti IP7X (IP57).

Ilustrácia pamäťovej karty s ikonou lupy na oblasti displeja.
Skenovanie a monitorovanie pamäte

Pamäť flash sa časom opotrebuje a prestane ukladať ďalšie údaje. Media Scan Utility od Sony pri použití s čítačkou kariet MRW-G2 automaticky skenuje pamäťovú kartu CFexpress Type A a informuje vás o jej stave, aby ste mohli zareagovať skôr, než dosiahne svoj limit.

Obnovenie stratených súborov

Ak sa niečo pokazí, pohrome sa vyhnete pomocou softvéru na záchranu údajov, ktorý si môže prevziať každý, kto si kúpil pamäťovú kartu od Sony. Softvér dokáže obnoviť omylom odstránené súbory a poškodené fotografie či videá v bežných formátoch.

Obrázok osoby pozerajúcej na displej pracovnej plochy.

Špecifikácie a funkcie

Pamäťové karty CFexpress Type A radu M od Sony ponúkajú mimoriadne vysokú kapacitu pre dlhšie nahrávanie a VPG200 pre udržateľnejší výkon nahrávania, čo je nevyhnutnosťou pre kameramanov.
  • Dostupné s kapacitou 960 GB a 1 920 GB pre dlhšie nahrávanie.

  • Vysoká rýchlosť zapisovania VPG200 (záruka výkonu videa), pre udržateľné nahrávanie videa

  • Max. rýchlosť zapisovania až 700 MB/s a min. rýchlosť 200 MB/s. Vysoké rýchlosti zapisovania až 800 MB/s

  • Špecifikácia TOUGH a hodnotenie IP57* prinášajúce profesionálnu spoľahlivosť

  • Kompaktné telo s rozmermi 20 x 28 x 2,8 mm (Š x V x H)

Prenosová rýchlosť (zápis)
Maximálna rýchlosť: 700 MB/s , Minimálna udržateľná rýchlosť zapisovania: 200 MB/s ,
Prenosová rýchlosť (čítanie)
Maximálna rýchlosť: 800 MB/s
Rozhranie
PCI Express Gen3 x1
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí