Preskočiť na obsah
HANDYCAM®

Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom

HDR-PJ810E

Obrázok – Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom

MOC

829,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér Handycam® PJ810 so zabudovaným projektorom

Od filmovej kamery po kinosálu

S kamkordérom Handycam® PJ810E sledujte všetky domáce videá na veľkej obrazovke - jednoducho pripojte smartfón alebo tablet pomocou kábla HDMI®. Snímačom Exmor R® CMOS zachytíte každý detail jedinečných momentov a potom sa o ne podelíte vďaka zabudovanému projektoru s jasom až 50 lúmenov.

Zmeňte si svet na kino

Premietajte obraz do vzdialenosti 500 cm (200") na akýkoľvek povrch a pozrite si každý detail v skutočnej veľkosti. Záznam zo smartfónu alebo tabletu môžete premietať cez vstup HDMI® aj pri priamom slnečnom svetle – projektor s jasom 50 lúmenov vytvorí jasný a živý obraz.

Sloboda pohybu vďaka stabilizácii obrazu

Pohyb, panoráma a transfokácia bez otrasov a skokov. Stabilizácia Balanced Optical SteadyShot potláča 13x viac otrasov zariadenia ako tradičná stabilizácia, čím zabezpečuje neprekonateľnú stabilizáciu obrazu.

Presnejšie a rýchlejšie snímanie

Nový procesor na spracovanie obrazu BIONZ X je rýchly, výkonný, a redukuje úrovne šumu v celom zábere. V kombinácii so snímačom Exmor R® CMOS verne reprodukuje každý aspekt scény s presnými a prirodzenými detailmi.

Zachyťte všetko v jednej snímke

Od panoramatického snímania po transfokáciu – nech už snímate čokoľvek, vďaka 26,8 mm širokouhlému objektívu G Lens zahrniete do kompozície oveľa viac. Priblížte sa a zachyťte každý detail s 12x optickou transfokáciou a 24x transfokáciou Clear Image Zoom.

Vychutnajte si slobodu bez káblov

Nepotrebujete žiadne káble ani pripojenia. Pripojte sa k rozhraniu Wi-fi® pomocou technológie NFC a môžete okamžite zdieľať fotografie a videá.

Zamerajte len zvuk snímanej osoby

Vadí vám, že v každom videu počujete sami seba? S funkciou potlačenia vlastného hlasu môžete stíšiť hlas za kamerou a súčasne zachovať hlasitosť snímaného objektu.

To najlepšie z oboch svetov

Technológia Dual Video Recording nahráva súčasne v dvoch formátoch. Formát AVCHD so špičkovou kvalitou a formát MP4 na jednoduché zdieľanie online.

Technické údaje
  • Zabudovaný projektor s jasom až 50 lúmenov

  • Vyvážená optická stabilizácia obrazu Optical SteadyShot

  • Snímač Exmor R™ CMOS

  • Procesor na spracovanie obrazu BIONZ X

  • Širokouhlý objektív G Lens

Typ objektívu
Objektív typu G
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/3,95 (4,6 mm) so zadným osvetlením
Rozšírená transfokácia
24x
Typ displeja
7,5 cm (typ 3,0 ) displej Xtra Fine LCD™ (921 000) širokouhlý (16:9)
Vstupné a výstupné konektory
Rozhranie Multi/Micro USB, stereofónny minikonektor, výstup HDMI (mikro), vstup projektora (HDMI mikro), kompozitný výstup, výstup formátu 4K (typ A (zabudovaný)/USB 2.0 vysokorýchlostné (veľkokapacitné zariadenie/MTP))
Svetelný výstup
Až 50 lúmenov
Viac informácií o funkciách na úsporu energie a našom záväzku prispieť k udržateľnejšej budúcnosti. Navštívte našu eko-lokalitu

Recenzie

Používatelia hovoria