HD

PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

HDR-PJ620
Obrázok – PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

MOC

569,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ620 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

Funkcie

Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

Naša pokročilá stabilizácia obrazu umožňuje vytvoriť záznam bez rozmazania aj pri chvení alebo nárazoch pri snímaní.

30x optická transfokácia

Okrem širokouhlého objektívu, ktorý je ideálny na snímanie veľkolepých scenérií, je kamera vybavená aj 30x optickou transfokáciou a až 60x transfokáciou Clear Image Zoom s množstvom praktických možností zobrazenia.

Širokouhlý objektív do 26,8 mm

Či snímate videozáznamy alebo fotografie, špičkový širokouhlý objektív vám umožní zachytiť viac zo scenérií aj scén v interiéri, keď už nemáte priestor urobiť krok dozadu. Vybraté kamkordéry snímajú v režime videozáznamu širokouhlo až do 26,8 mm (pomer strán 16:9) aj bez širokouhlého konverzného objektívu.

Výnimočná kvalita obrazu

Formát XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou je určený pre kameramanov pripravených posunúť sa na vyššiu úroveň. Vysoko kvalitný formát XAVC S vychádza z formátu XAVC, ktorý používajú profesionálni filmári a vysielatelia, a využíva inteligentnú kompresiu údajov s cieľom dosiahnuť používateľsky praktickú veľkosť súborov.

Mikrofón s 5.1-kanálovým priestorovým zvukom

Nahrajte čistý zvuk, ktorý presne zachytí atmosféru scény, a vychutnajte si ho v priestorovej kvalite pri prehrávaní na systéme domáceho kina. Indikátory úrovne na paneli LCD umožňujú vizuálnu kontrolu úrovne každého kanála.

Ovládanie viacerých kamier

Viac snímok znamená zaujímavejšiu úpravu. Pripojené kamery môžu jednoducho nahrať záznam z rôznych uhlov, či už sú upevnené priamo na [produkt] alebo spúšťané bezdrôtovo. Ovládanie viacerých kamier uľahčuje synchronizáciu nastavení snímania na všetkých zariadeniach.

Highlight Movie Maker

Praktický nástroj Highlight Movie Maker na efektívnejšiu úpravu videa výrazne šetrí váš čas. Pridajte značky ku kľúčovým momentom počas nahrávania a nechajte softvér automaticky synchronizovať prechody s vami vybratou hudbou.

Prenos naživo prostredníctvom služby Ustream (aktuálne IBM Cloud Video)

Z vystúpenia rovno na športovú akciu. Niektoré veci proste najlepšie vidieť v reálnom čase. Zdieľajte scény naživo s obrazom a zvukom vo vysokej kvalite.

Funkcia Motion Shot Video

Funkcia Motion Shot Video prehrá sekvenciu prekrývajúcich sa snímok, ktoré sledujú zaznamenajú akciu po zlomkoch sekundy, čím umožňujú jej detailnú analýzu na displeji LCD. Počas prehrávania môžete upraviť interval alebo prehrávanie pozastaviť a zaznamenať a zdieľať statickú snímku.

Zabudovaný kábel USB

Zabudovaný kábel USB umiestnený v remienku na ruku je praktický pre rýchle nabíjanie a pripojenie k počítaču, takže viac nepotrebujete objemný samostatný kábel USB alebo sieťový adaptér. Pre nabíjanie bez počítača použite kompaktný sieťový adaptér AC-USB (voliteľný).

Snímač Exmor R® CMOS

Veľký špičkový snímač vylepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavom prostredí a umožňuje jemné rozostrenie pozadia.

Obrazový procesor BIONZ X™

Pokročilý procesor na spracovanie obrazu BIONZ X™ umožňuje vytvorenie prirodzenejšieho a realistickejšieho obrazu, ako aj rýchlejšie spracovanie záznamu.

Objektív typu G od spoločnosti Sony

Objektív G Lens od spoločnosti Sony, ktorý je kľúčom k jedinečnému optickému výkonu, pracuje v dokonalej harmónii so snímačom Exmor R® CMOS a procesorom BIONZ X™. Ten je základom na dosiahnutie mimoriadne detailných snímok, ktoré zodpovedajú vašim spomienkam.

Fotografie s rozlíšením 9,2 Mpx

Niekedy nepotrebujete alebo nechcete video. Prepnite videokameru do režimu fotografovania a snímajte nádherné statické snímky vysokej kvality s rozlíšením 9,2 Mpx tak jednoducho ako s fotoaparátom.

Inteligentné automatický režim

Táto funkcia automaticky stanoví typ snímanej scény a optimalizuje kombináciu nastavení v troch oblastiach (tvár, scéna, chvenie fotoaparátu). Tým sa dosiahnu optimálne výsledky až pri 180 typoch scén, dokonca aj pri snímaní v noci a v protisvetle. Vybraté nastavenia sa zobrazia ako jednoduché informačné ikony na obrazovke LCD.

Automatické zaostrovanie (AF) so zameraním

Umožňuje lepšie sledovať pohybujúce sa objekty vďaka neustálemu využitiu najvhodnejšieho bodu automatického zaostrovania (AF) a zároveň pomáha prispôsobiť veľkosť cieľovej oblasti vlastnostiam snímaného objektu. Vďaka pokroku v oblasti automatického zaostrovania s detekciou fázového rozdielu teraz funguje ešte presnejšie, takže stačí objekt zamerať a môžete precízne snímať, aj keď sa rýchlo pohybuje.

Progresívne nahrávanie

V režime progresívneho nahrávania je možné nahrať vo vysokom rozlíšení Full HD pri rýchlosti 60p/50p čisté videozáznamy, ktoré obsahujú dvojnásobne viac obrazových údajov ako pri nahrávkach v prekladanom režime. Záznam je rovnako plynulý ako pri snímaní 60/50 snímok za sekundu a každá snímka sa zaznamená ako jeden úplný obraz. Takže fotografia vytvorená z videozáznamu nahratého v progresívnom režime vyzerá mimoriadne ostro.

Duálne nahrávanie videa

Nahrávajte dve videá súčasne - jedno v najvyššej kvalite vo formáte XAVC S alebo AVCHD a druhé vo formáte MP4. Vďaka tomu získate súčasne malý súbor pripravený na okamžité zdieľanie a veľký súbor profesionálnej kvality na ďalšie úpravy.

Režim dvojitého nahrávania

Režim dvojitého nahrávania umožňuje snímať súčasne video aj fotografie vo vysokom rozlíšení, aby ste zaznamenali tie najlepšie zábery v oboch formátoch.

Manuálne nastavenie clony a rýchlosti uzávierky

S týmto kamkordérom si môžete slobodne vybrať z manuálnych nastavení ovládania clony a rýchlosti uzávierky, ktoré sú ideálne pri snímaní v protisvetle a pri slabom svetle, ako aj v iných situáciách.

Funkcia Smile Shutter

Nádherné úsmevy rýchlo miznú, preto je k dispozícii táto funkcia, vďaka ktorej ich nikdy nezmeškáte. Automaticky zaznamená snímky usmievajúcich sa tvárí, dokonca aj pri nahrávaní videa.

Automatická redukcia hluku vetra

Potlačenie hluku spôsobeného vetrom, ktorý je považovaný za najväčší problém snímania v exteriéri, vďaka pokročilému algoritmu analýzy zvuku.

Funkcia potlačenia hlasu snímajúceho

Znížte intenzitu zvuku prichádzajúceho spoza kamery, keď hovoríte so snímanou osobou alebo ju povzbudzujete pri výkone.

Ovládanie úrovne mikrofónu

Pri nahrávaní videozáznamov môžete doladiť úroveň mikrofónu tak, aby ste dosiahli optimálnu kvalitu každého zvukového vstupu, od najtichšieho vtáčieho štebotu až po vystúpenie hlučnej skupiny. Vďaka funkcii automatického riadenia úrovne nebude zvuk skreslený ani v prípade náhleho zvýšenia jeho intenzity.

Diaľkové ovládanie jedným dotykom a zdieľanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom umožňuje používať smartfón alebo tablet ako hľadáčik a diaľkový ovládač pre digitálny fotoaparát spolu so zdieľaním jedným dotykom umožňuje prenos fotografií a videí z fotoaparátu. Nainštalovaním aplikácie Imaging Edge Mobile do smartfónu alebo tabletu so systémom Android a technológiou NFC sa môžete vyhnúť zložitému nastavovaniu a vytvoriť bezdrôtové pripojenie jednoduchým priložením zariadenia k fotoaparátu. Teraz ste pripravení ovládať fotoaparát pomocou smartfónu a nasnímať predtým nedosiahnuteľné zábery alebo jednoducho byť na skupinovej snímke a využiť okamžitý prenos do smartfónu na zdieľanie v sociálnych sieťach. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne.

Ďalšie informácie

Funkcia Picture Effect

Povoľte uzdu svojej fantázii. Obrazový efekt zvyšuje potešenie z videozáznamov a fotografií, pričom môžete využiť až sedem tvorivých efektov (čiastkový farebný filter, retro fotografia, mäkké odtiene s vysokým jasom, monochromatický efekt s vysokým kontrastom, detský fotoaparát, plagátový efekt, posterizácia) bez náročnej úpravy v počítači.

Priame kopírovanie z kamkordéra Handycam®

Obrazové údaje môžete jednoducho zálohovať a uložiť na externý pevný disk. Stačí pripojiť disk ku kamkordéru Handycam®, ktorý obsahuje pôvodné údaje, zasunutím kábla USB do portu USB na pevnom disku.

Technické údaje

Vychutnajte si svieže perspektívy jedinečných životných momentov vďaka novému kamkordéru Handycam® HDR-PJ620. Vďaka optickej stabilizácii Balanced Optical SteadyShot™ sú dokonca aj snímky nasnímané bez statívu, v širokouhlom formáte alebo s transfokáciou mimoriadne stabilné. Nahrávanie vo formátoch AVCHD a Advanced XAVC S a iné inovácie dokazujú schopnosť spoločnosti Sony zabudovať pokročilé funkcie do kompaktnej podoby, ktorá je pripravená na všetko.
  • Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

  • Nahrávanie vo formátoch XAVC S (HD 50 Mb/s) a AVCHD

  • Snímač Exmor R® CMOS

  • Širokouhlý objektív G Lens 26,8 mm s 30x optickou transfokáciou

  • Zabudovaný projektor s jasom 25 lúmenov

Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/5,8 (3,1 mm) so zadným osvetlením
Efektívny počet pixelov (video)
približne 2,29 megapixela (16:9)
Typ objektívu
Objektív typu G
Optická transfokácia
30x
Transfokácia Clear Image Zoom
60-nás.
Typ displeja
Displej Clear Photo LCD (460 800 bodov), 7,5 cm (typ 3.0), širokouhlý (16:9)

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-FV50), Sieťový adaptér, Prevádzková príručka, Kábel HDMI (micro), Prepájací kábel USB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí